Csordás József emlékverseny volt immár hatodszor

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Karate Szövetség és a Justitia Fuji-Yama SE közösen rendezte meg 2012. december 9-én Miskolcon az Egyetemi Körcsarnokban az Avas kupa – 6. Csordás József nemzetközi karate emlékversenyt. A versenyen tiszteletét tette Hanshi Julius Thiry 8. danos stílusvezető nagymester, a Nemzetközi Hayashi-ha Shito-ryu Karate-do Szövetség elnöke és természetesen Csordás józsef családja, felesége Andrea és gyermekei Ádám és Dávid.

 

A megnyitó ünnepségen a Shihan Mészáros János emlékezett meg Csordás József érdemeiről, kiváló jelleméről megnyitva ezzel a versenyt.  A megnyitón látványos bemutatókat láthattak a kilátogatók, hiszen a magyar férfi csapat kata válogatott és a debreceni Doce Paras képviselői szórakoztatták a megjelenteket.

A meghívásos versenyen 5 nemzet (Olaszország, Románia, Szlovákia, Ukrajna, Magyarország) 31 egyesület, közel 300 karatékája mérte össze tudását 4 küzdőtéren.

A 60 kategória között utánpótlás és haladó versenyszámok is szerepeltek a kata (formagyakorlat) és kumite (küzdelem) különböző korosztályaiban. A több mint 50 trófea és 200 érem méltó gazdára talált.

A megyei klubok közül az alábbiak szerepeltek: Justitia Fuji-Yama SE Miskolc, Justitia Fuji-Yama SE Tiszaújváros, Magyarországi Shotokan KE Sajókaza, Harcművész Baráti Kör, Kazincbarcikai Városi SE, Mitsuya-Kai Homa Dojo Miskolc. Az összesített éremtáblázatban a legelőkelőbb helyen a házigazda Justitia Fuji-Yama SE miskolci karatékái zártak.


Eredmények:
FA01 - Male Kata 6-7 years - Fiú kata 6-7 év
1.  Balasynovych Vladyslav  SC Maximum Chernivtsi UKR
2.  Danada Ilia  AC Sinus SE Budapest HUN
3. Kónya Zsombor Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN
3.  Szűcs István  Shotokan Salonta Nagyszalonta ROM

FA02 - Male Kata 8-9 years 10-8 kyu beginner - Fiú Kata 8-9 év 10-8 kyu utánpótlás  
1.  Luczek Arián  Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
2. Bodnar Vsevolod SC Maximum Chernivtsi UKR
3. Harangozó Péter Justitia Fuji-Yama SE Debrecen HUN
3. Juhász-Léhi Hunor Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN

FA03 - Male Kata 8-9 years 7-1 kyu advanced - Fiú Kata 8-9 év 7-1 kyu haladó  
1.  Bartos Norbert Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM
2. Balogh Adrián Magyarországi Shotokan KE Sajókaza HUN
3. Gödri Mártis Huba Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM
3. Kincses Márk Mitsuya-Kai Mátészalkai MTK HUN

FA04 - Male Kata 10-11 years 10-7 kyu beginner - Fiú Kata 10-11 év 10-7 kyu utánpótlás  
1.  Beke Bálint AC-Sinus SE Budapest HUN
2.  Leiner Gergő AC-Sinus SE Budapest HUN
3. Molnár Bálint Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN
3. Hotsuliak Oleksii  SC Maximum Chernivtsi UKR

FA05 - Male Kata 10-11 years 6-1 kyu advanced - Fiú Kata 10-11 év 6-1 kyu haladó  
1.  Kertész Bálint Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
2. Shapovalov Ihor SC Maximum Chernivtsi UKR
3. Bokor Bence Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN
3. Medvei Edvin Karate Do Nagykároly ROM

FA06 - Male Kata 12-13 years 10-7 kyu beginner - Fiú Kata 12-13 év 10-7 kyu utánpótlás  
1.  Gönczy Ákos Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN
2. Ökrösi Norbert Justitia Fuji-Yama SE Debrecen HUN
3. Tar Márton  Justitia Fuji-Yama SE Tiszaújváros HUN
3. Veres Szabolcs Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN

