BAZ megyei amatőr úszóbajnokság eredményei, Kazincbarcika, 2011. november 19.

BAZ megyei amatőr úszóbajnokság eredményei,

Kazincbarcika, 2011. november 19.

 

Eredmények:
1/ 66m fiú gyorsúszás:
2004-ben születettek és fiatalabbak:
1. Gyenes Balázs 2004 Teknőc Mezőkövesd 1;10,0
2. Csordás Kornél 2004 MVSI 1;14,3
3. Gál Olivér 2004 Szerencs VSE 1;15,5
4. Krusóczki Zsolt 2004 Szerencs VSE 1;15,6
5. Kovács Balázs 2004 MVSI 1;20,9
6. Ongai Ábel 2004 Teknőc Mezőkövesd 1;21,0
7. Dobos Dávid 2005 MVSI 1;25,6
8. Havasi Marcell 2005 Swimming Pentathlon 1;28,4
9. Havasi Zénó 2004 Swomming Pentathlon 1;28,7
10. Pollák Zétény 2004 Encs VSC 1;30,4
11. Szilágyi Gellért 2004 Swimming Pentathlon 1;31,89
12. Polgár Bendegúz 2004 Encs VSC 1;34,7

2003-ban születettek:
1. Pilz Olivér 2003 MVSI 0;56,1
2. Oreskó Máté 2003 KSK Delfin 1;05,8
3. Nagy Bence 2003 MVSI 1;07,3
4. Szabó Botond 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;12,2
5. Pócs Levente 2003 Swimming Pentathlon 1;13,7
6. Fige Bálint 2003 Szerencs VSE 1;13,8
7. Vámos Tibor 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;16,5
8. Varga Levente 2003 Szikszó 1;18,4
9. Földi Balázs 2003 KSK Delfin 1;19,2
10. Mohai Balázs 2003 MVSI 1;24,7
11. Géczi Ákos 2003 KSK Delfin 1;28,8

2002-ben születettek:
1. Dexter Áron 2002 MVSI 0;56,6 
2. Jakab Ádám 2002 KSK Delfin 1;01,6
3. Szegedi Dániel 2002 KSK Delfin 1;04,6
4. Czeczán Tamás 2002 MVSI 1;06,3
5. Suga Levente 2002 Szerencs VSE 1;20,6
6. Pente Székely Balázs 2002 KSK Delfin 1;25,3
7. Babik Szilárd 2002 KSK Delin 1;31,9

2001-ben születettek:
1. Matula Marcell 2001 ÓÚJA Ózd 0;50,3
2. Keresztes Kornél 2001 KSK Delfin 0;53,7
3. Toma áron 2001 MVSI 0;59,8
4. Jaidzisz Erik 2001 KSK Delfin 1;01,5
5. Faitli Zoltán 2001 MVSI 1;06,4
6. Szilágyi Bulcsú 2001 Swimming Pentathlon 1;7,3
7. Lubinszki Ádám 2001 Swimming Pentathlon 1;08,5
8. Antal Marcell 2001 KSK Delfin 1;08,6
9. Kendeházi Máté 2001 MVSI 1;12,1
10. Majoros Ádám 2001 KSK Delfin 1;16,1
11. Hegedűs Kornél 2001 KSK Delfin 1;18,5
12. Tóth Ákos  2001 KSK Delfin 1;40,1
 

2/ 66m leány gyorsúszás:

2004-ben születettek és fiatalabbak: 
1. Lövei Gréta 2004 Swimming Pentathlon 1;08,3
2. Rácz Boróka 2004 Swimming Pentathlon 1;13,4
3. Tomcsik Kira 2004 Swimming Pentathlon 1;13,6
4. Dédesi Krisztina 2004 Swimming Pentathlon 1;18,90
5. Gyöngyösi Bianka 2004 ÓÚJA Ózd 1;21,4
6. Sallai Eszter 2004 Szikszó 1;22,9
 Tarcsi Szonja 2004 Swimming Pentathlon 1;22,9
7. Vaszily Gréta 2004 Encs VSC 1;26,8
8. Berecz Frida 2005 ÓÚJA Ózd 1;27,7
9. Szabó Borka 2004 Swimming Pentathlon 1;34,8
10. Németh Lilien 2004 ÓÚJA Ózd 1;37,4

