Évadnyitó kajak-kenu verseny volt a Csorba-tónál 2012. május 12-én

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kajak-kenu Szövetség által rendezett évadnyitó kajak-kenu verseny
J e g y z ő k ö n y v e


A verseny ideje: 2012. május 12. (szombat) 10.00 óra

Helye:   Miskolc, Csorba-telepi tó

Versenybírósági ülés ideje, helye: 2012. május 12. 8.00 óra, Csorba-telepi tó

Versenybíróság
Elnök:  Nagy Sándor   orsz.
Titkár:  Major Lászlóné  orsz.
Jegyző: Barkóczi Jánosné  I. o.
Célbírók: Hatvani Éva   orsz.
  Orehovszkiné Várhegyi Olga orsz.
Jegyző: Lovász Anikó   II. o.
Időmérők: Nagy Sándorné  orsz.
  Nits Anita   gyak.
Indítók: Boda Zoltán   orsz.
  Majoros Sándor  orsz.
Előindító: Fehér Tibor   II. o.
Pályabírók: Suszter Imre   II. o.
  Karácsony László  orsz.

 

1. 10.00 MK1 gyermek fiú előkészítő  2000 m
Elmarad

2. 10.10 MK1 gyermek leány előkészítő  2000m
1. Túróczki Regina  DKSC  14:46
2. Rakaczki Alexandra MVSC  16:19
3. Erős Kinga   TVSE  16.23

3. 10.20 PC-2 gyermek I-II. évfolyam  2000 m
1. Tóth Krisztián – Heim Botond DKSC  12:35
2. Vizi Gábor – Szemán Péter DKSC  14:34
3. Mosoni Benett – Mester Soma DKSC  15:20
4. Mikula Zsolt – Kővári Levente DKSC  15:52

4. 10.30 MK-1 gyermek leány I. évfolyam 2000 m
1. Szatmári Zita  MVSC  11:30
2. Czecze Antónia  MVSC  12:38
3. Gulyás Fanni  TVSE  12:45
4. Cserés Zsófia  Tiszalök 13:28
5. Rácz Boglárka  Tiszalök 15:04

5. 10.40 MK-1 gyermek fiú I. évfolyam 2000 m
1. Szűcs Dániel  MVSC  11:21
2. Orosz Ákos   Tiszafüred 11.24
3. Wassermann Máté  Tokaj  12:30
4. Kurmai Márton  MVSC  13:36
5. Lakomecz Viktor  TVSE  13:55
6. Schadt Dominik  MVSC  13:58
7. Májer Sándor  Tokaj  14:28
 Barna Bálint DKSC nem jelent meg a rajtnál.

6. 10.50 MK-1 gyermek leány II. évfolyam 2000 m
1. Posta Réka   MVSC  10:58
2. Kiss Réka   MVSC  11.01
3. Rakaczki Beatrix  MVSC  11:47
4. Pénzes Emese  Tokaj  12:06
5. Somodi Viktória  Polgár  14:04

7./a. 11.00 C-1 kölyök fiú III. évfolyam 2000 m
1. Bellus Kristóf  DKSC  11:36
2. Fábián Csongor  DKSC  12:17

7/b. 11.00 C-1 kölyök fiú IV. évfolyam 2000 m
1. Csabai Márk  DKSC  11:11
2. Dojcsák Marcell  DKSC  11:13
3. Csabai Dávid  DKSC  12:11
4. Branyicki Bence  DKSC  16:09

8. 11.10 MK-1 gyermek fiú II. évfolyam  2000 m
1. Schadt Martin  MVSC  11:21
2. Vass Nikolasz  TVSE  11:50
3. Molnár András  TVSE  12:42
4. Bolló Bence  Tokaj  12:43
5. Balla Bátor   TVSE  13:21
6. Vitos Ádám   Polgár  13:38
 Barna Áron DKSC nem jelent meg a rajtnál.
 Holló Tamás Tokaj lemondva.