FA07 - Male Kata 12-13 years 6-1 kyu advanced - Fiú Kata 12-13 év 6-1 kyu haladó  
1. Szilágyi Gergő Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN
2. Medvei Edvin  Karate Do Nagykároly ROM
3. Oláh Mózes Justitia Fuji-Yama SE Tiszaújváros HUN
3. Bynzar Artem SC Maximum Chernivtsi UKR

FA08 - Male Kata 14-15 years cadet - Fiú Kata 14-15 év kadet  
1.  Bartincki Attila Karate Do Nagykároly ROM
2. Prydolob Vadym SC Maximum Chernivtsi UKR
3. Andó Bálint Magyarországi Shotokan KE Sajókaza HUN
3. Ozsváth Patrik Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN

FA09 - Male Kata 16-17 years junior - Fiú Kata 16-17 év junior  
1.  Gorobets Oleg  SC Maximum Chernivtsi UKR
2. Nagy Csongor Shotokan Salonta Nagyszalonta ROM
3. Troiani Tommaso  Seishin-Do Italy ITA

FA10 - Male Kata from 18 years adult - Férfi Kata 18 évtől felnőtt  
1.  Pizzo Simone Seishin-Do Italy ITA
2.  Debreceni Ádám Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN
3.  Tomasovszky József Justitia Fuji-Yama SE Debrecen HUN
3.  Gorobets Oleg SC Maximum Chernivtsi UKR

 

NA01 - Female Kata 6-7 years - Lány Kata 6-7 év  
1.  Farkas Alíz Mitsuya-Kai Mátészalkai MTK HUN
2. Örkényi Blanka Aquincum SE Budapest HUN
3. Mohácsi Abigél AC-Sinus SE Budapest HUN

NA02-NA03 - Female Kata 8-9 years 10-1 kyu - Lány Kata 8-9 év 10-1 kyu  
1.  Zay Lili Justitia Fuji-Yama SE Debrecen HUN
2. Kovács Kiara Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
3. Nagy Gréta Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN
3. Molnár Vanda Spirit Balatonlelle Karate SE HUN

NA04 - Female Kata 10-11 years 10-7 kyu beginner - Lány Kata 10-11 év 10-7 kyu utánpótlás  
1. Tóth Vanda Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN
2. Vass Lili  Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
3. Nouri Nijata Justitia Fuji-Yama SE Debrecen HUN
3. Kujbus Annabella Justitia Fuji-Yama SE Tiszaújváros HUN

NA05 - Female Kata 10-11 years 6-1 kyu advanced - Lány Kata 10-11 év 6-1 kyu haladó  
1.  Lelkes Laura Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
2. Farkas Réka Mitsuya-Kai Mátészalkai MTK HUN
3. Mercedes Nehilová  Union Kosice Kassa SVK
3. Kertész Anna Aquincum SE Budapest HUN

NA06 - Female Kata 12-13 years 10-7 kyu beginner - Lány Kata 12-13 év 10-7 kyu utánpótlás  
1.  Kónya Bianka Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN
2.  Kónya Dorottya Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN
3. Walsh Natalie Mabuni SE Budapest HUN
3. Tóth Brigitta Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN

NA07 - Female Kata 12-13 years 6-1 kyu advanced - Lány Kata 12-13 év 6-1 kyu haladó  
1.  Tóth Krisztina Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
2. Knecht Vivien  Karate Do Nagykároly ROM
3. Bogdán Andreea Club Sportiv CSC Nagvárad ROM
3. Savchyk Alona SC Maximum Chernivtsi UKR

NA08 - Female Kata 14-15 years cadet - Lány Kata 14-15 év kadet  
1.  Abriham Amalia Karate Do Nagykároly ROM
2. Jaber Daniella  Mabuni SE Budapest HUN

NA09 - Female Kata 16-17 years junior - Lány Kata 16-17 év junior  
1.  Sterck Laura  Senshi Karate Club Budapest HUN
2. Nini Roberta  Seishin-Do Italy ITA
3. Mastropietro Caterina Seishin-Do Italy ITA

