NB II. Női kézilabda bajnokság sorsolása 2014/2015. szezon

NB II. Észak - Keleti Csoport Női felnőtt és Junior  2014/2015. évi bajnokság sorsolása

Sorsz. CSAPAT

1 Létavértec SC

2 Köcsey DSE Borsod-Abauj-Zemplén Megyei

3 Hajdúböszörményi TE Kézilabda Szövetség

4 Etalon Adács Versenybizottsága

5 LÓCI DSE 3527. Miskolc, Selyemrét u. 1.sz.

6 Füzesabonyi SC

7 Kisvárda KC SE E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.

8 Miskolci VSC Tel:46-755-619

9 Derecske KK.SE

10 DVSC-TVP III. Tóth Attila Mo:20-456-2615 Hideg Levente    Tel: Oh: 46-318-336

11 Alsózsolcai KSC Lak: 46 746-275 Mo: 30-737-9994  20-976-8287

12 Bőcs KSC E: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.

Ford. Mérkőző csapatok Időpont felnött Ifjúsági

HAZAI VENDÉG hó,nap óra óra Nap Megjegyzés

I. 2014. szeptember 21. Jv.sz

1. Létavértec SC Bőcs KSC 2014.09.21 17:00 15:00 Vasárnap Létavértes Ált. Isk. 1 1.-12.

2. Köcsey DSE Alsózsolcai KSC 2014.09.21 15:00 17:00 Vasárnap 2 2.-11.

3. Hajdúböszörményi TE DVSC-TVP III. 2014.09.21 16:00 18:00 Vasárnap Bocskayi Ált. Isk. Iskola u. 3. 3 3.-10.

4. Etalon Adács Derecske KK.SE 2014.09.21 14:00 16:00 Vasárnap Jászberény 4 4.- 9.

5. LÓCI DSE Miskolci VSC 2014.09.20 15:00 13:00 Szombat 5 5.- 8.

6. Füzesabonyi SC Kisvárda KC SE 2014.09.20 17:00 15:00 Szombat 6 6.- 7.

II. 2014. szeptember 28. .

1. Kisvárda KC SE LÓCI DSE 2014.09.28 16:00 18:00 Vasárnap 7 7.- 5.

2. Miskolci VSC Etalon Adács 2014.09.27 11:00 13:00 Szombat Avasi Gimnázium 8 8.- 4.

3. Derecske KK.SE Hajdúböszörményi TE 2014.09.28 16:00 14:00 Vasárnap 9 9.- 3.

4. DVSC-TVP III. Köcsey DSE 2014.09.28 11:00 13:00 Vasárnap Utánpotlás csarnok 10 10.-2.

5. Alsózsolcai KSC Létavértec SC 2014.09.27 15:00 17:00 Szombat 11 11.-1.

6. Bőcs KSC Füzesabonyi SC 2014.09.27 15:00 13:00 Szombat 12 12.-6.

III. 2014. október 5. .

1. Létavértec SC DVSC-TVP III. 2014.10.05 17:00 15:00 Vasárnap Létavértes Ált. Isk. 13 1.-10.

2. Köcsey DSE Derecske KK.SE 2014.10.05 15:00 17:00 Vasárnap 14 2.- 9.

3. Hajdúböszörményi TE Miskolci VSC 2014.10.04 16:00 18:00 Szombat Bocskayi Ált. Isk. Iskola u. 3. 15 3.- 8.