2003-ban születettek:
1. Tátrai Virág 2003 MVSI 0;56,9
2. Fodor Virág 2003 Swimming Pentathlon 1;01,0
3. Martincsák Eszter 2003 MVSI 1;06,9
4. Németh Anna 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;07,2
5. Bakti Katalin 2003 ÓÚJA Ózd 1;07,4
6. Gombos Dóra 2003 MVSI 1;09,2
7. Bégány Zita 2003 Szikszó 1;10,5
8. Bencsik Bianka 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;11,1
9. Hernádi Panna 2003 Szerencs VSE 1;12,7
10. Imre Eszter 2003 KSK Delfin 1;13,1
11. Fiszter Dóra 2003 Szikszó 1;21,1 
12.  Kendeházi Janka 2003 MVSI 1;25,7

2002-ben születettek:
1. Cselényi Dominika 2002 Swimming Pentathlon 0;55,4
2. Bárány Zsófia 2002 Teknőc Mezőkövesd 0;55,7
3. Csipkó Panna 2002 MVSI 0;59,2
4. Jablonkai Laura 2002 Teknőc Mezőkövesd 1;00,4
5. Sallai Vivien 2002 Szikszó 1;02,5
6. Matula Fanni 2002 ÓÚJA Ózd 1;06,2
7. Pinezich Panna 2002 MVSI 1;07,1
8. Váci Kira 2002 Szerencs VSE 1;09,4
9. Mészáros Zsófi 2002 Szerencs VSE 1;14,3
10. Szabó Eszter 2002 Szerencs VSE 1;18,9
11. Tóth Larina 2002 KSK Delfin 1;27,8
12. Fodor Sarolta 2002 MVSI 1;45,4

Ágh Laura 2002 MVSI    szabálytalan úszás

2001-ben születettek:
1. Prókai Blanka 2001 Teknőc Mezőkövesd 0;58,3
2. Planéta Laura 2001 Encs VSC 0;59,2
3. Szepesi Virág 2001  Teknőc Mezőkövesd 1;02,5
4. Varga Eszter 2001 Szikszó 1;21,8
5. Pataki Ágnes 2001 MVSI 1;23,6
6. Juhász Réka 2001 MVSI 1;27,2
7. Mizák Anna 2001  Szerencs VSE 1;31,1

 

3/ 100m férfi gyorsúszás:

1999-2000-ben születettek:
1. Tamás Ádám  2000 Szerencs VSE 1;15,3
2. Farmosi Zsombor 1999 Szerencs VSE 1;16,5
3. Kovács Balázs 1999 KSK Delfin 1;16,9
4. Jakab Ákos 1999 KSK Delfin 1;17,6
5. Szemán Gábor 1999 Szerencs VSE 1;21,4
6. Laczkó Balázs 1999 Szerencs VSE 1;22,6
7. Jakab Kristóf 1999 MSE Zsóry 1;31,2
8. Hankó Rafael 2000 KSK Delfin 1;32,5
9. Szabó Bence 1999 KSK Delfin 1;36,0
10. Soltész Erik 1999 MVSI 1;38,1
11. Regecz Bence 1999 KSK Delfin 1;44,3
12. Kormos Gergely 2000 KSK Delfin 1;47,6

Bajáki Olivér 1999 MVSI nem jelent meg
Antal Áron 2000 KEK Delfin nem jelent meg

1998-1997-ben születettek:
1. Németh Dávid 1997 Encs VSC 1;11,7
2. Kriston Balázs 1997 KSK Delfin 1;12,7
3. Kovács Kristóf 1998 Szerencs VSE 1;14,4
4. Szél Kristóf 1998 Teknőc Mezőkövesd 1;20,3
 Juhász Donát 1997 MVSI 1;20,3
5. Majoros Áron 1998 Szerencs VSE 1;29,1
6. Planéta Bence 1998 Encs VSC 1;30,5
7. Palkó Róbert 1997 KSK Delfin 1;33,0
8. Sike Botond 1998 MVSI 1;51,8

