XXIV. Bitskey Zoltán Nemzetközi Úszó Emlékversenyeny jegyzőkönyve, Miskolc, 2011. november 12.

XXIV. Bitskey Zoltán Nemzetközi Úszó Emlékversenyeny

jegyzőkönyve, Miskolc, 2011. november 12.

50 m. fiú gyorsúszás
1. versenyszám

2003

1. Sződi Zsolt 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  0:32,8   260p
2. Kovács Kristóf 2003 Integra Agria SE  0:40,14 142p
3. Veleczki Szabolcs 2003 Club-Laguna  0:40,61 137p
4. Berecz Ádám 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  0:42,08 123p
5. Fülöp Botond 2003 Club-Laguna  0:42,10 123p
6. Juhász Tamás 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  0:42,26 121p
7. Tóth Dominik 2003 H.szoboszló Árpád SE  0:42,67 118p
8. Uzsonyi Kristóf 2003 H.szoboszló Árpád SE  0:45,14 99p
9. Kacsó Gergő 2003 Marosvásárhelyi ISK  0:45,19 99p
10. Szilvai Zsigmond 2003 BHSE  0:47,77 84p
11. Antal Örs 2003 Marosvásárhelyi ISK  0:49,84 74p
12. Sőregi Dániel 2003 Integra Agria SE  0:58,71 45p

2004

1. Kiss Olivér 2004 Integra Agria SE  0:41,03 132p
2. Kovács Attila 2004 Integra Agria SE  0:41,38 129p
3. Nagy Zsombor 2004 Integra Agria SE  0:47,75 84p
4. Beszédes Bence 2004 BHSE  0:48,69 79p
5. Visontai Balázs 2004 Integra Agria SE  0:54,15 57p
6. Magda Boldizsár 2005 Parafa Úszó Klub  0:55,8   52p
7. Bota Patric 2004 Marosvásárhelyi ISK  1:06,27 31p

Versenyen kívül
 Kiss Róbert 2006 Swimming Penth. Club  1:19,87 18p
 Havasi Zénó 2004 Swimming Penth. Club  0:57,47 48p
 Havasi Marcell 2005 Swimming Penth. Club  1:01,4   39p

Kizárva
 Vas Denis 2005 Marosvásárhelyi ISK Szabálytalan úszás       
 
 

50 m. leány gyorsúszás
2. versenyszám

2003

1. Safrankó Sára  2003 Integra Agria SE  0:35,90 288p
2. Muzsnay Zsófia 2003 Gagarin DSE  0:40,68 198p
3. Kiss Boróka 2003 Club-Laguna  0:40,78 197p
4. Elek Zsófia 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  0:41,54 186p
5. Fábrik Boróka 2003 Club-Laguna  0:42,36 175p
6. Fodor Virág 2003 Swimming Penth. Club  0:43,15 166p
7. Magos Kriszta 2003 Marosvásárhelyi ISK  0:45,3   143p
8. Nagy Laura 2003 Parafa Úszó Klub  0:46,84 130p
9. Márton Lili 2003 H.szoboszló Árpád SE  0:47,47 124p
10. Szabó Janka 2003 Parafa Úszó Klub  0:49,84 107p
11. Kopka Réka 2003 Integra Agria SE  0:52,7   91p
12. Suba Zsófia 2003 H.szoboszló Árpád SE  0:59,0   65p

2004

1. Papp Zoé 2004 Fiedler Ottó SE Ózd  0:52,56 92p
2. Renn Viktória 2004 Integra Agria SE  0:52,62 91p
3. Blaskó Nikol 2004 Integra Agria SE  0:55,47 78p
4. Lezsák Kira 2004 Integra Agria SE  0:57,42 70p
5. Szabó Szandra 2004 Marosvásárhelyi ISK  0:58,10 68p
6. Kacsó Noémi 2005 Marosvásárhelyi ISK  0:58,4   67p

Versenyen kívül
 Tarcsi Szonja 2004 Swimming Penth. Club  0:56,8   72p
 Szabó Borka 2004 Swimming Penth. Club  1:03,8   51p
 Dédesi Krisztina 2004 Swimming Penth. Club  0:55,10 79p
 Tomcsik Kira 2004 Swimming Penth. Club  0:53,3   88p
 Molnár Gitta 2004 Swimming Penth. Club  1:09,9   39p
 Rácz Boróka 2004 Swimming Penth. Club  0:49,78 108p
 Lővei Gréta 2004 Swimming Penth. Club  0:54,34 83p
 Nagy Ivett Fanni 2004 H.szoboszló Árpád SE  0:54,56 82p
 Németi Mira 2004 H.szoboszló Árpád SE  0:45,25 144p
 

100 m. fiú gyorsúszás
3. versenyszám

2001

1. Vitális Dávid 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:11,15 286p
 50m:  0:33,90
2. Taraczközi Gergő 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:13,07 264p
 50m:  0:35,21
3. Nécusan Daniel 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:16,79 228p
 50m:  0:36,37
4. Kompos Márton 2001 Integra Agria SE  1:19,19 207p
 50m:  0:38,22
5. Sík Bence Máté 2001 Integra Agria SE  1:20,96 194p
 50m:  0:38,44
6. Czene Medárd 2001 Parafa Úszó Klub  1:22,73 182p
7. Sasák Marian 2001 SKP Kosice  1:23,17 179p
 50m:  0:38,47
8. Hegyi Balázs 2001 Integra Agria SE  1:26,00 162p
 50m:  0:41,20
9. Felméri Csaba 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:29,23 145p
 50m:  0:40,72
10. Sarkadi József 2001 H.szoboszló Árpád SE  1:29,46 144p
 50m:  0:42,47
11. Leskó Gergő 2001 Parafa Úszó Klub  1:29,89 142p
 50m:  0:41,45
12. Nagy Bence 2001 Eger Városi ÚK  1:32,96 128p
 50m:  0:43,81
13. Holecz Bálint 2001 Eger Városi ÚK  1:35,87 117p
 50m:  0:45,28
14. Vas Antonio 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:37,61 111p
 50m:  0:44,78

Kizárva
 Kormos Gergő 2001 Integra Agria SE Szabálytalan rajt       

Nem indult
 Szabó Marcell 2001 H.szoboszló Árpád SE

2002

1. Szabó Áron 2002 Club-Laguna  1:17,75 219p
 50m:  0:37,97
2. Angyal Mátyás 2002 Integra Agria SE  1:19,83 202p
 50m:  0:38,28
3. Tóth Máté 2002 Integra Agria SE  1:22,96 180p
 50m:  0:38,88
4. Elek Roland 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:25,10 167p
 50m:  0:39,89
5. Mrva Patrik 2002 Club-Laguna  1:26,05 162p
 50m:  0:40,32
6. Renn Dániel 2002 Integra Agria SE  1:31,37 135p
 50m:  0:42,11
7. Molnár Károly 2002 Teknőc Úszóiskola  1:31,48 134p
 50m:  0:41,92
8. Dudinszki Balázs 2002 Club-Laguna  1:32,54 130p
 50m:  0:43,92
9. Dancs Márton 2002 H.szoboszló Árpád SE  1:34,10 123p
 50m:  0:44,42
10. Kubis Gergő 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:34,94 120p
 50m:  0:44,96
11. Pogonyi Márton 2002 Integra Agria SE  1:37,90 110p
 50m:  0:48,60
12. Hajdu Attila 2002 H.szoboszló Árpád SE  1:41,42 98p
13. Szabó Milán 2002 H.szoboszló Árpád SE  1:46,64 85p
 50m:  0:49,22
14. Gömöri Olivér 2002 Integra Agria SE  1:48,60 80p
 50m:  0:50,60
 

100 m. leány gyorsúszás
4. versenyszám

2001

1. Erdélyi Virág 2001 Eger Városi ÚK  1:14,60 340p
 50m:  0:35,84
2. Csobod Amina 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:15,97 322p
 50m:  0:34,96
3. Havasi Fanni 2001 H.szoboszló Árpád SE  1:19,12 285p
4. Csuhai Kincső 2001 Club-Laguna  1:19,14 284p
 50m:  0:37,98
5. Linkeschová Lucia 2001 SKP Kosice  1:19,48 281p
 50m:  0:37,17
6. Fangli Henrietta 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:21,28 262p
 50m:  0:38,36
7. Szabó Nina 2001 H.szoboszló Árpád SE  1:22,25 253p
 50m:  0:38,92
8. Benda Rebeka 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:26,48 218p
 50m:  0:40,49
9. Sípos Brigitta 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:26,70 216p
 50m:  0:41,51
10. Mészáros Ágnes 2001 Parafa Úszó Klub  1:26,75 216p
 50m:  0:41,82
11. Kiss Gréta 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:30,47 190p
 50m:  0:42,37
12. Lenkovics Gréta 2001 Club-Laguna  1:31,28 185p
 50m:  0:44,52
13. Dusek Krisztina 2001 Eger Városi ÚK  1:36,08 159p
 50m:  0:45,15
14. Kiss Virág 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:40,56 138p
 50m:  0:45,95
Kizárva
 Kaló Eszter 2001 Eger Városi ÚK Szabálytalan rajt       
Nem indult
 Polyaková Miroslava 2001 SKP Kosice

