Évadnyitó kajak-kenu verseny jegyzőkönyve, Miskolc, 2015. május 9.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei és Miskolc Városi Kajak-kenu Szövetség

Évadnyitó   Kajak-Kenu Verseny jegyzőkönyve

Miskolc, Csorba-telep, 2015. május 9.

Jegyzőkönyv

Helye: Miskolc, Csorba-telep

Technikai értekezlet: 2015. május 9. 08:00 Kajak-kenu Szövetség telephelye

Versenybíróság:

Elnök: Nagy Sándor

Elnök hely.

Titkár: Hatvani Éva

Jegyző: Lovász Anikó

Célbíróság vezetője: Boda Zoltán

Célbíró: Makatura Erszébet

Nagy Sándorné

Bardóczi Krisztián

Célbíróság jegyzője:                                   Major Lászlóné

Időmérő: Oláhné Szabados Márta

Indító bíró: Fenyvesi Gyula

Indító bíró: Fehér Tibor

Előindító:                                                 Nits Anita

Pályabíró: Majoros Sándor

Suszter Imre

Tájékoztató, kiértékelő:                                                                                                                                                                                                    

Orvos, asszisztens: Vasas Tiborné

Versenyműsort összeállította: Nagy Sándorné

Hatvani Éva

Nagy Sándor

Nevező egyesületek száma: 7

Nevezés:   251

Időjárás:   Borús, szemerkélő eső

1. 9:30 K-1 ffi kölyök U14 (IV. évf.) 2000 m.

1. Szűcs Dániel MVSC

2. Bíró Márk TKKSE

3. Csiki Gergely Hajdúnánás

4. Sándor Richárd x TVSE

5. Wasserman Máté Tokaj

6. Májer Sándor Tokaj

7. Nyeste Márk x Hajdúnánás

8. Rácz Péter Hajdúnánás

9. Dudás Csongor TVSE

Nem jelent meg:

2. Szabó Áron TVSE

6. Nagy Dominik Hajdúnánás

2. 9:35 C-1 női-ffi kölyök U14 (IV) 2000 m.

1. Mester Soma DKSC

2. Kővári Levenete DKSC

3. Sholcz Patrik DKSC

4. Mérész Bence DKSC

5. Dráviczki Tibor Hajdúnánás

6. Festő Vanda DKSC

7. Mété Kritóf TKKSE

3. 9:40 K-1 női kölyök U14 (IV. évf.) 2000 m.

1. Kovács Mirtill TKKSE

2. Szatmári Zita MVSC

3. Gulyás Fanni TVSE

4. Gáspár Emese TKKSE

5. Rácz Boglárka DKSC

6. Gaál Zsófi MVSC

7. Meczkó Viktória TKKSE

Nem jelent meg:

5. Czecze Antónia MVSC

10. Kovács Márta Tokaj

Nem ért célba:

8. Molnár Eliza Hajdúnánás

4. 9:45 C-1 ffi kölyök U13 (III.) 2000 m.

1. Pető Zsombor DKSC

2. Berentés Szabolcs DKSC

Nem jelent meg:

2. Faller Bálint DKSC

Lemondva:

Czeczán Tamás DKSC

Kovács Kornél DKSC

5. 9:50 K-1 ffi kölyök U13 (III.)  2000 m.

1. Pribelszki Máté TKKSE

2. Dávid Zsolt TKKSE

3. Szántó Tamás TVSE

4. Réti Márton TKKSE

5. Veláczki Ákos Hajdúnánás

6. Zsuga Patrik Hajdúnánás

Törölve:

Tarcsi Levente MVSC

Takács Dominik Tokaj

Siha Bálint Tokaj

Molnár Máté MVSC

Lemondva:

Kovács Vendel TKKSE

6. 10:00 Mk-1 ffi kölyök U13 (III.)  2000 m.