1996-1992-ben születettek:
1. Rábai Bence 1994 Szerencs VSE 0;59,3
2. Nagy tamás 1994 KSK Delfin 1;03,5
3. Majoros Péter 1994 Szerencs VSE 1;10.9

Hindulák Rudolf 1986 egyesületen kívüli  1;06,2

 

4/ 100m női gyorsúszás:

1999-2000-ben születettek:
1. Majoros Réka 1999 Szerencs VSE 1;17,9
2. Csorba Kamilla 1999 KSK Delfin 1;20,1
3. Toplenszki Réka 1999 KSK Delfin 1;22,0
4. Somosi Fanni 1999 KSK Delfin 1;22,1
5. Polgár Anna 1999 Könyves K. Ált. Isk. 1;22,2
6. Molnár Melinda 1999 Teknőc Mezőkövesd 1;22,5
7. Hegedűs Lili 2000 Teknőc Mezőkövesd 1;27,5
8. Kosztrub Vanda 2000 Teknőc Mezőkövesd 1;30,2
9. Kruppa Stefánia 1999 KSK Delfin 1;33,4
10. Farkas Lilla 1999 MSE Zsóry 1;34,6
11. Lukács Lilla 1999 Teknőc Mezőkövesd 1;36,8
12. Krajnyák Lívia 2000 Szikszó 1;40,0
13. Fiszter Edina 2000 Szikszó 1;40,3
14. Pálinkás Petra 2000 Szerencs VSE 1;43,6
15. Varga Henrietta 1999 Swimming Pentathlon 1;45,0
16. Mészáros Anna 2000 Szerencs VSE 1;46,2
17. Pál Nikolett 1999 MVSI 1;47,3
18. Boros Laura 2000 Swimming Pentathlon 1;53,7
19. Bihari Eszter 2000 Encs VSC 1;57,7
20. Hutkai Petra 2000 MVSI 2,22,0

1998-1997-ben születettek:
1. Kiss Viktória 1997 Szerencs VSE 1;09,0
2. Ördög Rebeka 1998 MSE Zsóry 1;11,2
3. Kosztrub Dominika 1997 Teknőc Mezőkövesd 1;12,4
4. Takács Anita 1998 Teknőc Mezőkövesd 1;19,8
5. Porcsin Judit 1997 MVSI 1;26,7
6. Mészáros Eszter 1997 Szerencs VSE 1;27,6
7. Polyák Rebeka 1998 KSK  Delfin 1;29,8
8. Hajdú Laura 1997 MVSI 1;35,5
9. Rácz Izabella 1997 Könyves K. Ált. Isk. 1;36,6

1996-1992-ben születettek:
1. Polenkai Eszter 1994 KSK Delfin 1;15,4
2. Iván Júlia Lilla 1992 egyesületen kívüli 1;19,1
3. Orosz Dorina 1993 KSK Delfin 1;19,4
4. Pecze Veronika 1996 KSK Delfin 1;45,9

 

5/ 66m fiú mellúszás:

2004-ben születettek és fiatalabbak:
1. Kovács Balázs 2004 MVSI 1;16,6
2. Gál Olivér 2004 Szerencs VSE 1;18,6
3. Szilágyi Gellért 2004 Swimming Pentathlon 1;20,9
4. Havasi Zénó 2004 Swimming Pentathlon 1;23,4
5. Csordás Kornél 2004 MVSI 1;25,7
6. Gyenes Balázs 2004 Teknőc Mezőkövesd 1;32,7
7. Havasi Marcell 2005 Swimming Pentathlon 1;38,2
8. Gárdonyi Dániel 2004 MVSI 1;41,7
9. Pollák Zétény 2004 Encs VSC 1;44,7
10. Kruppa László 2004 KSK Delfin 1;44,9
11. Polgár Bendegúz 2004 Encs VSC 1;59,3
12. Ongai Ábel 2004 Teknőc Mezőkövesd 2;04,2