2002

1. Vécsei Réka 2002 Club-Laguna  1:16,45 316p
 50m:  0:36,85
2. Csépányi Dalma 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:22,63 250p
 50m:  0:40,24
3. Arnóczki Zsófi 2002 Club-Laguna  1:23,00 246p
 50m:  0:38,63
4. Beszédes Réka 2002 BHSE  1:23,43 243p
 50m:  0:39,79
5. Tóth Dominika 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:24,93 230p
 50m:  0:39,05
6. Tóth Veronika 2002 Integra Agria SE  1:25,05 229p
 50m:  0:40,97
7. Szabó Zsanett 2002 Integra Agria SE  1:28,00 207p
 50m:  0:41,93
8. Virág Eszter 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:29,68 195p
 50m:  0:42,83
9. Cselényi Dominika 2002 Swimming Penth. Club  1:29,9   194p
 50m:  0:42,93
10. Bihari Viktória 2002 H.szoboszló Árpád SE  1:33,41 173p
 50m:  0:44,00
11. Szabó Nikolett 2002 Marosvásárhelyi ISK  1:42,99 129p
12. Neag Iris 2002 Marosvásárhelyi ISK  1:44,79 122p
13. Pálinkás Petra 2002 Integra Agria SE  1:55,21 92p
 50m:  0:50,97
14. Kondert Zsuzsanna 2002 Marosvásárhelyi ISK  1:57,17 87p
 50m:  0:54,41
15. Rogowska Alicja 2002 Katowice  2:40,7   34p
Nem indult
 Varga Adél 2002 Gagarin DSE
 

200 m. fiú gyorsúszás
5. versenyszám

1996 és idősebb

1. Kiss Attila 1996 Swimming Penth. Club  2:02,51 577p
 50m:  0:28,89 100m:  1:00,26 150m:  1:32,20
2. Holoda Péter 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:03,44 564p
 50m:  0:28,69 100m:  1:00,09 150m:  1:32,54
3. Bulyáki Péter 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:08,36 501p
 50m:  0:29,60 100m:  1:02,75 150m:  1:37,03
4. Varnyu Iván 1996 Parafa Úszó Klub  2:08,42 501p
 50m:  0:30,65 100m:  1:03,56 150m:  1:37,01
5. Balla Ádám 1991 H.szoboszló Árpád SE  2:09,70 486p
 50m:  0:29,66 100m:  1:02,17 150m:  1:35,66
6. Holló Bálint 1996 Integra Agria SE  2:14,48 436p
 50m:  0:30,19 100m:  1:03,90 150m:  1:39,57
7. Ichim Sebastian 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:16,70 415p
 50m:  0:29,95 100m:  1:04,87 150m:  1:41,40
8. Tóth Roland 1996 Parafa Úszó Klub  2:18,07 403p
 50m:  0:30,45 100m:  1:06,82 150m:  1:45,38
9. Barta Ákos 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:28,69 322p
 50m:  0:33,44 100m:  1:18,68 150m:  1:51,37
10. Szekely Tamas 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:29,42 318p
 50m:  0:31,17 100m:  1:08,12 150m:  1:48,53
11. Kadar Norbert 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:34,15 289p
 50m:  0:33,17 100m:  1:12,11 150m:  1:52,93

1997-1998

1. Szabó Zsolt 1997 H.szoboszló Árpád SE  2:15,18 429p
 50m:  0:30,88 100m:  1:05,26 150m:  1:40,86
2. Grec Claudiu 1997 Marosvásárhelyi ISK  2:18,04 403p
 50m:  0:29,67 100m:  1:04,28 150m:  1:41,71
3. Csuhai Soma 1998 Club-Laguna  2:19,52 390p
 50m:  0:33,21 100m:  1:08,74 150m:  1:45,04
4. Skumanic Stefánia 1997 SKP Kosice  2:20,13 385p
 50m:  0:33,26 100m:  1:09,49 150m:  1:45,98
5. Urszin Csanád 1997 Club-Laguna  2:20,63 381p
 50m:  0:33,52 100m:  1:09,93 150m:  1:45,57
6. Hermann Maciek 1997 Katowice  2:21,57 374p
 50m:  0:30,18 100m:  1:06,04 150m:  1:43,27
7. Ács Máté 1998 Club-Laguna  2:22,14 369p
 50m:  0:32,86 100m:  1:09,78 150m:  1:46,48
8. Bartalis Roland 1998 Marosvásárhelyi ISK  2:23,63 358p
 50m:  0:32,49 100m:  1:09,17 150m:  1:47,03
9. Gereb Roland 1997 Marosvásárhelyi ISK  2:25,01 348p
 50m:  0:31,76 100m:  1:08,88 150m:  1:47,53
10. Juhász Krisztián 1998 Parafa Úszó Klub  2:25,26 346p
 50m:  0:33,43 100m:  1:11,73 150m:  1:51,08
11. Strzelecki Kacper 1997 Katowice  2:25,77 342p
 50m:  0:32,87 100m:  1:09,04 150m:  1:47,42
12. Szota Kuba 1997 Katowice  2:26,66 336p
 50m:  0:32,94 100m:  1:11,29 150m:  1:50,66
13. Simon Imre 1998 H.szoboszló Árpád SE  2:27,72 329p
 50m:  0:33,15 100m:  1:10,95 150m:  1:50,02
14. Trocha Rastislav 1998 SKP Kosice  2:29,20 319p
 50m:  0:31,79 100m:  1:08,42 150m:  1:49,10
15. Szakállas György 1997 Eger Városi ÚK  2:30,77 309p
 50m:  0:33,35 100m:  1:11,12 150m:  1:50,88
16. Swies Lukasz 1997 Katowice  2:33,26 294p
 50m:  0:35,07 100m:  1:14,30 150m:  1:54,92
17. Ginovsky Ján 1998 PKPR Eperjes  2:33,76 291p
 50m:  0:33,58 100m:  1:12,28 150m:  1:53,96
18. Magos Zsolt 1997 Marosvásárhelyi ISK  2:36,98 274p
 50m:  0:35,91 100m:  1:16,90 150m:  1:59,00
19. Preisler Máté 1997 Gagarin DSE  2:37,13 273p
 50m:  0:35,16 100m:  1:15,47 150m:  2:00,23
20. Szekely Marton 1998 Marosvásárhelyi ISK  2:39,55 261p
 50m:  0:34,17 100m:  1:15,26 150m:  1:59,52
200 m. fiú gyorsúszás
5. versenyszám

1997-1998

21. Kalina János 1997 Eger Városi ÚK  2:45,15 235p
 50m:  0:36,98 100m:  1:20,57 150m:  2:04,39
22. Szolnoki Péter Kende 1997 Gagarin DSE  2:48,32 222p
 50m:  0:36,22 100m:  1:20,57 150m:  2:06,46
23. Komka Gábor 1997 Gagarin DSE  2:48,86 220p
 50m:  0:37,10 100m:  1:21,63 150m:  2:07,36
24. Makariv Stefan 1998 SKP Kosice  2:53,75 202p
 50m:  0:36,6   100m:  1:20,22 150m:  2:07,44

1999-2000

1. Fabriczius László 1999 Szombathelyi VSC  2:16,53 417p
 50m:  0:32,15 100m:  1:07,46 150m:  1:42,70
2. Molnár Marcell 2000 Szombathelyi VSC  2:23,14 361p
 50m:  0:33,22 100m:  1:09,18 150m:  1:46,56
3. Magda Benedek 1999 Parafa Úszó Klub  2:24,44 352p
 50m:  0:33,65 100m:  1:11,62 150m:  1:49,89
4. Tóth Zoltán 2000 Parafa Úszó Klub  2:30,15 313p
 50m:  0:33,37 100m:  1:12,11 150m:  1:52,06
5. Pilinyi Patrik 1999 Parafa Úszó Klub  2:33,06 295p
 50m:  0:34,48 100m:  1:14,36 150m:  1:54,69
6. László Ádám 1999 Fiedler Ottó SE Ózd  2:36,57 276p
 50m:  0:34,62 100m:  1:15,25 150m:  1:56,80
7. Szuák Ákos 2000 Szombathelyi VSC  2:37,18 273p
 50m:  0:36,89 100m:  1:17,68 150m:  1:58,74
8. Varnyu Mihály 2000 Parafa Úszó Klub  2:38,44 266p
 50m:  0:37,21 100m:  1:18,14 150m:  1:59,58
9. Vlas Bogdan 1999 Marosvásárhelyi ISK  2:42,26 248p
 50m:  0:35,54 100m:  1:16,40 150m:  2:00,36
10. Varga Miklós 1999 H.szoboszló Árpád SE  2:48,06 223p
 50m:  0:37,01 100m:  1:21,01 150m:  2:05,41
11. Eged Bence 2000 Integra Agria SE  2:48,52 221p
 50m:  0:37,43 100m:  1:21,11 150m:  2:05,68
12. Soltész Levente 2000 Club-Laguna  2:48,64 221p
 50m:  0:38,71 100m:  1:23,26 150m:  2:08,04
13. Nagy Balázs 2000 Gagarin DSE  2:50,27 214p
 50m:  0:38,37 150m:  2:07,74
14. Uzonyi Krisztián 1999 H.szoboszló Árpád SE  2:53,26 204p
 50m:  0:39,17 100m:  1:23,89 150m:  2:09,59
15. Pásztori Péter 1999 Eger Városi ÚK  2:54,03 201p
 100m:  1:21,17 150m:  2:08,34
16. Ridegh Hunor 2000 Eger Városi ÚK  3:02,53 174p
 50m:  0:40,99 100m:  1:30,07 150m:  2:18,60
17. Csincsik Zoltán 2000 Gagarin DSE  3:09,30 156p
 50m:  0:41,43 100m:  1:31,74 150m:  2:23,56
18. Földi Dárius 2000 Gagarin DSE  3:19,45 133p
 50m:  0:42,31 100m:  1:33,34 150m:  2:27,44