NA10 - Female Kata from 18 years adult - Női Kata 18 évtől felnőtt  
1.  Anti Zsuzsanna Shuhari Dojo Budapest HUN
2. Proietti Roberta Seishin-Do Italy ITA
3. Michetti Ilaria Seishin-Do Italy ITA
3. Guistiniani Sara Seishin-Do Italy ITA

 

FU01 - Male Kumite 6-7 years - Lány Kata 6-7 év  
1.  Knirsch Patrik AC-Sinus SE Budapest HUN
2. Kónya Zsombor Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN
3. Szűcs István Shotokan Salonta Nagyszalonta ROM
3. Balasynovych Vladyslav SC Maximum Chernivtsi UKR

FU02 - Male Kumite 8-9 years 10-8 kyu beginner - Fiú Kumite 8-9 év 10-8 kyu utánpótlás  
1. Bodnar Vsevolod SC Maximum Chernivtsi UKR
2. Luczek Arián  Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
3. Popiuk Iurii SC Maximum Chernivtsi UKR
3. Bogutskii Oleksander SC Maximum Chernivtsi UKR

FU03 - Male Kumite 8-9 years 7-1 kyu advanced -30 kg - Fiú Kumite 8-9 év 7-1 kyu haladó - 30 kg  
1. Csorba Ede Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM
2. Gödri Mátyás Huba Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM
3. Pallai Magor Bushido Satu Mare Szatmárnémeti ROM
3. Fekete Norbert Bushido Satu Mare Szatmárnémeti ROM

FU04 - Male Kumite 8-9 years 7-1 kyu advanced +30 kg - Fiú Kumite 8-9 év 7-1 kyu haladó +30 kg  
1. Matus Masrna  Union Kosice Kassa SVK
2. Matus Laurencik  Union Kosice Kassa SVK
3. Bartos Norbert Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM
3. Ruzsa Balázs Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM

FU05 - Male Kumite 10-11 years 10-7 kyu beginner - Fiú Kumite 10-11 év 10-7 kyu utánpótlás  
1. Hotsuliak Oleksii  SC Maximum Chernivtsi UKR
2. Michal Kavula Union Kosice Kassa SVK
3. Rurak Mykhalio SC Maximum Chernivtsi UKR
3. Deák Kristóf AC-Sinus SE Budapest HUN

FU06 - Male Kumite 10-11 years 6-1 kyu advanced -35 kg - Fiú Kumite 10-11 év 6-1 kyu haladó - 35 kg  
1. Shapovalov Ihor SC Maximum Chernivtsi UKR
2. Kertész Bálint Spirit Balatonlelle Karate SE HUN

FU07 - Male Kumite 10-11 years 6-1 kyu advanced -40 kg - Fiú Kumite 10-11 év 6-1 kyu haladó - 40 kg  
1.  Michal Masrna Union Kosice Kassa SVK
2. Fekete Mátyás Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM
3. Robert Schwartz Union Kosice Kassa SVK
3. Boros Csaba Bushido Satu Mare Szatmárnémeti ROM

FU08 - Male Kumite 10-11 years 6-1 kyu advanced +40 kg - Fiú Kumite 10-11 év 6-1 kyu haladó +40 kg  
1. Hadade Anthony  Crisul SE Nagyvárad ROM
2. Dull Dominik Crisul SE Nagyvárad ROM
3. Pallai Hunor Bushido Satu Mare Szatmárnémeti ROM
3. Nagy Márk Bushido Satu Mare Szatmárnémeti ROM

FU09 - Male Kumite 12-13 years 10-7 kyu beginner - Fiú Kumite 12-13 év 10-7 kyu kezdő   
1. Adam Soffa Union Kosice Kassa SVK
2. Rurak Volodymyr SC Maximum Chernivtsi UKR
3. Veres Szabolcs Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN
3. Masiian Oleksandr SC Maximum Chernivtsi UKR