2003-ban születettek:
1. Pilz Olivér 2003 MVSI 1;15,6
2. Szabó Botond 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;18,3
3. Varga Levente 2003 Szikszó 1;22,5
4. Orecskó Máté 2003 KSK Delfin 1;23,7
5. Géczi Ákos 2003 KSK Delfin 1;25,5
6. Pócs Levente 2003 Swimming Pentathlon 1;27,7
7. Mohai Balázs 2003 MVSI 1;29,9
8. Fige Bálint 2003 Szerencs VSE 1;30,5
9. Földi Balázs 2003 KSK Delfin 1;36,7
10. Szarvas Gergő 2003 KSK Delfin 1;42,7
11. Virág Dávid 2003 MVSI 1;45,0
12. Tóth Levente 2003 MVSI 1;46,1
13. Nagy Kornél 2003 MVSI 1;48,5
14. Vámos Tibor 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;48,7

2002-ben születettek:
1. Jakab Ádám 2002 KSK Delfin 1;04,0
2. Czeczán Tamás 2002 MVSI 1;09,5
3. Barna Bence 2002 Szikszó 1;16,9
4. Szegedi Dániel 2002 KSK Delfin 1;17,1
5. Pente Székely Balázs 2002 KSK Delfin 1;26,7
6. Babik Szilárd 2002 KSK Delfin 1;31,3
7. Búza Balázs 2002 Szerencs VSE 1;33,0
8. Suga Levente 2002 Szerencsi VSE 1;39,4

2001-ben születettek:
1. Toma Áron 2001 MVSI 1;03,1
2. Matula Marcell 2001 ÓÚSA Ózd 1;05,0
3. Vadon Gergely 2001 MVSI 1;05,9
4. Csordás Henrik 2001 MVSI 1;10,6
5. Szilágyi Bulcsú 2001 Swimming Pentathlon 1;10,8
6. Jaidzisz Erik 2001 KSK Delfin 1;12,4
7. Antal Marcell 2001 KSK Delfin 1;13,6
8. Kerekes Kornél 2001 KSK Delfin 1;14,2
9. Lubinszki Ádám 2001 Swimming Pentathlon 1;15,5
10. Kendeházi Máté 2001 MVSI 1;20,1
11. Henez Botond 2001 MVSI 1;20,3
12. Faitli Zoltán 2001 MVSI 1;22,7
13. Majoros Ádám 2001 KSK Delfin 1;23,5
14. Tóth Ákos 2001 KSK Delfin 1;25,1
15. Gadóczi Gergő 2001 KSK Delfin póló 1;28,9

Vk. Hegedűs Kornél 2001 KSK Delfin 1;33,7

1999-2000-ben születettek:
1. Jakab Ákos 1999 KSK Delfin 0;58,6
2. Szemán Gábor 1999 Szerencs VSE 0;59,9
3. Farmosi Zsombor 1999 Szerencs VSE 1;02,3
4. Laczkó Balázs 1999 Szerencs VSE 1;04,8
5. Szabó Bence 1999 KSK Delfin 1;08,2
6. Soltész Erik 1999 MVSI 1;10,5
7. Jakab Kristóf 1999 MSE Zsóry 1;10,9
8. Regecz Bence 1999 KSK Delfin 1;13,1
9. Fülöp Levente 2000 MVSI 1;16,2
10. Hankó Rafael 2000 KSK Delfin póló 1;16,5
11. Leczó József 2000 MSE Zsóry 1;17,3
12. Kormos Gergely 2000 KSK Delfin 1;18,0
13. Barati Barnabás 2000 KSK Delfin póló 1;29,3

Antal Áron  2000  KSK Delfin póló nem jelent meg
Bajáki Olivér 1999 MVSI nem jelent meg

 

6/ 66m leány mellúszás:

2004-ben születettek és fiatalabbak:
1. Tarcsi Szonja 2004 Swimming Pentathlon 1;21,6
2. Lövei Gréta 2004 Swimming Pentathlon 1;22,0
3. Tomcsik Kira 2004 Swimming Pentehlon 1;24,4
4. Dédesi Krisztina 2004 Swimming pentathlon 1;25,9
5. Németh Lilien 2004 ÓÚJA Ózd 1;27,6
6. Sallai Eszter 2004 Szikszó 1;31,1
7. Gyöngyösi Bianka 2005 ÓÚJA Ózd 1;32,9
8. Kápolnai Dorina 2004 MVSI 1;33,1
9. Szabó Borka 2004 Swimming Pentahlon 1;39,1
10. Kis – Csabai Nóra 2004 MSE ZSóry 1;40,62
11. Fazekas Rebeka Virág 2004 ÓÚJA Ózd 1;41,7
12. Berecz Frida 2005 ÓÚJA Ózd 1;42,1
13. Vaszily Gréta 2004 Encs VSC 2;04,1