Nem indult
 Kuti Péter 1999 Parafa Úszó Klub
 

200 m. leány gyorsúszás
6. versenyszám

1996 és idősebb

1. Németh Kata 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:22,36 499p
 50m:  0:32,19 100m:  1:08,13 150m:  1:46,04
2. Törőcsik Noémi 1994 Club-Laguna  2:24,58 477p
 50m:  0:33,30 100m:  1:10,00 150m:  1:47,73
3. Nagy Ágota 1996 Eger Városi ÚK  2:25,02 472p
 50m:  0:33,35 100m:  1:11,02 150m:  1:50,09
4. Ruzsin Szabina 1992 Gagarin DSE  2:26,60 457p
 50m:  0:33,41 100m:  1:10,77 150m:  1:49,62
5. Nagy Evelin 1995 Club-Laguna  2:27,55 448p
 50m:  0:34,35 100m:  1:12,59 150m:  1:50,55
6. Kőrös Evelin 1994 Gagarin DSE  2:29,88 428p
 50m:  0:33,87 100m:  1:11,42 150m:  1:51,63
7. Kovács Dorottya 1993 Integra Agria SE  2:30,15 426p
 50m:  0:34,50 100m:  1:13,00 150m:  1:52,53
8. Tóth Csilla 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:32,29 408p
 50m:  0:33,99 100m:  1:12,02 150m:  1:51,35
9. Kurki Paula 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:33,10 401p
 50m:  0:34,99 100m:  1:13,76 150m:  1:54,29
10. Karnajová Adrián 1995 SKP Kosice  2:36,31 377p
 50m:  0:34,43 100m:  1:13,53 150m:  1:55,05
11. Sóvágó Gyöngyi 1994 H.szoboszló Árpád SE  2:40,77 347p
 50m:  0:35,65 100m:  1:16,01 150m:  1:58,73
12. Dumangiu Anca 1995 Marosvásárhelyi ISK  2:42,96 333p
 50m:  0:35,39 100m:  1:16,44 150m:  1:59,34

1997-1998

1. Bart Patrycja 1997 Katowice  2:14,09 598p
 50m:  0:29,87 100m:  1:03,06 150m:  1:38,80
2. Nagy Eszter 1998 Club-Laguna  2:20,98 514p
 50m:  0:32,22 100m:  1:09,21 150m:  1:46,75
3. Palikij Justyna 1997 Katowice  2:24,99 473p
 50m:  0:30,89 100m:  1:06,41 150m:  1:46,24
4. Bororvová Erika 1997 SKP Kosice  2:25,05 472p
 50m:  0:33,81 100m:  1:11,39 150m:  1:49,23
5. Sabolová Marianna 1998 SKP Kosice  2:28,38 441p
 50m:  0:33,69 100m:  1:11,21 150m:  1:49,99
6. Vinczepap Réka 1998 Integra Agria SE  2:29,47 431p
 50m:  0:34,29 100m:  1:12,97 150m:  1:52,21
7. Hrináková Barbora 1998 SKP Kosice  2:31,80 412p
 50m:  0:35,87 100m:  1:14,79 150m:  1:54,19
8. Tothová Iveta 1997 SKP Kosice  2:35,47 383p
 50m:  0:34,98 100m:  1:15,42 150m:  1:57,35
9. Cimbová Klaudia 1998 SKP Kosice  2:40,01 352p
 50m:  0:34,83 100m:  1:15,35 150m:  1:59,58
10. Jurányi Viktória 1998 Eger Városi ÚK  2:47,18 308p
 50m:  0:37,75 100m:  1:21,44 150m:  2:05,52
11. Rideg Zsanett 1998 Eger Városi ÚK  2:49,71 295p
 50m:  0:39,65 100m:  1:23,75 150m:  2:07,25
12. Nagy Vivien Andrea 1998 H.szoboszló Árpád SE  2:55,35 267p
 50m:  0:38,90 100m:  1:24,41 150m:  2:11,85
Nem indult
 Sípos Bettina 1998 Fiedler Ottó SE Ózd

1999-2000

1. Szilvási Gréta 1999 Teknőc Úszóiskola  2:26,06 462p
 50m:  0:33,26 100m:  1:10,88 150m:  1:49,56
2. László Fruzsina 1999 Fiedler Ottó SE Ózd  2:27,72 447p
 50m:  0:33,66 100m:  1:10,97 150m:  1:50,24
3. Sződi Cintia 1999 Fiedler Ottó SE Ózd  2:27,99 444p
 50m:  0:32,43 100m:  1:11,11 150m:  1:50,71
4. Dráviczki Eszter 1999 Club-Laguna  2:30,60 422p
 50m:  0:34,68 100m:  1:13,53 150m:  1:52,60
200 m. leány gyorsúszás
6. versenyszám

1999-2000

5. Barta Luca 1999 Gagarin DSE  2:31,26 416p
 50m:  0:35,14 100m:  1:13,90 150m:  1:53,16
6. Dobos Dorottya 2000 H.szoboszló Árpád SE  2:31,45 415p
 50m:  0:36,49 100m:  1:15,98 150m:  1:55,92
7. Ádám Rebeka 1999 Fiedler Ottó SE Ózd  2:31,64 413p
 50m:  0:34,06 100m:  1:13,56 150m:  1:54,62
8. Pozsonyi Zita 2000 Parafa Úszó Klub  2:33,99 394p
 50m:  0:34,71 100m:  1:14,39 150m:  1:55,31
9. Szaka Dorka 2000 Fiedler Ottó SE Ózd  2:34,82 388p
 50m:  0:35,62 100m:  1:15,94 150m:  1:56,39
10. Elek Liliána 2000 Fiedler Ottó SE Ózd  2:35,25 385p
 50m:  0:35,02 100m:  1:15,01 150m:  1:56,29
11. Nagy Goldina 1999 Parafa Úszó Klub  2:35,76 381p
 50m:  0:35,12 100m:  1:15,52 150m:  1:57,07
12. Polgár Zsófia 2000 Club-Laguna  2:40,21 350p
 50m:  0:36,21 100m:  1:17,53 150m:  1:59,60
13. Sós Klaudia 2000 Integra Agria SE  2:40,22 350p
 50m:  0:37,61 100m:  1:19,29 150m:  2:01,31
14. Andrejková Nalália 1999 SKP Kosice  2:41,96 339p
 50m:  0:36,07 100m:  1:18,45 150m:  2:01,91
15. Nagy Natália 2000 Eger Városi ÚK  2:44,67 322p
 50m:  0:38,37 100m:  1:21,37 150m:  2:04,52
16. Skumanicová Gabriela 1999 SKP Kosice  2:46,03 315p
 50m:  0:37,07 100m:  1:19,43 150m:  2:03,64
17. Pilip Cuková Katalin 1999 SKP Kosice  2:46,21 314p
 50m:  0:36,96 100m:  1:19,79 150m:  2:03,59
18. Fabulová Tereza 2000 PKPR Eperjes  2:46,26 313p
 50m:  0:35,33 100m:  1:17,91 150m:  2:02,74
19. Ginovská Zuzana 1999 PKPR Eperjes  2:48,78 299p
 50m:  0:38,58 100m:  1:21,95 150m:  2:06,07
20. Hajdú Annamária 2000 H.szoboszló Árpád SE  2:48,88 299p
 50m:  0:39,14 100m:  1:22,34
21. Skovránková Radka 1999 SKP Kosice  2:48,97 298p
 50m:  0:37,30 100m:  1:21,11 150m:  2:06,04
22. Matei Diana 1999 Marosvásárhelyi ISK  2:53,55 275p
 50m:  0:39,75 100m:  1:24,56 150m:  2:10,22
23. Szabó Liza 2000 H.szoboszló Árpád SE  2:57,00 260p
 50m:  0:41,77 100m:  1:27,97 150m:  2:16,06
24. Vasas Adrienn 2000 Fiedler Ottó SE Ózd  2:57,02 260p
 50m:  0:40,05 100m:  1:26,45 150m:  2:12,72
25. Czene Dália 1999 Parafa Úszó Klub  2:57,37 258p
 50m:  0:39,99 100m:  1:25,55 150m:  2:12,94
26. Sődi Gréta 2000 Eger Városi ÚK  2:59,3   250p
 50m:  0:41,20 100m:  1:27,54 150m:  2:14,73
27. Balogh Emese 2000 Eger Városi ÚK  3:02,7   236p
 50m:  0:40,89 100m:  1:27,59 150m:  2:15,90
28. Pintér Veronika 2000 Eger Városi ÚK  3:03,85 232p
 50m:  0:42,74 100m:  1:30,17 150m:  2:17,92
29. Sopková Sona 1999 PKPR Eperjes  3:04,48 229p
 50m:  0:40,50 100m:  1:28,10 150m:  2:17,05
30. Kőrös Eszter 1999 Gagarin DSE  3:16,61 189p
 50m:  0:41,25 100m:  1:32,06 150m:  2:26,32
31. Fancsali Kinga 2000 Marosvásárhelyi ISK  3:31,13 153p
 50m:  0:44,28 100m:  1:38,78 150m:  2:36,28
32. Csernák Rebeka 2000 Gagarin DSE  3:34,94 145p
 50m:  0:44,97 100m:  1:39,73 150m:  2:37,92
 