FU10 - Male Kumite 12-13 years 6-1 kyu advanced -45 kg - Fiú Kumite 12-13 év 6-1 kyu haladó -45 kg  
1.  Nichols Dávid Kai Sei Budapest HUN
2. Klikh Rudolf SC Maximum Chernivtsi UKR
3. Szilágyi Gergő Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN
3. Nagy Czirok Csaba AC-Sinus SE Budapest HUN

FU12 - Male Kumite 12-13 years 6-1 kyu advanced +50 kg - Fiú Kumite 12-13 év 6-1 kyu haladó +50 kg  
1. Martin Masrna  Union Kosice Kassa SVK
2. Martin Banas Union Kosice Kassa SVK
3. Papp Dániel AC-Sinus SE Budapest HUN
3. Bynzar Artem SC Maximum Chernivtsi UKR

FU13 - Male Kumite 14-15 years cadet -60 kg - Fiú Kumite 14-15 év kadet -60 kg  
1. Barincki Attila Karate Do Nagykároly ROM
2. Semenov Rostyslav SC Maximum Chernivtsi UKR
3. Nicolae Bogdan Crisul SE Nagyvárad ROM
3. Richard Georgiev  SC Maximum Chernivtsi UKR

FU14 - Male Kumite 14-15 years cadet -70 kg - Fiú Kumite 14-15 év kadet -70 kg   
1. Erik Erdesz Union Kosice Kassa SVK
2. Richard Toth  Union Kosice Kassa SVK
3. Pozderka Dávid Kai Sei Budapest HUN
3. Széplaki Ákos Mitsuya-Kai Mátészalkai MTK HUN

FU15 - Male Kumite 14-15 years cadet +70 kg - Fiú Kumite 14-15 év kadet +70 kg  
1. Patrik Palusák  Union Kosice Kassa SVK
2. Andó Bálint Magyarországi Shotokan KE Sajókaza HUN

FU16 - Male Kumite 16-17 years junior -60 kg - Fiú Kumite 16-17 év junior -60 kg  
1. Éliás Csaba Mitsuya-Kai Érpatak HUN
2. Giurgiu Andrei  Club Sportiv CSC Nagyvárad ROM

FU17 - Male Kumite 16-17 years junior -70 kg - Fiú Kumite 16-17 év junior -70 kg   
1.  Gáspár Bence Justitia Fuji-Yama SE Debrecen HUN
2. Lascau Raul Club Sportiv CSC Nagyvárad ROM
3.  Simoncsik Zoltán  Mitsuya-Kai Érpatak HUN

FU18 - Male Kumite 16-17 years junior +70 kg - Fiú Kumite 16-17 év junior +70 kg   
1.  Bán Bence Justitia Fuji-Yama SE Tiszaújváros HUN
2. Kegyes István Justitia Fuji-Yama SE Debrecen HUN

FU19 - Male Kumite form 18 years adult -65 kg - Férfi Kumite 18 évtől felnőtt -65 kg   
1. Debreceni Ádám Justitia Fuji-Yama SE Miskolc HUN
2. Papp Sándor Mitsuya-Kai Csenger HUN

FU20 - Male Kumite from 18 years adult -75 kg - Férfi Kumite 18 évtől felnőtt -75 kg  
1.  Michal Klima  Union Kosice Kassa SVK
2. Martin Petrvalsky  Union Kosice Kassa SVK
3. Orosz Gergő Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN
3. Horváth Alex Crisul SE Nagyvárad ROM

FU21 - Male Kumite from 18 years adult +75 kg - Férfi Kumite 18 évtől felnőtt +75 kg  
1. Gherle Andrei  Club Sportiv CSC Nagyvárad ROM
2. Gale Arnold Crisul SE Nagyvárad ROM

 

NU01 - Female Kumite 6-7 years - Lány Kumite 6-7 év  
1. Mohácsi Abigél AC-Sinus SE Budapest HUN
2. Farkas Alíz Mitsuya-Kai Mátészalka MTK HUN