2003-ban születettek:
1. Tátrai Virág 2003 MVSI 1;07,9
2. Fodor Virág 2003 Swimming Pentathlon 1;10,8
3. Martincsák Eszter 2003 MVSI 1;14,6
4. Bégány Zita 2003 Szikszó 1;15,6
5. Gombos Dóra 2003 MVSI 1;15,8
6. Imre Eszter 2003 KSK Delfin 1;16,4
7. Németh Anna 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;17,6
8. Bencsik Bianka 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;23,8
9. Hernádi Panna 2003 Szerencs VSE 1;24,6
10. Csordás Ingrid 2003 MVSI 1;30,8
11. Fiszter Dóra 2003 Szikszó 1;31,1
12. Kendeházi Janka 2003 MVSI 1;32,6

Kovács Vanda 2003 MVSI nem jelent meg

2002-ben születettek:
1. Bárány Zsófia 2002 Teknőc Mezőkövesd 1;07,2
2. Jablonkai Laura 2002 Teknőc Mezőkövesd 1;08,4
3. Tóth Tamara 2002 MVSI 1;09,8
4. Sallai Vivien 2002 Szikszó 1;13,4
5. Matula Fanni 2002 ÓÚJA Ózd 1;14,6
6. Tóth Lili 2002 MVSI 1;16,1
7. Gombos Gréta 2002 MVSI 1;16,7
8. Cselényi Dominika 2002 Swimming Pentathlon 1;18,7
9. Pinezich Panna 2002 MVSI 1;19,4
10. Henez Hanna 2002 MVSI 1;20,6
11. Váci Kira 2002 Szerencs VSE 1;25,3
12. Hajduk Panna 2002 MVSI 1;25,8
13. Tóth Blanka 2002 MVSI 1;26,2
14. Szabó Eszter 2002 Szerencs VSE 1;30,5
15. Fodor Sarolta 2002 MVSI 1;38,4
16. Tóth Larina 2002 KSK Delfin 1;43,6
17. Szakos Fanni 2002 MVSI 1;45,5
18. Ágh Laura 2002 MVSI 1;46,8

2001-ben születettek:
1. Prókai Blanka 2001 Teknőc Mezőkövesd 1;04,5
2. Planéta Laura 2001 Encs VSC 1;10,8
3. Varga Eszter 2001 Szikszó 1;17,2
4. Pataki Ágnes 2001 MVSI 1;17,8
5. Szepesi Virág 2001 Teknőc Mezőkövesd 1;18,7
6. Mizák Anna 2001 Szerencs VSE 1;20,9
7. Juhász Réka 2001 MVSI 1;24,00
8. Kámán Panna 2001 Szerencs VSE 1;25,4
9. Abkarovits Anna 2001 MVSI 1;30,9
10. Bíró Fruzsina 2001 MVSI 1;33,0

1999-2000-ben születettek:
1. Majoros Réka 1999 Szerencs VSE 0;59,2
2. Polgár Anna 1999 Könyves K Ált. Isk. 0;59,8
3. Somosi Fanni 1999 KSK Delfin 1;01,6
4. Pálinkás Petra 2000 Szerencs VSE 1;07,0
5. Kruppa Stefánia 1999 KSK Delfin 1,07,1
6. Krajnyák Lívia 2000 Szikszó 1;07,3
7. Hegedűs Lili 2000 Teknőc Mezőkövesd 1;09,1
8. Toplenszki Réka 1999 KSK Delfin 1;09,8
9. Molnár Melinda 1999 Teknőc Mezőkövesd 1;10,5
10. Lukács Lilla 1999 Teknőc Mezőkövesd 1;10,6
11. Kosztrub Vanda 2000 Teknőc Mezőkövesd 1;11,8
12. Mészáros Anna 2000 Szerencs VSE 1;12,0
13. Berecz Boglár 1999 MVSI 1;12,1
14. Bihari Eszter 2000 Encs VSC 1;12,2
15. Farkas Lilla 1999 MSE Zsóri 1;14,7
16. Boros Laura 2000 Swimming Pentathlon 1;15,2
 Varga Henrietta 1999 Swimming Pentathlon 1;15,2
17. Pál  Nikolett 1999 MVSI 1;15,4
18. Hutkai Petra 2000 MVSI 1;16,1
19. Fiszter Edina 2000 Szikszó 1;17,8
20. Barati Noémi 2000 KSK Delfin 1;18,5