4. Etalon Adács Kisvárda KC SE 2014.10.05 11:00 13:00 Vasárnap Jászberény 16 4.- 7.

5. Füzesabonyi SC LÓCI DSE 2014.10.04 13:00 11:00 Szombat Pálya csere Füzesabony 17 5.- 6.

6. Bőcs KSC Alsózsolcai KSC 2014.10.04 16:00 18:00 Szombat 18 12.-11.

IV. 2014. október 19. .

1. Bőcs KSC LÓCI DSE 2014.10.17 17:00 19:00 Péntek Pálya csere Bőcs 19 5.-12.

2. Füzesabonyi SC Etalon Adács 2014.10.18 13:00 11:00 Szombat 20 6.- 4.

3. Kisvárda KC SE Hajdúböszörményi TE 2014.10.19 16:00 18:00 Vasárnap 21 7.- 3.

4. Miskolci VSC Köcsey DSE 2014.10.19 11:00 13:00 Vasárnap Avasi Gimnázium 22 8.- 2.

5. Derecske KK.SE Létavértec SC 2014.10.19 16:00 14:00 Vasárnap 23 9.- 1.

6. DVSC-TVP III. Alsózsolcai KSC 2014.10.19 11:00 13:00 Vasárnap Utánpotlás csarnok 24 10.-11.

V. 2014. október 26. .

1. Létavértec SC Miskolci VSC 2014.10.26 17:00 15:00 Vasárnap Létavértes Ált. Isk. 25 1.- 8.

2. Köcsey DSE Kisvárda KC SE 2014.10.25 13:00 11:00 Szombat 26 2.- 7.

3. Hajdúböszörményi TE Füzesabonyi SC 2014.10.25 16:00 18:00 Szombat Bocskayi Ált. Isk. Iskola u. 3. 27 3.- 6.

4. Etalon Adács LÓCI DSE 2014.10.26 14:00 16:00 Vasárnap Jászberény 28 4.- 5.

5. Alsózsolcai KSC Derecske KK.SE 2014.10.25 15:00 17:00 Szombat 29 11.-9.

6. Bőcs KSC DVSC-TVP III. 2014.10.11 15:00 13:00 Szombat 30 12.-10.

VI. 2014. november 2. .

1. Etalon Adács Bőcs KSC 2014.11.02 14:00 16:00 Vasárnap Jászberény 31 4.-12.

2. LÓCI DSE Hajdúböszörményi TE 2014.10.12 14:00 16:00 Vasárnap 32 5.- 3.

3. Füzesabonyi SC Köcsey DSE 2014.10.01 17:00 15:00 Szombat 33 6.- 2.

4. Kisvárda KC SE Létavértec SC 2014.11.02 15:00 17:00 Vasárnap 34 7.- 1.

5. Miskolci VSC Alsózsolcai KSC 2014.10.31 16:00 18:00 Péntek Avasi Gimnázium 35 8.-11.

6. Derecske KK.SE DVSC-TVP III. 2014.10.12 11:00 13:00 Vasárnap 36 9.-10.

VII. 2014. november 9. .

1. Létavértec SC Füzesabonyi SC 2014.11.09 17:00 15:00 Vasárnap Létavértes Ált. Isk. 37 1.- 6.

2. Köcsey DSE LÓCI DSE 2014.11.09 12:00 14:00 Vasárnap 38 2.- 5.

3. Hajdúböszörményi TE Etalon Adács 2014.11.08 16:00 18:00 Szombat Bocskayi Ált. Isk. Iskola u. 3. 39 3. - 4.

4. DVSC-TVP III. Miskolci VSC 2014.11.09 11:00 13:00 Vasárnap Utánpotlás csarnok 40 10.-8.

