VII. Kovács István Emléktorna kispályás labdarúgó torna kiírása, Miskolc, 2013. december 14.

VII. Kovács István Emléktorna
versenykiírása
Miskolc, 2013. december 14.

Tisztelt Csapatvezető Sporttárs!

Idén is megrendezésre kerül 2013. december 14.-én szombaton immár hetedik alkalommal a Kovács István Teremlabdarúgó Emléktorna.

Viszont első alkalom lesz a sportesemény egynapos!

Két csarnokban kerülnek lebonyolításra a csoportmérkőzések illetve a középdöntők. A végső győzelemért négy csapat a Miskolci Egyetemi Körcsarnokban méri össze erejét.

Volt NB I-es játékvezetők közreműködésével.

Várjuk azon csapatok jelentkezését akik jelenlétükkel megtisztelnék és emelnék a torna színvonalát.

A tonáról kapcsolatos bővebb információt megtalálják a www.emlektorna-ki.gportal.hu honlapon a Menü/Torna leírása link alatt.

Várom mielőbbi visszajelzését!

Sportbaráti üdvözlettel:

Vigh Ferenc

Szervező

email címem: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.

Elérhetőségem: +36-70-390-7695

A rendezvény célja:

Amatőr kispályás csapatok játéklehetőséghez juttatása.

1.A torna rendezője:
A tornát a Pepenter EC írja ki, amely rendezvény megszervezésével és lebonyolításával a versenybizottságot bízza meg.

3. Részvételi feltételek:
A nevezés csak abban az esetben érvényes, ha a nevezési díj megérkezett Vigh Ferenc főszervezőhöz. A részvételi díj 40,000 FT+ áfa .Az előző évek rossz tapasztalatai alapján kérném szépen minden jelentkező csapat vezetőjét valamilyen formában juttassa el hozzám a határidőn belül a nevezési díjat!!!

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2013. december 04.

4. A torna résztvevői:

A torna résztvevői azon csapatok, amelyek nevezését a versenybizottság elfogadta.

5. A torna lebonyolítása:

Csoportmérkőzések: A tornára maximum 24 csapat jelentkezését fogadjuk el. A nevezett csapatokat hat 4-es csoportra osztjuk, a csoportokon belül az együttesek körmérkőzéseket játszanak.

Az A,C,E illetve a B,D,F csoportból az első két helyezett valamint a A,C,E illetve a B,D,F csoportból a két-két legjobb harmadik csapat jut a legjobb 16 közé.

A csoportmérkőzések Avasi Gimnázium A,C,E december 14-én szombaton 0745 és 1515 illetve Egyetemi Körcsarnok B,D,F december 14-én 08:15 és 15:45 óra között kerülnek megrendezésre.

Amennyiben van olyan csoport,ahol nincs meg a négy csapat(létszámhiány,kizárás)úgy ebben az összevetésben valamennyi csoportban csak az első három helyen végzett csapatok elleni eredmények számítanak.

Csoportmérkőzéses szakasz:
A csoportokban a győzelemért 3 pont, döntetlen után 1, vereség esetén pedig 0 pont jár. Azonos pontszám esetén a csoporton belül az alábbi sorrend dönt: az

egymás elleni mérkőzések pontkülönbsége,

az egymás elleni mérkőzések gólkülönbsége,

az egymás elleni mérkőzéseken rúgott több gól,

csoportbeli összesített jobb gólkülönbség,

csoportbeli összesített több rúgott gól

a sorsolás(pénzfeldobás)

Egyenes kieséses szakasz December 14-én 15:15 A,C,E /Avasi Gimnázium/ illetve 15:45 B,D,F /Egyetemi Körcsarnok/ órától kezdődnek.

Amennyiben az egyenes kieséses szakaszban a rendes játékidő után döntetlen az állás, előbb 1×5 perc hosszabbítás aranygóllal, majd ha ez sem dönt, akkor 2×3 büntetőrúgás következik. Ha továbbra sincs döntés, akkor a csapatok felváltva rúgnak büntetőket az első hibáig. A büntetőket bárki rúghatja ill. védheti!!!

6. A torna díjazása:

24 csapat nevezése esetén!

A torna első négy helyezett csapata serleget és oklevelet, a gólkirály(Dobó Zoltán –díj), a legjobb játékos és kapus különdíjazásban részesül.

a kapuk mérete: 5×2 méter,

a játékidő 2×12 perc futó órával,csak a játékvezető külön kérésére állítható meg az óra!

a tornára összesen 15 játékos nevezhető

egy játékos csak egy csapatban szerepelhet,

a pályán lévő játékosok száma 5+1 kapus

Becsúszás semmilyen irányból nincs!

Kivéve a kapust,akinek a 6-oson belül van becsúszási lehetősége!

Óvás benyújtására a mérkőzést követő 5 percen belül van lehetőség-10000 Ft óvási díj befizetése ellenében-melyet a három tagú versenybizottság bírál el.