50 m. fiú mellúszás
7. versenyszám

2003

1. Sződi Zsolt 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  0:45,30 204p
2. Tóth Dominik 2003 H.szoboszló Árpád SE  0:53,31 125p
3. Antal Örs 2003 Marosvásárhelyi ISK  0:53,32 125p
4. Kovács Kristóf 2003 Integra Agria SE  0:53,33 125p
5. Fülöp Botond 2003 Club-Laguna  0:53,48 124p
6. Juhász Tamás 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  0:53,88 121p
7. Kacsó Gergő 2003 Marosvásárhelyi ISK  0:53,95 120p
8. Berecz Ádám 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  0:54,42 117p
9. Szilvai Zsigmond 2003 BHSE  0:56,12 107p
10. Sőregi Dániel 2003 Integra Agria SE  0:57,78 98p
11. Sőregi Ádám 2003 Integra Agria SE  0:57,99 97p
12. Uzsonyi Kristóf 2003 H.szoboszló Árpád SE  0:59,70 89p

Kizárva
 Veleczki Szabolcs 2003 Club-Laguna Szabálytalan rajt       

2004

1. Kovács Attila 2004 Integra Agria SE  0:54,17 119p
2. Kiss Olivér 2004 Integra Agria SE  0:56,94 102p
3. Beszédes Bence 2004 BHSE  1:00,25 86p
4. Pálinkás Péter 2004 Integra Agria SE  1:08,98 57p
5. Visontai Balázs 2004 Integra Agria SE  1:09,23 57p
6. Bota Patric 2004 Marosvásárhelyi ISK  1:09,3   57p

Versenyen kívül
 Kiss Róbert 2006 Swimming Penth. Club  1:16,36 42p
 Havasi Zénó 2004 Swimming Penth. Club  1:02,49 77p
 Havasi Marcell 2005 Swimming Penth. Club  1:19,69 37p

Kizárva
 Vas Denis 2005 Marosvásárhelyi ISK Szabálytalan úszás      

 

50 m. leány mellúszás
8. versenyszám

2003

1. Safrankó Sára 2003 Integra Agria SE  0:48,01 239p
2. Suba Zsófia 2003 H.szoboszló Árpád SE  0:50,16 209p
3. Fábrik Boróka 2003 Club-Laguna  0:50,50 205p
4. Elek Zsófia 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  0:51,47 194p
5. Fodor Virág 2003 Swimming Penth. Club  0:51,51 193p
6. Kiss Boróka 2003 Club-Laguna  0:52,78 180p
7. Magos Kriszta 2003 Marosvásárhelyi ISK  0:54,49 163p
8. Muzsnay Zsófia 2003 Gagarin DSE  0:56,3   148p
9. Márton Lili 2003 H.szoboszló Árpád SE  0:56,94 143p
10. Nagy Laura 2003 Parafa Úszó Klub  0:56,95 143p
11. Szabó Janka 2003 Parafa Úszó Klub  0:58,08 135p
12. Kopka Réka 2003 Integra Agria SE  1:00,61 118p
 

 

50 m. leány mellúszás
8. versenyszám

2004

1. Kacsó Noémi 2005 Marosvásárhelyi ISK  0:59,6   125p
2. Papp Zoé 2004 Fiedler Ottó SE Ózd  1:00,17 121p
3. Renn Viktória 2004 Integra Agria SE  1:01,83 111p
4. Blaskó Nikol 2004 Integra Agria SE  1:04,99 96p
5. Lezsák Kira 2004 Integra Agria SE  1:06,95 88p
6. Szabó Szandra 2004 Marosvásárhelyi ISK  1:13,54 66p

Versenyen kívül
 Tarcsi Szonja 2004 Swimming Penth. Club  1:00,5   119p
 Szabó Borka 2004 Swimming Penth. Club  1:11,9   71p
 Dédesi Krisztina 2004 Swimming Penth. Club  1:04,3   99p
 Tomcsik Kira 2004 Swimming Penth. Club  1:01,2   115p
 Molnár Gitta 2004 Swimming Penth. Club  1:17,6   56p
 Lővei Gréta 2004 Swimming Penth. Club  1:01,95 111p
 Nagy Ivett Fanni 2004 H.szoboszló Árpád SE  0:58,3   133p
 Németi Mira 2004 H.szoboszló Árpád SE  0:58,08 135p

 

100 m. fiú mellúszás
9. versenyszám

2001

1. Taraczközi Gergő 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:32,14 257p
 50m:  0:45,42
2. Nécusan Daniel 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:35,10 233p
 50m:  0:45,12
3. Vitális Dávid 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:37,74 215p
 50m:  0:46,53
4. Czene Medárd 2001 Parafa Úszó Klub  1:38,01 213p
 50m:  0:47,05
5. Felméri Csaba 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:39,64 203p
 50m:  0:47,21
6. Kripkó Ákos 2001 Integra Agria SE  1:40,08 200p
 50m:  0:46,91
7. Sík Bence Máté 2001 Integra Agria SE  1:42,13 188p
 50m:  0:48,98
8. Bogdányi Rafael 2001 Club-Laguna  1:44,71 175p
 50m:  0:50,46
9. Sarkadi József 2001 H.szoboszló Árpád SE  1:48,16 158p
 50m:  0:51,44
10. Leskó Gergő 2001 Parafa Úszó Klub  1:48,38 157p
 50m:  0:52,19
11. Holecz Bálint 2001 Eger Városi ÚK  1:48,87 155p
 50m:  0:54,33
12. Sasák Marian 2001 SKP Kosice  1:51,05 146p
 50m:  0:51,63
13. Nagy Bence 2001 Eger Városi ÚK  1:55,64 130p
 50m:  0:54,59

Kizárva
 Vas Antonio 2001 Marosvásárhelyi ISK Szabálytalan forduló    

Nem indult
 Szabó Marcell 2001 H.szoboszló Árpád SE

 

100 m. fiú mellúszás
9. versenyszám

2002

1. Sződi Zsolt 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  1:38,34 211p
 50m:  0:47,01
2. Renn Dániel 2002 Integra Agria SE  1:39,81 202p
 50m:  0:48,21
3. Dancs Márton 2002 H.szoboszló Árpád SE  1:42,94 184p
 50m:  0:50,11
4. Mrva Patrik 2002 Club-Laguna  1:44,68 175p
 50m:  0:49,85
5. Hegyi Tamás 2002 Integra Agria SE  1:46,06 168p
 50m:  0:51,83
6. Hajdu Attila 2002 H.szoboszló Árpád SE  1:48,62 156p
 50m:  0:53,73
7. Dér-Herendovics Zsolt 2002 Integra Agria SE  1:49,47 153p
 50m:  0:53,84
8. Dudinszki Balázs 2002 Club-Laguna  1:52,15 142p
 50m:  0:53,88
9. Molnár Károly 2002 Teknőc Úszóiskola  1:52,76 140p
 50m:  0:52,63
10. Szabó Milán 2002 H.szoboszló Árpád SE  2:08,53 94p
 50m:  1:02,54
11. Gömöri Olivér 2002 Integra Agria SE  2:14,32 82p

 

100 m. leány mellúszás
10. versenyszám

2001
1. Csobod Amina 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:34,80 314p
 50m:  0:46,54
2. Fangli Henrietta 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:35,11 311p
 50m:  0:44,77
3. Lenkovics Gréta 2001 Club-Laguna  1:35,40 308p
 50m:  0:45,43
4. Kopka Noémi 2001 Integra Agria SE  1:41,72 254p
 50m:  0:48,09
5. Linkeschová Lucia 2001 SKP Kosice  1:45,02 231p
 50m:  0:49,59
6. Sípos Brigitta 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:45,99 224p
 50m:  0:51,00
7. Németi Réka 2001 H.szoboszló Árpád SE  1:47,58 215p
 50m:  0:51,61
8. Dusek Krisztina 2001 Eger Városi ÚK  1:53,70 182p
 50m:  0:54,28
9. Mészáros Ágnes 2001 Parafa Úszó Klub  1:54,63 177p
 50m:  0:57,05
10. Kiss Virág 2001 Marosvásárhelyi ISK  2:06,89 131p
 50m:  1:01,35
Nem indult
 Polyaková Miroslava 2001 SKP Kosice

