NB II női és férfi kézilabda felkészülési torna lebonyolítási rendje 2014. február 8. és 9.

2014 évi  NBII. Női és Férfi Felnőtt  és  junior  Felkészülési  Torna
lebonyolítási rendje
2014. február 8. és 9.     

 

    2014 évi  NBII. Női Felnőtt  és  junior  Felkészülési  Torna  
    Versenyprogram  
      
   Felnőtt  Junior 
   Bőcs KSC  felnőtt  Bőcs KSC junior 
   Szepa-Alsózsolca KSC  felnőtt  Szepa-Alsózsolca KSC junior 
   Füzesabonyi SC  felnőtt  Füzesabonyi SC junior 
   Miskolc VSI felnőtt  Miskolc VSI junior  
      
   2014  február  08. szombat  
   A csapat  B csapat 
1. Junior 9:00 Bőcs KSC junior  Szepa-Alsózsolca KSC junior 
2. Felnőtt 9:50 Bőcs KSC  felnőtt  Szepa-Alsózsolca KSC  felnőtt 
3. Junior 10:50 Füzesabonyi SC junior  Miskolc VSI junior  
4. Felnőtt 11:40 Füzesabonyi SC  felnőtt  Miskolc VSI felnőtt
     
   Helyosztó mérkőzések  
    III.- IV. helyért 
5. Junior 12:50 A Junior csapat vesztese  B Junior csapat vesztese
6. Felnőtt 13:40 A Felnőtt csapat vesztese  B Felnőtt csapat vesztese
     
    I.- II. helyért 
7. Felnőtt 14:50 A Felnőtt csapat győztese  B Felnőtt csapat győztese
8. Junior 15:40 A Junior csapat győztese  B Junior csapat győztese
  16:45   
     
  17:00 Eredményhirdetés  
     

  2014 évi. NBII. Férfi  Felnőtt  és  Junior  Felkészülési  Torna   
     Versenyprogram 
     
   Felnőtt  Junior
   Miskol VSI felnőtt  Miskolc VSI junior
   Kazincbarcikai KSE felnőtt  Kazincbarcikai KSE junior
   Salgótarjáni Strandépítők felnőtt  Salgótarjáni Strandépítők junior
   Bőcs KSC  felnőtt  Bőcs KSC junior
     
   2014 február 09. vasárnap 
   A csapat  B csapat
1. Junior 10:00 Miskolc VSI junior   Bőcs KSC junior
2. Felnőtt 10:50 Miskol VSI felnőtt  Bőcs KSC  felnőtt
3. Junior 11:50 Salgótarjáni Strandépítők junior   Kazincbarcikai KSE junior
4. Felnőtt 12:40 Salgótarjáni Strandépítők felnőtt  Kazincbarcikai KSE felnőtt
     
   Helyosztó mérkőzések  
    III.- IV. helyért 
5. Junior 13:50 A Junior csapat vesztese  B Junior csapat vesztese
6. Felnőtt 14:40 A Felnőtt csapat vesztese  B Felnőtt csapat vesztese
     
    I.- II. helyért 
7. Felnőtt 15:50 A Felnőtt csapat győztese  B Felnőtt csapat győztese
8. Junior 17:00 A Junior csapat győztese  B Junior csapat győztese
  17:45   
     
  18:00 Eredményhirdetés  
     

Keresés

Partnerek