9/a. 11.20 C-1 serdülő fiú V. évfolyam 2000 m
1. Lukács Marcell  DKSC  10:20
2. Kosárkó Bence  DKSC  10:58
3. Horváth Kristóf  DKSC  11:10
 Viszlai Miklós, Ambriskó Dániel DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

9/b. 11.20 C-1 serdülő fiú VI. évfolyam 2000 m
1. Kiss Balázs Bence  DKSC  11:04
 Kiss Simon Csaba, Kovács Olivér, Kovács Richárd DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

10. 11.30 MK-1 gyermek fiú III. évfolyam 2000 m
1. Panyik Tamás  MVSC  11:00
2. Bódi Roland  MVSC  11:02:37
3. Urbán Gellért  MVSC  11:02:98
4. Molnár Martin  Tokaj  11:22

11/a. 11.40 K-1 kölyök fiú III. évfolyam  2000 m
1. Erős Patrik   TVSE  10:33

11/b. 11.40 K-1 kölyök fiú IV. évfolyam 2000 m
1. Mozgi Milán  Tokaj  8:35
2. Pócsi Alex   TVSE  8:37
3. Gömöri Dénes  TVSE  9:34
4. Kántor László  TVSE  10:11
5. Pénzes Lóránt  Tokaj  10:15
6. Béke Kornél  Polgár  10:42
 Ferencz Dániel Polgár, Farkas Viktor DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

12/a. 11.50 K-1 serdülő fiú V. évfolyam  2000 m
1. Nagy Róbert  MVSC  9:02:83
2. Orbán Lehel  TVSE  10:52

12/b. 11.50 K-1 serdülő fiú VI. évfolyam 2000 m
1. Petrusovics Máté  Tokaj  8:25
2. Gömöri Ádám  TVSE  9:02:04
3. Gulyás András  Tokaj  9:14
4. Mészáros Imre  TVSE  9:24
5. Molnár Dániel  TVSE  10:33

13/a. 12.00 C-1 férfi ifi VII. évfolyam 2000 m
1. Szabó Dániel  DKSC  9:42
 Spisák Erik DKSC nem jelent meg a rajtnál.

13/b. 12.00 C-1 férfi ifi VIII. évfolyam 2000 m
1. Szakmáry Olivér  DKSC  9:08
2. Varga Bence  DKSC  10:15
 Daróczi Dániel, Gál Attila, Bodonyi András DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

13/c. 12.05 C-1 férfi ifi U23 évfolyam 2000 m
1. Viola Viktor  DKSC  9:06
2. Dulibán Balázs  DKSC  9:52

14/a. 12.10 K-1 serdülő leány V. évfolyam 2000 m
1. Zádeczki Orsolya  TVSE   9:33
2. Soltész Petra  TVSE  9:35

14/b. 12.15 K-1 serdülő leány VI. évfolyam 2000 m
1. Gyüre Lili   Tokaj  9:39

15/a. 12.20 K-1 női ifi VII. évfolyam  2000 m
1. Bodolai Fanni  TVSE  10:13

15/b. 12.20 K-1 női ifi VIII. évfolyam 2000 m
1. Matesz Anna  TVSE  9:52

16. 12.30 K-1 férfi ifi VIII. évfolyam 2000 m
1. Lőrincz Tibor  TVSE  8:22
2. Juhász Dániel  Tokaj  8:29
3. Zádeczki Gergő  TVSE  9:12
4. Bodnár Richárd  TVSE  10:11

17. 12.40 TC-4 fiú-leány I-II. évfolyam 2000 m
1. Mérész Bence – Fejjel Dávid – Büdi Anna – Üveges Botond  DKSC  13:20
2. Kővári László – Mikula Zsolt – Lasztóczy István – Hossó Olivér  DKSC  13:49
3. Kovács Kornél – Oláh Dominik – Héjjas Gyula – Héjjas Réka  DKSC  15:38

18/a. 12.45 K-1 serdülő fiú V. évfolyam 500 m
1. Nagy Róbert  MVSC  2:21
2. Orbán Lehel  TVSE  2:48
 Kiss Botond Tokaj lemondva.