2002
1. Arnóczki Zsófi 2002 Club-Laguna  1:30,33 363p
 50m:  0:43,07
2. Vécsei Réka 2002 Club-Laguna  1:36,70 296p
 50m:  0:47,09
3. Csépányi Dalma 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:38,14 283p
 50m:  0:48,35
4. Tóth Dominika 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:41,99 252p
 50m:  0:47,64
5. Szabó Zsanett 2002 Integra Agria SE  1:42,83 246p
 50m:  0:49,03
6. Tóth Veronika 2002 Integra Agria SE  1:42,95 245p
 50m:  0:49,86
 

100 m. leány mellúszás
10. versenyszám

2002

7. Beszédes Réka 2002 BHSE  1:45,78 226p
 50m:  0:50,67
8. Virág Eszter 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:46,43 222p
 50m:  0:50,85
9. Dobi Dorina 2002 Integra Agria SE  1:46,83 219p
 50m:  0:51,92
10. Gyöngy Virág 2002 Integra Agria SE  1:47,65 214p
 50m:  0:52,57
11. Bihari Viktória 2002 H.szoboszló Árpád SE  1:51,19 194p
 50m:  0:54,02
12. Szabó Nikolett 2002 Marosvásárhelyi ISK  1:58,91 159p
 50m:  0:55,38
13. Varga Adél 2002 Gagarin DSE  2:00,02 154p
 50m:  0:56,65
14. Pálinkás Petra 2002 Integra Agria SE  2:04,21 139p
 50m:  0:59,92
15. Neag Iris 2002 Marosvásárhelyi ISK  2:18,31 101p
 50m:  1:05,50

Kizárva
 Kondert Zsuzsanna 2002 Marosvásárhelyi ISK Szabálytalan forduló    

 

200 m. fiú mellúszás
11. versenyszám

1996 és idősebb

1. Szalai Péter 1994 Eger Városi ÚK  2:52,97 398p
 50m:  0:38,00 100m:  1:21,57 150m:  2:07,37
2. Kadar Norbert 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:53,67 393p
 50m:  0:41,31 100m:  1:25,93 150m:  2:10,79
3. Veleczki Patrik 1996 Club-Laguna  2:59,14 358p
 50m:  0:42,10 100m:  1:28,75 150m:  2:15,73
4. Barta Ákos 1996 H.szoboszló Árpád SE  3:03,90 331p
 50m:  0:42,44 100m:  1:29,84 150m:  2:18,19
5. Szekely Tamas 1996 Marosvásárhelyi ISK  3:15,10 277p
 50m:  0:42,03 100m:  1:33,05 150m:  2:23,70

1997-1998

1. Urszin Csanád 1997 Club-Laguna  2:42,98 476p
 50m:  0:38,09 100m:  1:20,15 150m:  2:02,57
2. Ács Máté 1998 Club-Laguna  2:50,78 414p
 50m:  0:40,67 100m:  1:25,57 150m:  2:09,30
3. Magos Zsolt 1997 Marosvásárhelyi ISK  2:54,27 389p
 50m:  0:39,93 100m:  1:24,80 150m:  2:11,07
4. Hermann Maciek 1997 Katowice  2:59,42 357p
 50m:  0:41,34 100m:  1:27,79 150m:  2:14,56
5. Bartalis Roland 1998 Marosvásárhelyi ISK  2:59,44 357p
 50m:  0:40,93 100m:  1:28,00 150m:  2:14,49
6. Juhász Krisztián 1998 Parafa Úszó Klub  3:01,64 344p
 50m:  0:42,27 100m:  1:29,71 150m:  2:15,44
7. Gereb Roland 1997 Marosvásárhelyi ISK  3:06,98 315p
 50m:  0:43,88 100m:  1:29,99 150m:  2:19,24
8. Szakállas György 1997 Eger Városi ÚK  3:07,46 313p
 50m:  0:41,71 100m:  1:30,12 150m:  2:18,59
9. Strzelecki Kacper 1997 Katowice  3:13,68 284p
 50m:  0:44,04 100m:  1:33,89 150m:  2:25,31
10. Szota Kuba 1997 Katowice  3:13,87 283p
 50m:  0:45,02 100m:  1:35,00 150m:  2:25,88
11. Trocha Rastislav 1998 SKP Kosice  3:20,45 256p
 50m:  0:45,65 100m:  1:37,89 150m:  2:29,76
200 m. fiú mellúszás
11. versenyszám

1997-1998

12. Swies Lukasz 1997 Katowice  3:21,49 252p
 50m:  0:47,02 100m:  1:38,46 150m:  2:30,51
13. Grec Claudiu 1997 Marosvásárhelyi ISK  3:22,59 248p
 50m:  0:44,88 100m:  1:38,63 150m:  2:34,88
14. Szolnoki Péter Kende 1997 Gagarin DSE  3:23,70 244p
 50m:  0:44,79 100m:  1:38,10 150m:  2:33,55
15. Szekely Marton 1998 Marosvásárhelyi ISK  3:24,48 241p
 50m:  0:43,51 100m:  1:36,60 150m:  2:31,54
16. Makariv Stefan 1998 SKP Kosice  3:25,00 239p
 50m:  0:45,03 100m:  1:37,01 150m:  2:32,00
17. Komka Gábor 1997 Gagarin DSE  3:25,38 238p
 50m:  0:45,58 100m:  1:39,37 150m:  2:33,46

Nem indult
 Tóth Tibor 1998 Parafa Úszó Klub

1999-2000

1. Fabriczius László 1999 Szombathelyi VSC  2:56,83 373p
 50m:  0:41,25 100m:  1:26,85 150m:  2:11,39
2. Molnár Marcell 2000 Szombathelyi VSC  3:03,52 333p
 50m:  0:43,10 100m:  1:29,67 150m:  2:16,73
3. Magda Benedek 1999 Parafa Úszó Klub  3:10,40 298p
 50m:  0:42,45 100m:  1:32,79 150m:  2:21,36
4. László Ádám 1999 Fiedler Ottó SE Ózd  3:12,70 288p
 50m:  0:43,23 100m:  1:33,29 150m:  2:23,27
5. Soltész Levente 2000 Club-Laguna  3:12,71 288p
 50m:  0:43,79 100m:  1:35,32 150m:  2:23,79
6. Varnyu Mihály 2000 Parafa Úszó Klub  3:20,02 257p
 50m:  0:46,53 100m:  1:38,13 150m:  2:30,12
7. Szuák Ákos 2000 Szombathelyi VSC  3:20,38 256p
 50m:  0:45,98 100m:  1:38,71 150m:  2:30,83
8. Eged Bence 2000 Integra Agria SE  3:20,52 255p
 50m:  0:45,34 100m:  1:38,24 150m:  2:29,42
9. Nagy Balázs 2000 Gagarin DSE  3:28,55 227p
 50m:  0:47,95 100m:  1:40,54 150m:  2:35,25
10. Varga Miklós 1999 H.szoboszló Árpád SE  3:40,61 192p
 50m:  0:49,92 100m:  1:45,38 150m:  2:43,15
11. Vlas Bogdan 1999 Marosvásárhelyi ISK  3:51,05 167p
 50m:  0:50,13 100m:  1:50,33 150m:  2:52,03
12. Csincsik Zoltán 2000 Gagarin DSE  4:07,27 136p
 50m:  0:55,09 100m:  1:59,94 150m:  3:05,67
13. Földi Dárius 2000 Gagarin DSE  4:52,86 82p
 50m:  1:06,55 100m:  2:21,09 150m:  3:37,28

 
200 m. leány mellúszás
12. versenyszám

1996 és idősebb

1. Németh Kata 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:50,51 554p
 50m:  0:38,76 100m:  1:22,47 150m:  2:07,40
2. Tóth Anita 1993 H.szoboszló Árpád SE  3:00,01 471p
 50m:  0:40,84 100m:  1:26,53 150m:  2:12,83
3. Dumangiu Anca 1995 Marosvásárhelyi ISK  3:01,1   463p
 50m:  0:39,59 100m:  1:25,32 150m:  2:13,22
4. Nagy Ágota 1996 Eger Városi ÚK  3:01,58 459p
 50m:  0:42,97 100m:  1:29,28 150m:  2:16,56
5. Kurki Paula 1996 Marosvásárhelyi ISK  3:06,61 423p
 50m:  0:42,60 100m:  1:30,09 150m:  2:18,73
6. Kőrös Evelin 1994 Gagarin DSE  3:08,54 410p
 50m:  0:41,39 100m:  1:28,50 150m:  2:19,01
7. Sóvágó Gyöngyi 1994 H.szoboszló Árpád SE  3:10,46 398p
 50m:  0:42,66 100m:  1:31,37 150m:  2:21,21