1. Tarcsi Levente MVSC 10,38

2. Molnár Máté MVSC 10,55

3. Iván Bence Hajdúnánás 11,27

4. Bónis Ádám Hajdúnánás 11,30

5. Siha Bálint Tokaj 12,13

6. Takács Dominika Tokaj 12,30

7. Krajnyák Bálint TVSE 13,07

8. Dinka Kritóf Pacs-Pacs KSE 13,09

9. Lenkei Csaba DKSC 13,42

7. 10:05 K-1 női kölyök U13 (III.)  2000 m.

1. Makrányi Gréta TKKSE 10,38

2. Balogh Réka TKKSE 10,44

3. Bucsi Dorina DKSC 11,09

Törölve:

Joó Barbara MVSC

Cselényi Dominika DKSC

8. 10:10 Mk-1 ffi gyermek U12 (II.)  2000 m.

1. Galgóczi Olivér TKKSE 11,19

2. Erdős Gábor MVSC 11,20

3. Szathmári Gergely MVSC 11,45

4. Balogh Dénes TKKSE 11,51

5. Mizik Dominik TKKSE 12,13

6. Molnár Márk TKKSE 12,15

7. Asztalos Áron Hajdúnánás 12,24

8. Marton Gábor Tokaj 12,25

9. Csuka Sándor Hajdúnánás 13,00

10. Sike Zsombor MVSC

11. Kiss Gergő Pacs-Pacs KSE

12. Pék-Szentgyörgyi Ádám TKKSE

13. Csegöldi Kolos Hajdúnánás

14. Lukács Barnabás DKSC

15. Kotán Szabolcs Tokaj

Nem jelent meg:

6. Orosz Gergely MVSC

7. Demján Botond MVSC

18. Bartók Martin DKSC

9. 10:15 MC-1 ffi gyermek U11-U12 (I.-II.)  2000 m.

1. Lasztóczky István DKSC 13,41

2. Kőszegi Ákos TKKSE 14,04

3. Héjas Gyula DKSC 14,30

4. Kővári László DKSC 14,37

5. Szegi Zsombor U9 TKKSE 15,56

6. Tóth Áron DKSC 18,11

7. Kovács Gergő DKSC

8. Hudák Zsombor DKSC

10. 10:20 MK-1 női gyermek U12 (II.) 2000 m.

1. Kovács Emese TKKSE

2. Kanyó Viktória TKKSE

3. Máró Anna Hajdúnánás

4. Nagy Anna TKKSE

5. Nagy Mirella TKKSE

6. Marosi Panna TKKSE

7. Vitos Zsófia TVSE

8. Zöldi Csenge TKKSE

9. Seres Laura TVSE

10. Juhász Eszter DKSC

11. Veinémer Dorina DKSC

12. Márton Tünde TVSE

13. Makrányi Noémi TKKSE

14. Molnár Bernadett TVSE

11. 10:25 Mk-1 ffi gyermek U10 (I.) 2000 m.

1. Kórik Ákos TKKSE 13,32

2. Soltész Péter Tokaj 13,58

3. Szathmári Levente MVSC 14,27

4. Góg Bendek Tokaj 14,49

5. Várkonyi Bende Tokaj 15,15

6. Mezei Balázs TVSE 15,33

7. Zakhar Zsombor TVSE 16,10

8. Sinka Levente DKSC

Nem jelent meg:

9. Partizer Adrián DKSC

11. Vargay Tamás DKSC

Törölve:

2. Ambrus Ádám DKSC

4. Kocsi Levente DKSC

6. Herke Mátyás DKSC

Lemondva:

8. Komlós Botond TVSE

12. 10:30 Mk-1 női gyermek U10 (I.) 2000 m.

1. Horváth Maja Hajdúnánás

2. Nagy Mira Babu TKKSE

3. Tóth Nóra Hajdúnánás

4. Zarándi Nóra DKSC

Lemondva:

4. Béres Jázmin TVSE

Törölve:

6. Rakaczki Alexandra DKSC

13. 10:40 Mk-1 női kölyök U13 (III.)  2000 m.