 

7/ 100m férfi mellúszás:

1997-1998-ban születettek:
1. Németh Dávid 1997 Encs VSC 1;30,9
2. Kovács Kristóf 1998 Szerencs VSE 1;35,7
3. Kriston Balázs 1997 KSK Delfin 1;37,0
4. Majoros Áron 1997 Szerencs VSE 1;37,3
5. Planéta Bence 1998 Encs VSE 1;40,5
6. Szél Kristóf 1998 Teknőc Mezőkövesd 1;42,4
7. Juhász Donát 1997 MVSI 1;45,2
8. Palkó Róbert 1997 KSK Delfin 1;45,3
9. Sike Botond 1998 MVSI 1;53,5
10. Pereverzia Zoltán 1998 Szikszó 2;05,9

  
1996-1992-ben születettek:
1. Majoros Péter 1994 Szerencs VSE 1;29,7
2. Lévai Zoltán 1995 Szerencs VSE 1;36,9

 

8/ 100m női mellúszás:

1997-1998-ban születettek:
1. Ördög Rebeka 1998 MSE Zsóry 1;30,2
2. Kosztrub Dominika 1997 Teknőc Mezőkövesd 1;38,7
3. Czeczán Dalma 1998 MEAFC 1;39,4
4. Takács Anita 1998 Teknőc Mezőkövesd 1;41,4
5. Rácz Anna 1997 MVSI 1;43,9
6. Mészáros Eszter 1997 Szerencs VSE 1;53,4
7. Porcsin Judit 1997 MVSI 2;02,3
8. Dabasi Halász Orsolya 1997 MVSI 2;04,0

   
1996-1992-ben születettek:
1. Polonkai Eszter 1994 KSK Delfin 1;31,2
2. Pecze Veronika 1996 KSK Delfin 1;51,5

 

9/ 66m fiú hátúszás:

2004-ben születettek  és fiatalabbak:
1. Ongai Ábel 2004 Teknőc Mezőkövesd 1;15,5
2. Gyenes Balázs 2004 Teknőc Mezőkövesd 1;22,0
3. Csordás Kornél 2004 MVSI 1;22,8
4. Havasi Zénó 2004 Swimming Pentahlon 1;24,5
5. Dobos Dávid 2005 MVSI 1;25,7
6. Szilágyi Gellért 2004 Swimming Pentathlon 1;26,0
7. Krusóczki Zsolt 2004 Szerencs VSE 1;30,4
8. Gál Olivér 2004 Szerencs VSE 1;31,3
9. Havasi Marcell 2005 Awimming Pentathlon 1;33,9
10. Polgár Bendegúz 2004 Encs VSC 1;42,1
11. Gárdonyi Dániel 2004 MVSI 1;43,2
12. Pollák Zétény 2004 Encs VSC 2;16,0
 
2003-ban születettek:
1. Pilz Olivér 2003 MVSI 1;08,2
2. Pócs Levente 2003 Swimming Pentehlon 1;14,2
3. Szegedi Dániel 2003 KSK Delfin 1;16,6
4. Szabó Botond 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;20,5
5. Nagy Bence 2003 MVSI 1;21,9
6. Oreskó Márk 2003 KSK Delfin 1,22,6
7. Fige Bálint 2003 Szerencs VSE 1;27,5
8. Tóth Levente 2003 MVSI 1;35,9
9. Vámos Tibor 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;37,0