1997-1998

1. Bororvová Erika 1997 SKP Kosice  3:04,4   438p
 50m:  0:42,48 100m:  1:30,53 150m:  2:17,89
2. Kincses Lilla 1997 Eger Városi ÚK  3:05,69 429p
 50m:  0:43,17 100m:  1:29,86 150m:  2:18,31
3. Tothová Iveta 1997 SKP Kosice  3:07,88 414p
 50m:  0:43,57 100m:  1:32,06 150m:  2:21,87
4. Cimbová Klaudia 1998 SKP Kosice  3:08,31 412p
 50m:  0:42,72 100m:  1:30,62 150m:  2:19,49
5. Nánási Dorottya 1998 H.szoboszló Árpád SE  3:10,46 398p
 50m:  0:44,89 100m:  1:33,71 150m:  2:23,30
6. Szabó Fruzsina 1998 Integra Agria SE  3:12,47 385p
 50m:  0:45,77 100m:  1:35,06 150m:  2:25,19
7. Chycko Magda 1997 Katowice  3:13,43 380p
 50m:  0:44,59 100m:  1:33,07 150m:  2:23,81

Kizárva
 Jurányi Viktória 1998 Eger Városi ÚK Szabálytalan úszás      

 

200 m. leány mellúszás
12. versenyszám

1999-2000

1. Dráviczki Eszter 1999 Club-Laguna  2:55,07 512p
 50m:  0:41,21 100m:  1:26,30 150m:  2:10,94
2. Szilvási Gréta 1999 Teknőc Úszóiskola  3:03,62 444p
 50m:  0:41,61 100m:  1:28,76 150m:  2:18,68
3. Barta Luca 1999 Gagarin DSE  3:10,60 397p
 50m:  0:45,02 100m:  1:33,21 150m:  2:22,42
4. Pozsonyi Zita 2000 Parafa Úszó Klub  3:12,97 382p
 50m:  0:44,24 100m:  1:33,80 150m:  2:24,18
5. Matei Diana 1999 Marosvásárhelyi ISK  3:13,60 379p
 50m:  0:43,64 100m:  1:33,25 150m:  2:23,52
6. Sós Klaudia 2000 Integra Agria SE  3:13,89 377p
 50m:  0:45,61 100m:  1:34,55 150m:  2:24,54
7. Fabulová Tereza 2000 PKPR Eperjes  3:14,91 371p
 50m:  0:44,89 100m:  1:34,34 150m:  2:24,62
8. Tóth Dorina 2000 H.szoboszló Árpád SE  3:15,38 368p
 50m:  0:44,52 100m:  1:33,41 150m:  2:24,17
9. Skovránková Radka 1999 SKP Kosice  3:22,74 330p
 50m:  0:46,15 100m:  1:38,83 150m:  2:30,64
10. Sopková Sona 1999 PKPR Eperjes  3:29,86 297p
 50m:  0:46,01 100m:  1:39,40 150m:  2:34,89
11. Fancsali Kinga 2000 Marosvásárhelyi ISK  3:31,76 289p
 50m:  0:47,36 100m:  1:42,14 150m:  2:39,28

200 m. leány mellúszás
12. versenyszám

1999-2000

12. Andrejková Nalália 1999 SKP Kosice  3:33,17 284p
 50m:  0:46,22 100m:  1:43,16 150m:  2:40,69
13. Czene Dália 1999 Parafa Úszó Klub  3:40,6   256p
 50m:  0:50,60 100m:  1:48,50 150m:  2:44,10
14. Kőrös Eszter 1999 Gagarin DSE  3:42,45 249p
 50m:  0:48,47 100m:  1:46,88 150m:  2:46,75
15. Sődi Gréta 2000 Eger Városi ÚK  3:44,40 243p
 50m:  0:52,25 100m:  1:48,19 150m:  2:46,78
16. Pintér Veronika 2000 Eger Városi ÚK  3:55,37 210p
 50m:  0:54,32 100m:  1:55,18 150m:  2:54,75

Nem indult
 Elek Liliána 2000 Fiedler Ottó SE Ózd

 

100 m. fiú hátúszás
13. versenyszám

2001

1. Taraczközi Gergő 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:24,01 236p
 50m:  0:40,89
2. Nécusan Daniel 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:27,44 209p
 50m:  0:42,37
3. Kormos Gergő 2001 Integra Agria SE  1:27,79 207p
 50m:  0:43,25
4. Vitális Dávid 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:28,73 200p
 50m:  0:43,54
5. Leskó Gergő 2001 Parafa Úszó Klub  1:31,64 182p
6. Bogdányi Rafael 2001 Club-Laguna  1:31,84 180p
 50m:  0:44,79
7. Sík Bence Máté 2001 Integra Agria SE  1:33,70 170p
 50m:  0:46,38
8. Czene Medárd 2001 Parafa Úszó Klub  1:34,59 165p
9. Kompos Márton 2001 Integra Agria SE  1:40,12 139p
10. Hegyi Balázs 2001 Integra Agria SE  1:40,17 139p
11. Felméri Csaba 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:40,60 137p
 50m:  0:48,09
12. Sasák Marian 2001 SKP Kosice  1:43,17 127p
 50m:  0:49,38
13. Vas Antonio 2001 Marosvásárhelyi ISK  2:03,14 75p
 50m:  0:59,73

2002

1. Angyal Mátyás 2002 Integra Agria SE  1:26,45 216p
 50m:  0:42,45
2. Sződi Zsolt 2003 Fiedler Ottó SE Ózd  1:29,38 196p
 50m:  0:42,50
3. Elek Roland 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:29,61 194p
 50m:  0:43,79
4. Kubis Gergő 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:37,4   151p
5. Szabó Áron 2002 Club-Laguna  1:37,56 150p
6. Pogonyi Márton 2002 Integra Agria SE  1:39,05 144p
7. Molnár Károly 2002 Teknőc Úszóiskola  1:42,28 130p
 50m:  0:48,52
8. Dér-Herendovics Zsolt 2002 Integra Agria SE  1:48,40 110p
 50m:  0:51,36

Kizárva
 Hegyi Tamás 2002 Integra Agria SE Szabálytalan forduló    
 

100 m. leány hátúszás
14. versenyszám

2001

1. Csobod Amina 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:23,00 343p
 50m:  0:40,84
2. Erdélyi Virág 2001 Eger Városi ÚK  1:23,75 334p
 50m:  0:41,51
3. Sípos Brigitta 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:29,94 269p
 50m:  0:44,39
4. Csuhai Kincső 2001 Club-Laguna  1:30,23 267p
 50m:  0:44,55
5. Havasi Fanni 2001 H.szoboszló Árpád SE  1:31,5   256p
6. Fangli Henrietta 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:31,80 253p
 50m:  0:44,92
7. Kaló Eszter 2001 Eger Városi ÚK  1:34,72 231p
 50m:  0:46,56
8. Benda Rebeka 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:34,92 229p
 50m:  0:44,97
9. Mészáros Ágnes 2001 Parafa Úszó Klub  1:35,45 225p
 50m:  0:46,98
10. Kopka Noémi 2001 Integra Agria SE  1:36,91 215p
 50m:  0:47,22
11. Kiss Gréta 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:48,86 152p
 50m:  0:52,81
12. Kiss Virág 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:54,61 130p
 50m:  0:53,47

Nem indult
 Polyaková Miroslava 2001 SKP Kosice

2002

1. Vécsei Réka 2002 Club-Laguna  1:31,71 254p
 50m:  0:45,12
2. Tóth Dominika 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:36,1   221p
3. Virág Eszter 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:36,40 219p
 50m:  0:46,94
4. Csépányi Dalma 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:39,12 201p
 50m:  0:49,94
5. Dobi Dorina 2002 Integra Agria SE  1:41,01 190p
 50m:  0:49,30
6. Beszédes Réka 2002 BHSE  1:41,42 188p
 50m:  0:50,46
7. Cselényi Dominika 2002 Swimming Penth. Club  1:47,19 159p
 50m:  0:51,57
8. Muzsnay Zsófia 2003 Gagarin DSE  1:52,93 136p
 50m:  0:53,17
9. Szabó Janka 2003 Parafa Úszó Klub  1:58,32 118p
10. Neag Iris 2002 Marosvásárhelyi ISK  1:59,21 115p
 50m:  0:56,66
11. Nagy Laura 2003 Parafa Úszó Klub  1:59,55 114p
 50m:  0:58,47
12. Kondert Zsuzsanna 2002 Marosvásárhelyi ISK  2:01,60 109p
 50m:  0:58,94

Kizárva
 Szabó Nikolett 2002 Marosvásárhelyi ISK Szabálytalan forduló    
 

200 m. fiú hátúszás
15. versenyszám

1996 és idősebb

1. Kiss Attila 1996 Swimming Penth. Club  2:19,38 517p
 50m:  0:33,36 100m:  1:08,30 150m:  1:44,44
2. Bulyáki Péter 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:20,75 502p
 50m:  0:33,32 100m:  1:09,24 150m:  1:45,77
3. Varnyu Iván 1996 Parafa Úszó Klub  2:20,90 501p
 50m:  0:33,97 100m:  1:10,26 150m:  1:46,51
4. Holoda Péter 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:25,50 455p
 50m:  0:33,82 100m:  1:10,83 150m:  1:48,29
5. Ichim Sebastian 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:33,09 390p
 50m:  0:35,42 100m:  1:14,19 150m:  1:54,19
6. Tóth Roland 1996 Parafa Úszó Klub  2:34,36 381p
 50m:  0:35,87 100m:  1:14,67 150m:  1:55,54
7. Kadar Norbert 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:55,76 258p
 50m:  0:39,38 100m:  1:24,14 150m:  2:10,88
8. Szekely Tamas 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:56,71 254p
 100m:  1:26,3   150m:  2:12,17