18/b. 12.50 K-1 serdülő fiú VI. évfolyam 500 m
1. Petrusovics Máté  Tokaj  2:08
2. Gömöri Ádám  TVSE  2:17
3. Gulyás András  Tokaj  2.33
4. Mészáros Imre  TVSE  2:40
5. Molnár Dániel  TVSE  2:49

19/a. 12.55 K-1 serdülő leány V. évfolyam 500 m
1. Zádeczki Orsolya  TVSE  2:31
2. Soltész Petra  TVSE  2:43

19/b. 12.55 K-1 serdülő leány VI. évfolyam 500 m
1. Gyüre Lili   Tokaj  2:37

20/a. 13.00 C-1 serdülő fiú V. évfolyam 500 m
1. Kiss Balázs Bence  DKSC  2:53
 Kiss Simon Csaba, Kovács Olivér, Kovács Richárd DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

20/b. 13.02 C-1 Serdülő fiú VI. évfolyam  500 m
1. Lukács Marcell  DKSC  2:37
2. Kosárkó Bence  DKSC  2:47:10
3. Horváth Kristóf  DKSC  2:47:96
 Viszlai Miklós, Ambriskó Dániel DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

21/a. 13.05 K-1 kölyök fiú III. évfolyam 500 m
1. Erős Patrik   TVSE  2.49

21/b. 13.07 K-1 kölyök fiú IV. évfolyam 500 m
1. Mozgi Milán  Tokaj  2:09
2. Pócsi Alex   TVSE  2:13
3. Gömöri Dénes  TVSE  2:21
4. Farkas Viktor  DKSC  2:32
5. Kántor László  TVSE  2:41
6. Pénzes Lóránt  Tokaj  2:45
 Pethő Dániel DKSC, Nyeste Márton Békés nem jelentek meg a rajtnál.

22/a. 13.10 K-1 női ifi VII. évfolyam  500 m
1. Suszter Mária  DKSC  2:45
2. Bodolai Fanni  TVSE  2:53

22/b. 13.10 K-1 női ifi VIII. évfolyam 500 m
1. Matesz Anna  TVSE  2:40

23/a. 13.15 C-1 kölyök fiú III. évfolyam 500 m
1. Bellus Kristóf  DKSC  2:48
2. Fábián Csongor  DKSC  3:05

23/b. 13.17 C-1 kölyök fiú IV. évfolyam 500 m
1. Dojcsák Marcell  DKSC  2:50
2. Csabai Márk  DKSC  2.55
3. Csabai Dávid  DKSC  3:03
4. Branyicki Bence  DKSC  4:26

24. 13.20 K-1 kölyök leány III. évfolyam 500 m
1. Orosz Adrienn  Tiszalök 2:30
 Spisák Henrietta, Eszlári Helga DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

25. 13.25 K-1 férfi ifi VII-VIII. évfolyam 500 m
1. Lőrincz Tibor  TVSE  2:05
2. Juhász Dániel  Tokaj  2:06
3. Zádeczki Gergő  TVSE  2.19
4. Kacsa János  Polgár  2:29
5. Bodnár Richárd  TVSE  2:31
6. Horváth Viktor  Polgár  3:01
 Puskás Árpád Polgár borult. Mester Attila DKSC nem jelent meg a rajtnál.

26. 13.30 C-1 férfi mesterek  500 m
1. Kamenár Ferenc  Tokaj  2:21
2. Kretz Tamás  Tokaj  2:37
3. Molnár Géza  DKSC  2:54
4. Cziáki Zsolt  MVSC  3:08
 Liksai Péter Tokaj lemondva. Vass György Tokaj nem jelent meg a rajtnál.

27/a. 13.35 C-1 férfi U23   500 m
1. Viola Viktor  DKSC  2:17
2. Dulibán Balázs  DKSC  2:28

27/b. 13.37 C-1 férfi ifi VII. évfolyam  500 m
1. Szabó Dániel  DKSC  2:28
 Spisák Erik DKSC nem jelent meg a rajtnál.