2002-ben születettek:
1. Dexter Áron 2002 MVSI 1;01,9
2. Jakab Ádám 2002 KSK Delfin 1;10,2
3. Búza Balázs 2002 Szerencs VSE 1;17,5

2001-ben születettek:
1. Kerekes Kornél 2001 KSK Delfin 1;03,3
2. Matula Marcell 2001 ÓÚJA Ózd 1;04,0
3. Csordás Henrik 2001 MVSI 1;07,2
4. Vadon Gergely 2001 MVSI 1;09,0
5. Jaidzisz Erik 2001 KSK Delfin 1;13,8
6. Lubinszki Ádám 2001 Swimming Pentathlon 1;16,2
7. Szilágyi Bulcsú 2001 Swimming Pentathlon 1;18,7
8. Kendeházi Máté 2001 MVSI 1;22,5
9. Henez Botond 2001 MVSI 1;23,2
10. Majoros Ádám 2001 KSK Delfin 1;27,9
11. Faitli Zoltán 2001 MVSI 1;29,7
12. Hegedűs Kornél 2001 KSK Delfin 1;33,9

 

10/ 66m leány hátúszás:

2004-ben születettek és fiatalabbak:
1. Rácz Boróka 2004 Swimming Pentathlon 1;12,9
2. Tomcsik Kira 2004 Swimming Pentathlon 1;18,4
3. Lövei Gréta 2004 Swimming Pentathlon 1;21,5
4. Sallai Eszter 2004 Szikszó 1;23,2
5. Gyöngyösi Bianka 2005 ÓÚJA Ózd 1;24,1
6. Tarcsi Szonja 2004 Swimming Pentathlon 1;31,2
7. Dédesi Krisztina 2004 Swimming Pentathlon 1;32,3
8. Kis – Csabai Nóra 2004 MSE  Zsóry 1;34,8
9. Németh Lilien 2004 ÓÚJA Ózd 1;34,9
10. Vaszily Gréta 2004 Encs VSC 1;38,4
11. Szabó Borka 2004 Swimming Pentathlon 1;40,9
12. Berecz Frida 2005 ÓÚJA Ózd 1;42,6
13. Fazekas Rebeka Virág 2004 ÓÚJA Ózd 1;46,4
14. Kápolnai Dorina 2004 MVSI 1;49,5
15. Németh Zsófia 2006 Teknőc Mezőkövesd 1;51,2

2003-ban születettek:
1. Fodor Virág 2003 Swimming Pentahlon 1;09,4
2. Németh Anna 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;13,2
3. Bégány Zita 2003 Szikszó 1;15,9
4. Bencsik Bianka 2003 Teknőc Mezőkövesd 1;16,0
5. Martincsák Eszter 2003 MVSI 1;17,0
6. Csordás Ingrid 2003 MVSI 1;17,3
7. Bakti Katalin 2003 ÓÚJA Ózd 1;21,5
8. Imre Eszter 2003 KSK Delfin 1;22,9
9. Kendeházi Janka  2003 MVSI 1;29,3
10. Fiszter Dóra 2003 Szikszó 1;31,6
11. Hernádi Panna 2003 Szerencs VSE 1;31,9
12. Virág Nóra  2003 MVSI 1;37,70

2002-ben születettek:
1. Bárány Zsófia 2002 Teknőc Mezőkövesd 1;03,8
2. Sallai Vivien 2002 Szikszó 1;08,9
3. Cselényi Dominika 2002 Swimming Pentathlon 1;09,3
4. Tóth Tamara 2002 MVSI 1;09,5
5. Csipkó Panna 2002 MVSI 1;10,0
6. Jablonkai Laura 2002 Teknőc Mezőkövesd 1;10,1
7. Matula Fanni 2002 ÓÚJA Ózd 1;10,6
8. Tóth Lili 2002 MVSI 1;11,6
9. Pinezich Panna 2002 MVSI 1;16,4
10. Mészáros Zsófi 2002 Szerencs VSE 1;16,9
11. Henez Hanna 2002 MVSI 1;17,5
12. Szabó Eszter 2002 Szerencs VSE 1;19,8
13. Gombos Gréta 2002 MVSI 1;20,6
14. Váci Kira 2002 Szerencs VSE 1;23,2
15. Tóth Blanka 2002 MVSI 1;28,7
16. Fodor Sarolta 2002 MVSI 1;34,6
17. Ágh Laura 2002 MVSI 1;39,9
18. Tóth Larina 2002 KSK Delfin 1;48,1