1997-1998

1. Konczewski Jakub 1997 Katowice  2:31,23 405p
 50m:  0:35,16 100m:  1:14,17 150m:  1:53,18
2. Szabó Zsolt 1997 H.szoboszló Árpád SE  2:35,63 371p
 50m:  0:37,72 100m:  1:17,47 150m:  2:57,82
3. Gereb Roland 1997 Marosvásárhelyi ISK  2:40,8   337p
 50m:  0:38,17 100m:  1:19,03
4. Ács Máté 1998 Club-Laguna  2:41,41 333p
 50m:  0:38,62 100m:  1:20,94 150m:  2:02,03
5. Bartalis Roland 1998 Marosvásárhelyi ISK  2:44,23 316p
 50m:  0:37,78 100m:  1:20,07 150m:  2:03,01
6. Simon Imre 1998 H.szoboszló Árpád SE  2:47,08 300p
 50m:  0:40,55 100m:  1:23,27 150m:  2:05,82
7. Juhász Krisztián 1998 Parafa Úszó Klub  2:47,64 297p
 50m:  0:40,15 100m:  1:23,08 150m:  2:05,16
8. Ginovsky Ján 1998 PKPR Eperjes  2:51,85 276p
 50m:  0:41,25 100m:  1:24,89 150m:  2:10,27
9. Magos Zsolt 1997 Marosvásárhelyi ISK  2:56,48 255p
 100m:  1:26,85
10. Grec Claudiu 1997 Marosvásárhelyi ISK  3:01,22 235p
 50m:  0:42,89 100m:  1:29,45 150m:  2:16,38
11. Szekely Marton 1998 Marosvásárhelyi ISK  3:07,20 213p
 50m:  0:45,93
12. Makariv Stefan 1998 SKP Kosice  3:10,32 203p
 100m:  1:32,83 150m:  2:23,67

Kizárva
 Szolnoki Péter Kende 1997 Gagarin DSE Szabálytalan forduló    
 Trocha Rastislav 1998 SKP Kosice Szabálytalan úszás      
Nem indult
 Tóth Tibor 1998 Parafa Úszó Klub
 Preisler Máté 1997 Gagarin DSE

1999-2000

1. Fabriczius László 1999 Szombathelyi VSC  2:35,54 372p
 50m:  0:37,77 100m:  1:17,64 150m:  1:57,29
2. Tóth Zoltán 2000 Parafa Úszó Klub  2:42,37 327p
 50m:  0:38,31 100m:  1:19,65 150m:  2:01,41
3. Molnár Marcell 2000 Szombathelyi VSC  2:45,01 312p
 50m:  0:40,09 100m:  1:22,06 150m:  2:04,59
4. Pilinyi Patrik 1999 Parafa Úszó Klub  2:50,20 284p
 50m:  0:39,31 100m:  1:23,00 150m:  2:07,78
5. Magda Benedek 1999 Parafa Úszó Klub  2:52,24 274p
 150m:  2:09,28

200 m. fiú hátúszás
15. versenyszám

1999-2000

6. Szuák Ákos 2000 Szombathelyi VSC  2:56,99 252p
 50m:  0:43,22 100m:  1:29,06 150m:  2:14,26
7. Varnyu Mihály 2000 Parafa Úszó Klub  3:04,00 225p
 50m:  0:45,16 100m:  1:32,23 150m:  2:20,53
8. Nagy Balázs 2000 Gagarin DSE  3:11,7   199p
 50m:  0:44,37 100m:  1:24,01
9. Vlas Bogdan 1999 Marosvásárhelyi ISK  3:16,51 184p
 50m:  0:45,29 100m:  1:35,18 150m:  2:25,74
10. Uzonyi Krisztián 1999 H.szoboszló Árpád SE  3:20,68 173p
 150m:  2:30,70
11. Csincsik Zoltán 2000 Gagarin DSE  3:36,02 139p
 50m:  0:51,00 100m:  1:46,53 150m:  2:42,85
12. Földi Dárius 2000 Gagarin DSE  3:58,7   103p
 50m:  0:54,71
Nem indult
 Kuti Péter 1999 Parafa Úszó Klub

 

200 m. leány hátúszás
16. versenyszám

1996 és idősebb

1. Lavotha Flóra 1995 Club-Laguna  2:34,15 530p
 50m:  0:35,65 100m:  1:14,40 150m:  1:54,53
2. Tóth Anita 1993 H.szoboszló Árpád SE  2:37,8   494p
 50m:  0:36,61 100m:  1:15,87 150m:  1:56,85
3. Törőcsik Noémi 1994 Club-Laguna  2:44,63 435p
 50m:  0:38,74 100m:  1:20,61 150m:  2:03,19
4. Ruzsin Szabina 1992 Gagarin DSE  2:45,05 432p
 50m:  0:37,96 100m:  1:19,97 150m:  2:03,31
5. Tóth Csilla 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:46,38 422p
 50m:  0:38,57 100m:  1:20,68 150m:  2:03,90
6. Karnajová Adrián 1995 SKP Kosice  2:56,11 355p
 50m:  0:41,77 100m:  1:26,53 150m:  2:11,40
7. Kurki Paula 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:59,27 337p
 50m:  0:42,16 100m:  1:27,50
8. Dumangiu Anca 1995 Marosvásárhelyi ISK  3:00,11 332p
 50m:  0:42,06 100m:  1:27,97 150m:  2:14,83

1997-1998

1. Sabolová Marianna 1998 SKP Kosice  2:41,26 463p
 100m:  1:18,7   150m:  2:00,47
2. Chycko Magda 1997 Katowice  2:46,04 424p
 50m:  0:39,82 100m:  1:21,92 150m:  2:05,00
3. Nagy Eszter 1998 Club-Laguna  2:51,23 387p
 50m:  0:41,96 100m:  1:25,33 150m:  2:08,91
4. Hrináková Barbora 1998 SKP Kosice  3:06,2   301p
 50m:  0:44,53 100m:  1:32,03 150m:  2:19,90
5. Nagy Vivien Andre 1998 H.szoboszló Árpád SE  3:14,03 266p
 50m:  0:46,52 100m:  1:35,44 150m:  2:26,93

Nem indult
 Sípos Bettina 1998 Fiedler Ottó SE Ózd
 Palikij Justyna 1997 Katowice

 
200 m. leány hátúszás
16. versenyszám

1999-2000

1. Szilvási Gréta 1999 Teknőc Úszóiskola  2:39,63 478p
 50m:  0:36,91 100m:  1:18,19 150m:  2:01,17
2. Pozsonyi Zita 2000 Parafa Úszó Klub  2:48,98 402p
 50m:  0:40,02 100m:  1:23,95 150m:  2:07,19
3. Polgár Zsófia 2000 Club-Laguna  2:49,82 397p
 50m:  0:40,72 100m:  1:23,72 150m:  2:07,64
4. Dobos Dorottya 2000 H.szoboszló Árpád SE  2:50,18 394p
 50m:  0:41,53 100m:  1:24,91 150m:  2:09,08
5. Ádám Rebeka 1999 Fiedler Ottó SE Ózd  2:50,60 391p
 50m:  0:40,28 100m:  1:24,32 150m:  2:09,18
6. Szaka Dorka 2000 Fiedler Ottó SE Ózd  2:52,99 375p
 50m:  0:40,66 100m:  1:24,22 150m:  2:09,79
7. Dráviczki Eszter 1999 Club-Laguna  2:53,67 371p
 50m:  0:41,30 100m:  1:26,30 150m:  2:10,76
8. Barta Luca 1999 Gagarin DSE  3:02,99 317p
 50m:  0:44,76 100m:  1:30,56 150m:  2:16,71
9. Vasas Adrienn 2000 Fiedler Ottó SE Ózd  3:03,93 312p
 50m:  0:46,25 100m:  1:30,58 150m:  2:18,22
10. Tóth Dorina 2000 H.szoboszló Árpád SE  3:04,95 307p
 50m:  0:43,75 100m:  1:30,75
11. Skovránková Radka 1999 SKP Kosice  3:09,60 285p
 50m:  0:44,26 100m:  1:32,64 150m:  2:22,01
12. Nagy Natália 2000 Eger Városi ÚK  3:10,88 279p
 50m:  0:45,30 100m:  1:34,04
13. Szabó Liza 2000 H.szoboszló Árpád SE  3:15,45 260p
 50m:  0:47,87 100m:  1:38,49 150m:  2:29,63
14. Skumanicová Gabriela 1999 SKP Kosice  3:17,73 251p
 50m:  0:46,17 100m:  1:35,85 150m:  2:27,74
15. Czene Dália 1999 Parafa Úszó Klub  3:18,85 247p
 50m:  0:48,19
16. Ginovská Zuzana 1999 PKPR Eperjes  3:19,7   244p
 50m:  0:46,68 100m:  1:36,5   150m:  2:28,61
17. Matei Diana 1999 Marosvásárhelyi ISK  3:21,91 236p
 50m:  0:48,60 100m:  1:39,38 150m:  2:31,86
18. Hajdú Annamária 2000 H.szoboszló Árpád SE  3:22,48 234p
 50m:  0:48,42 100m:  1:39,96 150m:  2:32,20
19. Kőrös Eszter 1999 Gagarin DSE  3:50,08 159p
 50m:  0:53,58 100m:  1:52,24 150m:  2:51,74
20. Csernák Rebeka 2000 Gagarin DSE  3:50,75 158p
 50m:  0:48,30 100m:  1:49,59 150m:  2:51,11

