EU Swimming október 22-23-án Miskolcon

A Miskolc Városi Sportiskola Nonprofit Kft. és a Club Laguna Miskolc Sportegyesület  2011. október 22-23-án rendezi meg az EU SWIMMING INVITATIONAL versenyt.

PROGRAM


2011. október 22. (szombat) DÉLELŐTT - ELŐFUTAMOK
Bemelegítés: 08:00–08:45
Start: 09:00
Ssz. Versenyszámok Nem Korosztály
1 50m Hátúszás Női A
2 50m Hátúszás Férfi A
3 200m Hátúszás Női  B, C, D, E
4 200m Hátúszás Férfi  B, C, D, E
5 100m Gyorsúszás  Női A
6 100m Gyorsúszás Férfi A
7 100m Gyorsúszás Női B, C, D, E
8 100m Gyorsúszás Férfi B, C, D, E
Eredményhirdetés 10 év és fiatalabbak: Versenyszámok 1-2, 5-6
9 50m Mellúszás Női A
10 50m Mellúszás Férfi A
11 200m Mellúszás Női  B, C, D, E
12 200m Mellúszás Férfi  B, C, D, E
13 100m Vegyesúszás Női A
14 100m Vegyesúszás Férfi A
15 100m Pillangó úszás Női B, C, D, E
16 100m Pillangó úszás Férfi B, C, D, E
Eredményhirdetés 10 év és fiatalabbak: Versenyszámok 9-10, 13-14

 

2011. október 22. (szombat) DÉLUTÁN - DÖNTŐK
Bemelegítés: 14:30–15:15
Megnyitó: 15:30–16:00
Start: 16:15
Ssz. Versenyszámok Nem Korosztály
 200m Hátúszás Női B, C, D, E
 200m Hátúszás Férfi B, C, D, E
 100m Gyorsúszás Női B, C, D, E
 100m Gyorsúszás Férfi B, C, D, E
Eredményhirdetés
  200m Mellúszás Női B, C, D, E
 200m Mellúszás Férfi B, C, D, E
 100m Pillangó úszás Női B, C, D, E
 100m Pillangó úszás Férfi B, C, D, E
Eredményhirdetés
17 4×50m Gyorsúszás Női B, C, D, E
18 4×50m Gyorsúszás Férfi B, C, D, E
Eredményhirdetés

 

2011. október 23. (vasárnap) DÉLELŐTT - ELŐFUTAMOK
Bemelegítés: 08:00–08:45
Start: 09:00
Ssz. Versenyszámok Nem Korosztály
19 100m Hátúszás Női A
20 100m Hátúszás Férfi A
21 100m Hátúszás Női B, C, D, E
22 100m Hátúszás Férfi B, C, D, E
23 100m Mellúszás Női A
24 100m Mellúszás Férfi A
25 100m Mellúszás Női B, C, D, E
26 100m Mellúszás Férfi B, C, D, E
27 200m Gyorsúszás Női B, C, D, E
28 200m Gyorsúszás Férfi B, C, D, E
Eredményhirdetés 10 év és fiatalabbak: Versenyszámok 19-20;23-24
29 50m Pillangó úszás Női A
30 50m Pillangó úszás Férfi A
31 200m Vegyes úszás Női B, C, D, E
32 200m Vegyes úszás Férfi B, C, D, E
33 50m Gyorsúszás Női A
34 50m Gyorsúszás Férfi A
35 50m Gyorsúszás Női B, C, D, E
36 50m Gyorsúszás Férfi B, C, D, E
Eredményhirdetés 10 év és fiatalabbak: Versenyszámok 29-30;33-34

 
2011. október 23. (vasárnap) DÉLUTÁN - DÖNTŐK
Bemelegítés: 14:30–15:15
Start: 15:30
Ssz. Versenyszámok Nem Korosztály
 100m Hátúszás Női B, C, D, E
 100m Hátúszás Férfi B, C, D, E
 100m Mellúszás Női B, C, D, E
 100m Mellúszás Férfi B, C, D, E
Eredményhirdetés
 200m Gyorsúszás Női B, C, D, E
 200m Gyorsúszás Férfi B, C, D, E
 200m Vegyesúszás Női B, C, D, E
 200m Vegyesúszás Férfi B, C, D, E
Eredményhirdetés
 50m Gyorsúszás Női B, C, D, E
 50m Gyorsúszás Férfi B, C, D, E
37 4×50m Vegyes Női B, C, D, E
38 4×50m Vegyes Férfi B, C, D, E
EredményhirdetésCsapatverseny díjazása

A: 2001 és fiatalabb /Időfutamos versenyek/
B: 1999-2000
C: 1997-1998
D: 1995-1996
E: 1994 és idősebb

 

Keresés

Partnerek