1. Lack Edina TKKSE 12,11

2. Marosi Eszter TKKSE 12,13

3. Joó Barbara MVSC 12,17

4. Kamenár Nóra Tokaj 13,01

5. Cselényi Dominika DKSC 14,20

6. Leopold Kamilla TVSE 14,33

14. 10:50 Mk-1 ffi gyermek U11 (I.) 2000 m.

1. Takács Márton TKKSE 11,57

2. Bolla Bálint MVSC 12,10

3. Jósvai Dominik MVSC 12,32

4. Oláh Zoltán Hajdúnánás 12,42

5. Kovács Vendel Szabolcs Hajdúnánás 12,47

6. Ambrus Ádám DKSC 13,36

7. Mertinkó Marcell TVSE 13,38

8. Herke Mátyás DKSC 13,57

9. Császár Dávid TVSE 14,15

10. Kocsi Levente DKSC

11. Dudás Bence TVSE

12. Jenei Zoltán Hajdúnánás

13. Kiss Ákos MVSC

14. Sinka Bálint DKSC

15. 10:55 Mk-1 női gyermek U11 (I.)  2000 m.

1. Bíró Eszter TKKSE 12,41

2. Tóth Flóra TKKSE 12,44

3. Rakaczki Alexandra DKSC 12,49

4. Baglyos Lili DKSC 13,20

5. Tóth Pertra TKKSE 13,24

6. Makrányi Laura TKKSE 13,45

7. Tóth Eszter TVSE 13,50

Nem jelent meg:

5. Murvai Lúcia Hajdúnánás

6. Orosz Timea MVSC

16. 11:05 PC-2 női gyermek U12 (II.) 2000 m.

1. Gönczöl Laura 11,42

Opavszky Réka Pacs-Pacs KSE

2. Gál Timea

Floch Eszter Pacs-Pacs KSE 13,23

3. Kovács Vivien

Láng Lilien Pacs-Pacs KSE 14,03

17. 11:25 TC-4 női-ffi gyermek U11-12 (I.-II.) 2000 m.

1. Sárközi Mihály

Kocsenga Márton

Tóth Kristóf

Suhajda Gergő Samu DKSC 17,56

2. Bús Gábor

Dluhi Dániel

Böszörényi Bendegúz

Csorba Mihály DKSC 18,05

3. Juhász Bálint

Fodor Antónia

Tóth Hanna

Kovács Kristóf DKSC 18,15

4. Orosz László

Vargay András

Erdélyi Botond

Sallai Bálint DKSC 18,53

18. 11:45 MK-1 ffi gyermek eszkimó U9 (0.)   500 m.

1. Makrányi Gábor TKKSE 3,11

2. Császár Milán TKKSE 3,21

3. Gál András Pacs-Pacs KSE 3,26

4. Mircse Zoltán Iván Hajdúnánás 3,32

5. Domoszlai Attila Hajdúnánás 3,34

6. Kaczvinszki Tamás TKKSE 3,39

7. Patai Bence Tokaj 3,51

8. Tátrai Levente DKSC 3,57

9. Berta Levente DKSC 4,07

10. Jankovics Gábor DKSC

Nem jelent meg:

7. Dobozi Ádám Tokaj

19. 11:55 MK-1 női gyermek eszkimó U9 (0.) 500 m.

1. Nagy Luca TKKSE 3,27

2. Horváth Kata Hajdúnánás 3,30

3. Utassy Melinda TKKSE 3,59

4. Ambrus Barbara DKSC 4,15

5. Orphanides Lukrécia DKSC

6. Joó Gréta MVSC

20. 12:00 K-1 ffi serdülő U16  (VI.)  500 m.