5. Alsózsolcai KSC Kisvárda KC SE 2014.11.08 15:00 17:00 Szombat 41 11.-7.

6. Bőcs KSC Derecske KK.SE 2014.11.08 15:00 13:00 Szombat 42 12.-9.

VIII. 2014. november 16. .

1. Hajdúböszörményi TE Bőcs KSC 2014.11.15 16:00 18:00 Szombat Bocskayi Ált. Isk. Iskola u. 3. 43 3.-12.

2. Etalon Adács Köcsey DSE 2014.11.16 14:00 16:00 Vasárnap Jászberény 44 4.- 2.

3. LÓCI DSE Létavértec SC 2014.11.15 16:00 14:00 Szombat 45 5.- 1.

4. Füzesabonyi SC Alsózsolcai KSC 2014.11.15 17:00 15:00 Szombat 46 6.-11.

5. Kisvárda KC SE DVSC-TVP III. 2014.11.16 16:00 18:00 Vasárnap 47 7.-10.

6. Miskolci VSC Derecske KK.SE 2014.11.15 11:00 13:00 Szombat Avasi Gimnázium 48 8.- 9.

IX. 2014. november 23. .

1. Létavértec SC Etalon Adács 2014.11.23 17:00 15:00 Vasárnap Létavértes Ált. Isk. 49 1.- 4.

2. Köcsey DSE Hajdúböszörményi TE 2014.11.23 15:00 17:00 Vasárnap 50 2.- 3.

3. Derecske KK.SE Kisvárda KC SE 2014.11.23 16:00 14:00 Vasárnap 51 9.- 7.

4. DVSC-TVP III. Füzesabonyi SC 2014.11.23 11:00 13:00 Vasárnap Utánpotlás csarnok 52 10.-6.

5. Alsózsolcai KSC LÓCI DSE 2014.11.22 17:00 15:00 Szombat 53 11.-5.

6. Bőcs KSC Miskolci VSC 2014.11.22 15:00 13:00 Szombat 54 12.-8.

X. 2014. november 30. .

1. Köcsey DSE Bőcs KSC 2014.11.30 13:00 15:00 Vasárnap 55 2.-12.

2. Hajdúböszörményi TE Létavértec SC 2014.11.29 16:00 18:00 Szombat Bocskayi Ált. Isk. Iskola u. 3. 56 3.- 1.

3. Etalon Adács Alsózsolcai KSC 2014.11.30 14:00 16:00 Vasárnap Jászberény 57 4.-11.

4. LÓCI DSE DVSC-TVP III. 2014.11.30 14:00 16:00 Vasárnap 58 5.-10.

5. Füzesabonyi SC Derecske KK.SE 2014.11.29 17:00 15:00 Szombat 59 6.- 9.

6. Kisvárda KC SE Miskolci VSC 2014.11.30 14:00 12:00 Vasárnap 60 7.- 8.

XI. 2014. december 7. .

1. Létavértec SC Köcsey DSE 2014.12.07 17:00 15:00 Vasárnap Létavértes Ált. Isk. 61 1.- 2.

2. Miskolci VSC Füzesabonyi SC 2014.12.06 11:00 13:00 Szombat Avasi Gimnázium 62 8.- 6.

3. Derecske KK.SE LÓCI DSE 2014.12.07 16:00 14:00 Vasárnap 63 9.- 5.

4. DVSC-TVP III. Etalon Adács 2014.12.07 11:00 13:00 Vasárnap Utánpotlás csarnok 64 10.-4.

5. Alsózsolcai KSC Hajdúböszörményi TE 2014.12.06 15:00 17:00 Szombat 65 11.-3.

6. Bőcs KSC Kisvárda KC SE 2014.12.06 14:00 12:00 Szombat 66 12.-7.

.