NU02 - Female Kumite 8-9 years 10-8 kyu beginner - Lány Kumite 8-9 év 10-8 kyu utánpótlás  
1.  Kovács Kiara Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
2. Molnár Vanda Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
3. Nagy Bernadett AC-Sinus SE Budapest HUN
3. Zay Lili Justitia Fuji-Yama SE Debrecen HUN

NU03 - Female Kumite 8-9 years 7-1 kyu advanced -30 kg - Lány Kumite 8-9 év 7-1 kyu haladó -30 kg  
1. Téglás Heléna Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM
2. Papp Réka AC-Sinus SE Budapest HUN
3. Téglás Krisztina Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM

NU04 - Female Kumite 8-9 years 7-1 kyu advanced +30 kg - Lány Kumite 8-9 év 7-1 kyu haladó +30 kg  
1. Elenes Jazmin  Crisul SE Nagyvárad ROM
2. Török Hanna Sport-All Sport Club Sepsiszentgyörgy ROM

NU05 - Female Kumite 10-11 years 10-7 kyu beginner - Lány Kumite 10-11 év 10-7 kyu utánpótlás  
1. Bacio Cristina Crisul SE Nagyvárad ROM
2. Daniella Dobroicova Union Kosice Kassa SVK
3. László Lili AC-Sinus SE Budapest HUN
3. Vass Lili  Spirit Balatonlelle Karate SE HUN

NU07 - Female Kumite 10-11 years 6-1 kyu advanced +35 kg - Lány Kumite 10-11 év 6-1 kyu haladó +35 kg  
1. Mercedes Nehilová Union Kosice Kassa SVK
2. Farkas Réka Mitsuya-Kai Mátészalkai MTK HUN
3.  Lelkes Laura Spirit Balatonlelle Karate SE HUN

NU08 - Female Kumite 12-13 years 10-7 kyu beginner - Lány Kumite 12-13 év 10-7 kyu utánpótlás  
1. Dózsa Ágnes Senshi Karate Club Budapest HUN
2. Kónya Dorottya Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN
3. Kónya Bianka Renraku-Ryu KSE Gesztely HUN

NU09 - Female Kumite 12-13 years 6-1 kyu advanced -45 kg - Lány Kumite 12-13 év 6-1 kyu haladó -45 kg  
1. Sauchyk Alona SC Maximum Chernivtsi UKR
2. Daniela Vargová Union Kosice Kassa SVK

NU10 - Female Kumite 12-13 years 6-1 kyu advanced +45 kg - Lány Kumite 12-13 év 6-1 kyu haladó +45 kg  
1. Gabriela Laurenciková Union Kosice Kassa SVK
2. Knecht Vivien Karate Do Nagykároly ROM
3. Tóth Krisztina Spirit Balatonlelle Karate SE HUN
3. Szűcs Dorottya Shotokan Salonta Nagyszalonta ROM

NU12 - Female Kumite 14-15 years cadet -54 kg - Lány Kumite 14-15 év kadet -54 kg   
1. Boussebaa Aicha Senshi Karate Club Budapest HUN
2. Orosz Zsófia Kai Sei Budapest HUN
3. Abriham Amalia Karate Do Nagykároly ROM

NU13 - Female Kumite 14-15 years cadet +54 kg - Lány Kumite 14-15 év kadet +54 kg   
1.  Barna Cristina Crisul SE Nagyvárad ROM
2. Jaber Daniella Mabuni SE Budapest HUN
3.  Pavliuk Diana SC Maximum Chernivtsi UKR

NU16 - Female Kumite 16-17 years junior +59 kg - Lány Kumite 16-17 év junior +59 kg   
1.  Kunos Zsuzsanna Shuhari Dojo Budapest HUN
2. Jóvári Csenge Kai Sei Budapest HUN

NU18 - Female Kumite form 18 years adult -60 kg - Női Kumite 18 évtől felnőtt -60 kg   
1.  Zuzana Schwartzová Union Kosice Kassa SVK
2. Pykanova Olga SC Maximum Chernivtsi UKR
3. Anti Zsuzsanna Shuhari Dojo Budapest HUN

Keresés

Partnerek