2001-ben születettek:
1. Prókai  Bianka 2001 Teknőc Mezőkövesd 0;58,5
2. Planéta Laura 2001 Encs VSC 1;08,3
3. Szepesi Virág 2001 Teknőc Mezőkövesd 1;15,0
4. Juhász Réka 2001 MVSI 1;27,4
5. Kámán Panna 2001 Szerencs VSE 1;33,2
6. Pataki Ágnes 2001 MVSI 1;38,5

 

11/ 100m férfi hátúszás:

1999-2000-ben születettek:    
1. Tamás Ádám 2000 Szerencs VSE 1;22,3
2. Farmosi Zsombor 1999 Szerencs VSE 1;24,2
3. Kovács Balázs 1999 KKS Delfin 1;26,2
4. Jakab Ákos 1999 KSK Delfin 1;30,4
5. Leczó József 2000 MSE Zsóry 1;50,8
6. Bajáki Olivér 1999 MVSI 1;50,9
7. Hankó Rafael 2000 KSK Delfin 1;55,3
8. Kormos Gergely 2000 KSK Delfin 2;16,0

Soltész Erik 1999 MVSI nem jelent meg
Antal Áron 2000  KSK Delfin nem jelent meg

1997-1998-ban születettek:
1. Kovács Kristóf 1998 Szerencs VSe 1;27,06
2. Németh Dávid 1997 Encs VSC 1;28,1
3. Szél Kristóf 1998 Teknőc Mezőkövesd 1;28,2
4. Juhász Donát 1997 MVSI 1;42,4
5. Planéta Bence 1998 Encs VSC 1;49,7
6. Sike Botond 1998 MVSI 2;09,1

1996-1992-ben születettek:
1. Rábai Bence 1994 Szerencs VSE 1;13,7
2. Nagy Tamás 1994 KSK Delfin 1;14,8

 
12/ 100m női hátúszás:

1999-2000-ben születettek:
1. Polgár Anna 1999 Könyves K. Ált Isk. 1;28,7
2. Molnár Melinda 1999 Teknőc Mezőkövesd 1;28,9
3. Majoros Réka 1999 Szerencs VSE 1;30,7
4. Toplenszki Réka 1999 KSK Delfin 1;32,5
5. Csorba Kamilla 1999 KSK Delfin 1;34,3
6. Somosi Fanni 1999 KSK Delfin 1;38,0
7. Hegedűs Lili 2000 Teknőc Mezőkövesd 1;40,3
8. Kosztrub Vanda 2000 Teknőc Mezőkövesd 1;42,4
9. Krajnyák Lívia 2000 Szikszó 1;46,8
 Fiszter Edina 2000 Szikszó 1;46,8
10. Kovács Edina 1999 Lukács Lilla 1;48,8
11. Bégány Dóra 2000 Szikszó 1;53,6
12. Berecz Boglár 1999 MVSI 1;59,9
13. Bihari Eszter 2000 Encs VSC 2;07,7
14. Hutkai Petra 2000 MVSI 2;09,1

1997-1998-ban születettek:
1. Kiss Viktória 1997 Szerencs VSE 1;18,7
2. Kosztrub Dominika 1997 Teknőc Mezőkövesd 1;24,4
3. Takács Anita 1998 Teknőc Mezőkövesd 1;31,2
4. Rácz Izabella 1997 Könyves K. Ált. Isk. 1;46,0
5. Porcsin Judit 1997 MVSI 1;46,5
6. Hajdú Laura 1997 MVSI 1;49,2
7. Polgár Rebeka 1998 KSK Delfin 1;56,2
8. Rácz Anna 1997 MVSI 2;00,2
9. Dobosi Halász Orsolya 1997 MVSI 2;14,1

1996-1992-ben születettek:
1. Orosz Dorina 1993 KSK Delfin Póló 1;33,6 

 

Keresés

Partnerek