XII. 2015. február 22. .

1. Bőcs KSC Létavértec SC . . . 67 12.-1.

2. Alsózsolcai KSC Köcsey DSE . . . 68 11.-2.

3. DVSC-TVP III. Hajdúböszörményi TE . . . 69 10.-3.

4. Derecske KK.SE Etalon Adács . . . 70 9.- 4.

5. Miskolci VSC LÓCI DSE . . . 71 8.- 5.

6. Kisvárda KC SE Füzesabonyi SC . . . 72 7.- 6.

XIII. 2015. március 1.

1. LÓCI DSE Kisvárda KC SE . . . 73 5.- 7.

2. Etalon Adács Miskolci VSC . . . 74 4.- 8.

3. Hajdúböszörményi TE Derecske KK.SE . . . 75 3.- 9.

4. Köcsey DSE DVSC-TVP III. . . . 76 2.-10.

5. Létavértec SC Alsózsolcai KSC . . . 77 1.-11.

6. Füzesabonyi SC Bőcs KSC . . . 78 6.-12.

XIV. 2015. március 8.

1. DVSC-TVP III. Létavértec SC . . . 79 10.-1.

2. Derecske KK.SE Köcsey DSE . . . 80 9.- 2.

3. Miskolci VSC Hajdúböszörményi TE . . . 81 8.- 3.

4. Kisvárda KC SE Etalon Adács . . . 82 7.- 4.

5. LÓCI DSE Füzesabonyi SC . . . Pálya csere Ózd 83 6.- 5.

6. Alsózsolcai KSC Bőcs KSC . . . 84 11.-12.

XV. 2015. március 22. .

1. LÓCI DSE Bőcs KSC . . . Pálya csere Ózd 85 12.-5.

2. Etalon Adács Füzesabonyi SC . . . 86 4.- 6.

3. Hajdúböszörményi TE Kisvárda KC SE . . . 87 3.- 7.

4. Köcsey DSE Miskolci VSC . . . 88 2.- 8.

5. Létavértec SC Derecske KK.SE . . . 89 1.- 9.

6. Alsózsolcai KSC DVSC-TVP III. . . . 90 11.-10.

XVI. 2015. március 29.

1. Miskolci VSC Létavértec SC . . . 91 8.- 1.

2. Kisvárda KC SE Köcsey DSE . . . 92 7.- 2.

3. Füzesabonyi SC Hajdúböszörményi TE . . . 93 6.- 3.

4. LÓCI DSE Etalon Adács . . . 94 5.- 4.

5. Derecske KK.SE Alsózsolcai KSC . . . 95 9.-11.

6. DVSC-TVP III. Bőcs KSC . . . 96 10.-12.

XVII. 2015. április 12.

1. Bőcs KSC Etalon Adács . . . 97 12.-4.

2. Hajdúböszörményi TE LÓCI DSE . . . 98 3.- 5.

3. Köcsey DSE Füzesabonyi SC . . . 99 2.- 6.

4. Létavértec SC Kisvárda KC SE . . . 100 1.- 7.

5. Alsózsolcai KSC Miskolci VSC . . . 101 11.-8.

6. DVSC-TVP III. Derecske KK.SE . . . 102 10.-9.

XVIII. 2015. április 19.

1. Füzesabonyi SC Létavértec SC . . . 103 6.- 1.

2. LÓCI DSE Köcsey DSE . . . 104 5.- 2.

3. Etalon Adács Hajdúböszörményi TE . . . 105 4.- 3.

4. Miskolci VSC DVSC-TVP III. . . . 106 8.-10.

5. Kisvárda KC SE Alsózsolcai KSC . . . 107 7.-11.

6. Derecske KK.SE Bőcs KSC . . . 108 9.-12.

XIX. 2015. április 26.

1. Bőcs KSC Hajdúböszörményi TE . . . 109 12.-3.

2. Köcsey DSE Etalon Adács . . . 110 2.- 4.

3. Létavértec SC LÓCI DSE . . . 110 1.- 5.

4. Alsózsolcai KSC Füzesabonyi SC . . . 112 11.-6.

5. DVSC-TVP III. Kisvárda KC SE . . . 113 10.-7.

6. Derecske KK.SE Miskolci VSC . . . 114 9.- 8.

XX. 2015. május 3.

1. Etalon Adács Létavértec SC . . . 115 4.- 1.

2. Hajdúböszörményi TE Köcsey DSE . . . 116 3.- 2.

3. Kisvárda KC SE Derecske KK.SE . . . 117 7.- 9.

4. Füzesabonyi SC DVSC-TVP III. . . . 118 6.-10.

5. LÓCI DSE Alsózsolcai KSC . . . 119 5.-11.

6. Miskolci VSC Bőcs KSC . . . 120 8.-12.

XXI. 2015. május 10.

1. Bőcs KSC Köcsey DSE . . . 121 12.-2.

2. Létavértec SC Hajdúböszörményi TE . . . 122 1.- 3.

3. Alsózsolcai KSC Etalon Adács . . . 123 11.-4.

4. DVSC-TVP III. LÓCI DSE . . . 124 10.-5.

5. Derecske KK.SE Füzesabonyi SC . . . 125 9.- 6.

6. Miskolci VSC Kisvárda KC SE . . . 126 8.- 7.

XXII. 2015. május 17.

1. Köcsey DSE Létavértec SC . . . 127 2.- 1.

2. Füzesabonyi SC Miskolci VSC . . . 128 6.- 8.

3. LÓCI DSE Derecske KK.SE . . . 129 5.- 9.

4. Etalon Adács DVSC-TVP III. . . . 130 4.-10.

5. Hajdúböszörményi TE Alsózsolcai KSC . . . 131 3.-11

6. Kisvárda KC SE Bőcs KSC . . . 132 7.-12.

Keresés

Partnerek