27/c. 13.39 C-1 férfi ifi VIII. évfolyam 500 m
1. Szakmáry Olivér  DKSC  2:24
2. Varga Bence  DKSC  2:39
 Daróczi Dániel, Gál Attila, Bodonyi András DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

28/a. 13.40 K-1 kölyök fiú III. évfolyam 200 m
1. Erős Patrik   TVSE  0:57

28/b. 13.42 K-1 kölyök fiú IV. évfolyam 200 m
1. Mozgi Milán  Tokaj  0:42
2. Pócsi Alex   TVSE  0:44
3. Gömöri Dénes  TVSE  0:50
4. Kántor László  TVSE  0:50:02
5. Farkas Viktor  DKSC  0:50:07
6. Pénzes Lóránt  Tokaj  0:53
 Pethő Dániel TVSE nem jelent meg a rajtnál.

29. 13.45 K-1 kölyök leány IV. évfolyam 200 m
1. Orosz Adrienn  Tiszalök 0:49
 Spisák Henrietta, Eszlári Helga DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

30/a. 13.50 K-1 serdülő leány V. évfolyam 200 m
1. Zádeczki Orsolya  TVSE  0:49
2. Soltész Petra  TVSE  0:59

30/b. 13.52 K-1 serdülő leány VI. évfolyam 200 m
1. Gyüre Lili   Tokaj  0:52

31. 13.55 C-1 férfi mesterek  200 m
1. Kretz Tamás  Tokaj  
2. Kamenár Ferenc   Tokaj
3. Cziáki Zsolt  MVSC
4. Molnár Géza  DKSC
 Liksai Péter Tokaj lemondva. Vass György Tokaj nem jelent meg a rajtnál.

32/a. 14.00 C-1 serdülő fiú V. évfolyam 200 m
1. Kiss Balázs Bence  DKSC  1:03
 Kiss Simon Csaba, Kovács Olivér DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

32/b. 14.02 C-1 serdülő fiú VI. évfolyam 200 m
1. Lukács Marcell  DKSC  0:50
2. Kosárkó Bence  DKSC  0:58
3. Horváth Kristóf  DKSC  0:50
 Viszlai Miklós, Ambriskó Dániel DKSC nem jelentek meg a rajtnál.

33/a. 14.05 K-1 női ifi VII. évfolyam   200 m
1. Suszter Mária  DKSC  0:54:05
2. Bodolai Fanni  TVSE  0:54:25

33/b. 14.07 K-1 női ifi VIII. évfolyam  200 m
1. Matesz Anna  TVSE  0:54

34/a. 14.10 K-1 serdülő fiú V. évfolyam 200 m
1. Nagy Róbert  MVSC  0:46
2. Orbán Lehel  TVSE  0:56
 Kiss Botond Tokaj lemondva.

34/b. 14.12 K-1 serdülő fiú VI. évfolyam 200 m
1. Petrusovics Máté  Tokaj  0:44
2. Gömöri Ádám  TVSE  0:46
3. Gulyás András  Tokaj  0:47
4. Mészáros Imre  TVSE  0:56
5. Molnár Dániel  TVSE  1:00

35/a. 14.20 C-1 férfi ifi VII. évfolyam  200 m
1. Szabó Dániel  DKSC  0:57
 Spisák Erik DKSC nem jelent meg a rajtnál.

35/b. 14.25 C-1 férfi ifi VIII. évfolyam 200 m
1. Szakmáry Olivér  DKSC  0:53
 Varga Bence, Daróczi Dániel, Gál Attila, Bodonyi András DKSC nem jelentek meg a  rajtnál.

35/c. 14.30 C-1 férfi U23   200 m
1. Dulibán Balázs  DKSC  0:57
 Viola Viktor DKSC nem jelent meg a rajtnál.

36. 14.35 K-1 férfi ifi VII-VIII. évfolyam 200 m
1. Lőrincz Tibor  TVSE  0:44
2. Juhász Dániel  Tokaj  0:44:05
3. Zádeczki Gergő  TVSE  0:46
4. Kacsa János  Polgár  0:49
5. Bodnár Richárd  TVSE  0:51
6. Puskás Árpád  Polgár  0:56
 Mester Attila DKSC nem jelent meg a rajtnál.

 


 Nagy Sándor       Major Lászlóné
   VB Elnök            VB titkár

Keresés

Partnerek