1. Molnár Martin Tokaj 2,04

2. Mócz Márton DKSC 2,08

3. Bóta János TKKSE 2,09

4. Urbán Gellért MVSC 2,11

5. Koncz István DKSC 2,26

6. Encsi Gábor DKSC 2,33

7. Kapczár Ádám TVSE

8. Tóth Gábor Hajdúnánás

9. Zsuga Levente Hajdúnánás

10. Lőrincz Dániel Pacs-Pacs KSE

Kizárva:

5. Bolla Gergő MVSC

11. Szász Ákos MVSC

9. Panyik Tamás MVSC

oka: 5m-es szabályt mindhárman megszegték

21. 12:05 K-1 ffi serdülő U15 (V.)  500 m. .

1. Schadt Martin MVSC

2. Berkes Viktor TKKSE

3. Bodnár Bence TVSE

4. Molnár András TVSE

5. Gál Sándor TVSE

6. Mándity Csaba TVSE

7. Fekete Zalán TVSE

8. Ruzsom Gergő Hajdúnánás

9. Veres Kristóf DKSC

10. Juhász Máté DKSC

Lemondva:

Patai Péter Tokaj

Lovász Martin TVSE

22. 12:10 K-1 ffi serdülő U15 (V.)  500 m. II. Előfutam

Futamösszevonás miatt törölve.

23. 12:15 K-1 női seredülő U15 (V.) 500 m.

1. Posta Réka MVSC

2. Sárközy Kinga MVSC

3. Kovács Mirtil TKKSE

4. Molnár Gréta MVSC

5. Gábor Netta TKKSE

6. Pénzes Emese Tokaj

7. Sárga Pertra TVSE

8. Mónus Petra Hajdúnánás

9. Darvas Franciska DKSC

10. Rakaczki Trixi DKSC

24. 12:20 K-1 női seredülő U16 (VI.) 500 m.

1. Polgár Anna MVSC

2. Csiha Kitti Hajdúnánás

3. Simai Györgyi Hajdúnánás

4. Nagy Panna Tokaj

Nem jelent meg:

2. Orosz Adrien DKSC

25. 12:25 K-1 ffi ifi U17 (VII.)  500 m.

1. Szili Zoltán DKSC 2,06

2. Pócsi Alex TVSE 2,07

3. Kántor László TVSE 2,08

4. Földesi Kristóf DKSC 2,11

5. Pénzes Lóránt Tokaj 2,12

6. Ujj Bercel DKSC 2,13

Lemondva

Gáspár Etele TVSE

Gömöri Dénes TVSE

Mozgi Milán Tokaj

26. 12.30 K-1 ffi U23 500 m.

1. Lőrincz Tibor TVSE 2,19

2. Mészáros Imre TVSE 2,20

Lemondva:

Gömöri Ádám TVSE

Bodnár Richárd TVSE

Nem jelent meg:

3. Szépe Zsombor DKSC

27. 12.35 C-1 ffi Masters 500 m.

1. Gönczöl János Pacs-Pacs KSE 2,15

2. Kamenár Ferenc Tokaj 2,22

3. Molnár Géza DKSC 2,53

4. Nagy Sándor DKSC 3,55

Nem jelent meg:

5. Liksai Péter Tokaj

28. 12:40 K-l ffi felnőtt  500 m.

1. Horváth Krisztián Hajdúnánás 2,35

2. Berentés Sándor DKSC 2,50

Lemondva:

Varga Lajos Hajdúnánás

29. 12:45 K-1 ffi serdülő U15 (V.) 500. DÖNTŐ

Előfutamok összevonása miatt törölve.

30. 12:50 C-1 ffi U15 (V.) 500 m.

1. Gönczöl János Pacs-Pacs KSE

2. Kajtor Iván Pacs-Pacs KSE

Nem jelent meg:

2. Tóth Krisztián DKSC

31. 13:05 K-1 ffi serdülő U16  (VI.)  1000 m. Kiss Lajos emlékfutam

1. Molnár Martin Tokaj

2. Panyik Tamás MVSC

3. Szász Ákos MVSC

4. Bolla Gergő MVSC

5. Bóta János TKKSE

6. Mócz Márton DKSC

7. Tóth Gábor Hajdúnánás

8. Kapczár Ádám TVSE

9. Urbán Gellért MVSC

10. Koncz István DKSC

11. Zsuga Levente Hajdúnánás

12. Lőrinz Dániel Pacs-Pacs KSE

 

Nem jelent meg:

3. Encsi Gábor DKSC

 

32. 13:10 K-1 ffi serdülő U15 (V.)  1000 m. I.