Kizárva
 Sopková Sona 1999 PKPR Eperjes Szabálytalan forduló    

 

100 m. fiú pillangóúszás
17. versenyszám

2001

1. Taraczközi Gergő 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:26,18 193p
 50m:  0:40,77
2. Kormos Gergő 2001 Integra Agria SE  1:29,66 171p
 50m:  0:40,69
3. Hegyi Balázs 2001 Integra Agria SE  1:31,70 160p
 50m:  0:42,42
4. Nécusan Daniel 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:32,49 156p
 50m:  0:41,04
5. Czene Medárd 2001 Parafa Úszó Klub  1:45,24 106p
 50m:  0:46,83
6. Sarkadi József 2001 H.szoboszló Árpád SE  1:45,88 104p
 50m:  0:48,50
7. Felméri Csaba 2001 Marosvásárhelyi ISK  2:00,38 70p
 50m:  0:54,23
100 m. fiú pillangóúszás
17. versenyszám

2001

Kizárva
 Leskó Gergő 2001 Parafa Úszó Klub Szabálytalan forduló    
 Vas Antonio 2001 Marosvásárhelyi ISK Szabálytalan forduló    

2002

1. Szabó Áron 2002 Club-Laguna  1:42,56 114p
 50m:  0:48,96
2. Elek Roland 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:45,34 105p
 50m:  0:47,19
3. Kubis Gergő 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:48,19 97p
 50m:  0:50,86
4. Dudinszki Balázs 2002 Club-Laguna  1:50,6   91p
 50m:  0:50,56
5. Molnár Károly 2002 Teknőc Úszóiskola  1:54,26 82p
 50m:  0:48,61

 

100 m. leány pillangóúszás
18. versenyszám

2001

1. Csobod Amina 2001 Fiedler Ottó SE Ózd  1:22,86 309p
 50m:  0:38,34
2. Csuhai Kincső 2001 Club-Laguna  1:23,17 306p
 50m:  0:40,44
3. Linkeschová Lucia 2001 SKP Kosice  1:32,50 222p
 50m:  0:42,24
4. Fangli Henrietta 2001 Marosvásárhelyi ISK  1:41,21 169p
 50m:  0:45,46
5. Szabó Nina 2001 H.szoboszló Árpád SE  1:43,39 159p
 50m:  0:47,68
6. Németi Réka 2001 H.szoboszló Árpád SE  1:51,07 128p
 50m:  0:48,00

2002

1. Csépányi Dalma 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:38,74 183p
 50m:  0:47,08
2. Tóth Dominika 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:41,90 166p
 50m:  0:44,93
3. Virág Eszter 2002 Fiedler Ottó SE Ózd  1:48,57 137p
 50m:  0:49,41

Kizárva
 Szabó Nikolett 2002 Marosvásárhelyi ISK Szabálytalan forduló    
 

200 m. fiú pillangóúszás
19. versenyszám

1996 és idősebb

1. Holoda Péter 1996 H.szoboszló Árpád SE  2:19,05 515p
 50m:  0:29,53 100m:  1:05,61 150m:  1:44,09
2. Kiss Attila 1996 Swimming Penth. Club  2:27,70 430p
 50m:  0:33,05 100m:  1:12,38 150m:  1:50,47
3. Varnyu Iván 1996 Parafa Úszó Klub  2:29,1   418p
 50m:  0:33,85 100m:  1:10,9 
4. Balla Ádám 1991 H.szoboszló Árpád SE  2:29,90 411p
 50m:  0:32,33 100m:  1:10,15 150m:  1:50,56
5. Ichim Sebastian 1996 Marosvásárhelyi ISK  2:44,72 310p
 50m:  0:33,92 100m:  1:15,81 150m:  2:00,19
6. Kadar Norbert 1996 Marosvásárhelyi ISK  3:15,76 184p
 50m:  0:37,99 100m:  1:28,00 150m:  2:21,49

Kizárva
 Szekely Tamas 1996 Marosvásárhelyi ISK Feladta                 

1997-1998

1. Csuhai Soma 1998 Club-Laguna  2:30,72 405p
 50m:  0:34,49 100m:  1:12,02 150m:  1:51,32
2. Bartalis Roland 1998 Marosvásárhelyi ISK  2:37,31 356p
 50m:  0:34,54 100m:  1:15,35 150m:  1:57,76
3. Grec Claudiu 1997 Marosvásárhelyi ISK  2:46,35 301p
 50m:  0:36,02 100m:  1:16,66 150m:  2:02,98
4. Skumanic Stefánia 1997 SKP Kosice  2:48,2   291p
 50m:  0:37,16 100m:  1:20,63 150m:  2:03,99
5. Szabó Zsolt 1997 H.szoboszló Árpád SE  2:53,5   265p
 50m:  0:36,47 100m:  1:20,17 150m:  2:06,50
6. Gereb Roland 1997 Marosvásárhelyi ISK  3:08,26 207p
 50m:  0:38,76 100m:  1:27,55 150m:  2:19,00
7. Ginovsky Ján 1998 PKPR Eperjes  3:10,40 200p
 50m:  0:39,77 100m:  1:27,29 150m:  2:18,25
8. Szekely Marton 1998 Marosvásárhelyi ISK  3:24,42 162p
 50m:  0:42,79 100m:  1:35,32 150m:  2:31,87

Nem indult
 Konczewski Jakub 1997 Katowice

 

200 m. fiú pillangóúszás
19. versenyszám

1999-2000

1. Fabriczius László 1999 Szombathelyi VSC  2:24,75 457p
 50m:  0:34,34 100m:  1:11,18 150m:  1:48,76
2. Molnár Marcell 2000 Szombathelyi VSC  2:37,1   357p
 50m:  0:36,60 100m:  1:15,95 150m:  1:56,75
3. Tóth Zoltán 2000 Parafa Úszó Klub  2:53,80 264p
 50m:  0:37,70 100m:  1:22,25 150m:  2:09,12
4. Nagy Balázs 2000 Gagarin DSE  3:36,81 136p
 50m:  0:46,55 100m:  1:43,34 150m:  2:41,63
 

200 m. leány pillangóúszás
20. versenyszám

1996 és idősebb

1. Kovács Dorottya 1993 Integra Agria SE  2:41,44 446p
 50m:  0:36,45 100m:  1:17,98 150m:  1:59,95
2. Ruzsin Szabina 1992 Gagarin DSE  2:48,94 389p
 50m:  0:36,35 100m:  1:20,19 150m:  2:05,49
3. Karnajová Adrián 1995 SKP Kosice  2:49,34 387p
 50m:  0:37,84 100m:  1:18,67 150m:  2:03,18
4. Kőrös Evelin 1994 Gagarin DSE  2:50,86 376p
 50m:  0:37,16 100m:  1:19,74 150m:  2:05,54

1997-1998

1. Bororvová Erika 1997 SKP Kosice  2:37,42 481p
 50m:  0:34,51 100m:  1:14,76 150m:  1:56,76
2. Nánási Dorottya 1998 H.szoboszló Árpád SE  2:48,94 389p
 50m:  0:37,98 100m:  1:20,49 150m:  2:04,17
3. Hrináková Barbora 1998 SKP Kosice  2:56,97 339p
 50m:  0:37,40 100m:  1:20,85 150m:  2:09,42

Kizárva
 Sabolová Marianna 1998 SKP Kosice Feladta                 

Nem indult
 Bart Patrycja 1997 Katowice

1999-2000

1. Szilvási Gréta 1999 Teknőc Úszóiskola  2:48,37 393p
 50m:  0:37,82 100m:  1:20,58 150m:  2:05,64
2. Szaka Dorka 2000 Fiedler Ottó SE Ózd  2:51,6   371p
 50m:  0:38,90 100m:  1:23,3 
3. Fabulová Tereza 2000 PKPR Eperjes  3:09,80 274p
 50m:  0:39,96 100m:  1:27,04 150m:  2:18,93
4. Skumanicová Gabriela 1999 SKP Kosice  3:13,35 260p
 50m:  0:41,69 100m:  1:32,24 150m:  2:22,40
5. Matei Diana 1999 Marosvásárhelyi ISK  3:17,13 245p
 50m:  0:42,38 100m:  1:32,46 150m:  2:26,87
6. Pilip Cuková Katalin 1999 SKP Kosice  3:24,88 218p
 50m:  0:43,62 100m:  1:36,62 150m:  2:31,02
7. Ginovská Zuzana 1999 PKPR Eperjes  3:30,33 202p
 50m:  0:46,23 100m:  1:41,44 150m:  2:36,65

 

Keresés

Partnerek