1. Szűcs Dániel MVSC

2. Schadt Martin MVSC

3. Bodnár Bence TVSE

4. Berkes Viktor TKKSE

5. Molnár András TVSE

6. Gál Sándor TVSE

7. Mándity Csaba TVSE

8. Fekete Zalán TVSE

9.

Lemondva:

Patai Péter Tokaj

 

Nem jelent meg:

8. Juhász Máté DKSC

10. Ruzsom Gergő Hajdúnánás

 

33. 13:15 K-1 ffi serdülő U15 (V.)  1000 m. II. Előfutam

 

Futamösszevonás miatt törölve.

 

 

34. 13:20 K-1 női seredülő U15 (V.) 1000 m.

1. Posta Réka MVSC

2. Pénzes Emese Tokaj

3. Sárközy Kinga MVSC

4. Sárga Pertra TVSE

5. Gábor Netta TKKSE

6. Gulyás Fanni TVSE

7. Molnár Gréta MVSC

8. Darvas Franciska DKSC

9. Mónus Petra Hajdúnánás

10. Rakaczki Trixi DKSC

 

35. 13:25 K-1 női seredülő U16 (VI.) 1000 m.

1. Polgár Anna MVSC

2. Simai Györgyi Hajdúnánás

3. Csiha Kitti Hajdúnánás

4. Nagy Panna Tokaj

 

Nem jelent meg:

2. Orosz Adrien DKSC

36. 13:30 K-1 ffi ifi U17 (VII.)  1000 m.

1. Pócsi Alex TVSE

2. Kántor László TVSE

3. Szili Zoltán DKSC

4. Ujj Bercel DKSC

5. Pénzes Lóránt Tokaj

 

Lemondva:

Gáspár Etele TVSE

Gömöri Dénes TVSE

Mozgi Milán Tokaj

 

Nem jelent meg:

3. Földesi Kristóf DKSC

37. 13.35 K-1 ffi U23 1000 m.

1. Lőrincz Tibor TVSE

2. Mészáros Imre TVSE

 

Lemondva:

Gömöri Ádám TVSE

Bodnár Richárd TVSE

 

Nem jelent meg:

3. Szépe Zsombor DKSC

 

 

38. 13.40 C-1 ffi Masters 1000 m.

1. Gönczöl János Pacs-Pacs KSE

2. Kamenár Ferenc Tokaj

3. Molnár Géza DKSC

 

Lemondva:

Vass Gyögy Tokaj

 

Lekéste a rajtot:

5. Liksai Péter Tokaj

6. Nagy Sándor DKSC

 

 

39. 13:45 K-l ffi felnőtt  1000 m.

1. Horváth Krisztián Hajdúnánás

2. Berentés Sándor DKSC

 

Lemondva:

Varga Lajos Hajdúnánás

 

40. 13:50 K-1 ffi serdülő U15 (V.) 1000. DÖNTŐ

Futamösszevonás miatt törölve.

41. 13:55 C-1 ffi U15 (V.) 1000 m.

1. Gönczöl János Pacs-Pacs KSE

2. Kajtor Iván Pacs-Pacs KSE

 

Nem jelent meg:

2. Tóth Krisztián DKSC

 

 

Felhívjuk az egyesületek figyelmét, hogy az U9, U10, U11 versenyszámokban a mentőmellény viselése

kötelező.

Eredményhírdetés: 2000 m-es számokban 11:30-tól, a többi versenyszámban az 1000 m-es

futamok befejezése után.

 

 

 

Versenybíróság

Keresés

Partnerek