Miskolc Város Kajak-Kenu Bajnokság eredménye, Miskolc, 2014. szeptember 20.

Miskolc Város Bajnoksága Kajak-Kenu Verseny

Jegyzőkönyv

Miskolc, Csorba-telep, 2014. szeptember 20.

 

1. 9:30 Mk-1 kölyök fiú III. évfolyam 2000 m

 

1. Máté Kristóf TKKSE 12:09

2. Mikula Zsolt DKSC 13:06

3. Dudás Csongor TVSE 13:13

 

Szabó Áron TVSE nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Wasserman Máté Tokaj, Angyal Levente DKSC, Bacsa Gábor TVSE, Pásztor Dániel TVSE, Barna Bálint DKSC

 

 

2. 9:35 C-1 kölyök fiú-leány III. évfolyam 2000 m

 

1. Solcz Patrik DKSC 13:23

2. Kővári Levente DKSC 13:25

3. Festő Vanda DKSC 16:34

4. Mérész Bence DKSC

 

Mester Soma DKSC, Mosoni Benett DKSC nem jelent meg a rajtnál

 

 

3. 9:40 Mk-1 kölyök leány III. évfolyam 2000 m

 

1. Kalmár Lilla KSI 11:48

2. Kovács Márta Tokaj 12:37

3. Óvári Lili TKKSE 13:46

 

Gaál Zsófi MVSC, Czecze Antónia MVSC nem jelent meg a rajtnál

 

 

4. 9:45 C-1 kölyök IV. évfolyam 2000 m

 

1. Tóth Krisztián DKSC

2. Vizi Gábor DKSC

3. Újj Balázs DKSC

4. Szemán Péter DKSC

5. Mihály Bence DKSC

 

Lemondva: Heim Botond DKSC

 

 

5. 9:50 K-1 kölyök fiú III. évfolyam 2000 m

 

1. Szűcs Dániel MVSC 09:27

2. Garbacz Dávid TKKSE 09:30

3. Kovács Marcell TKKSE 09:49

4. Wasserman Máté Tokaj 09:50

5. Sándor Richárd TVSE 10:05

6. Csík Attila KSI 10:50

7. Májer Sándor Tokaj 10:51

8. Szántó Tamás TVSE 11:05

 

Lemondva: Bíró Márk TKKSE

 

 

6. 10:00 Mk-1 gyermek fiú II. évfolyam 2000 m

 

1. Fodor Bence KSI 10:53

2. Pribelszki Máté TKKSE 11:08

3. Tarcsi Levente MVSC 11:09

4. Molnár Máté MVSC 11:50

5. Siha Bálint Tokaj 11:52

6. Dávid Zsolt TKKSE 11:53

7. Réti Márton TKKSE 11:54

8. Takács Dominik Tokaj 12:48

 

Káló Péter TVSE, Orosz Ákos DKSC, Csetneki Imre TVSE nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Kovács Vendel TKKSE, Szántó Tamás TVSE, Szűcs Bence DKSC, Nagy Levente TVSE

 

 

7. 10:07 K-1 kölyök leány III. évfolyam 2000 m

 

1. Gulyás Fanni TVSE 10:35

2. Rau Mariann KSI 10:40

3. Meczkó Viktória TKKSE 11:31

4. Gáspár Emese TKKSE

 

Szatmári Zita MVSC, Rácz Boglárka DKSC nem jelent meg a rajtnál

 

 

8. 10:10 Mk-1 gyermek fiú I. évfolyam (2003) 2000 m

 

1. Erdős Gábor MVSC 12:10

2. Szathmári Gergely MVSC 12:11

3. Gecsei Norbert KSI 12:22

4. Marton Gábor Tokaj 12:23

5. Molnár Márk TKKSE 12:31

6. Pék-Szentgyörgyi Ádám TKKSE 12:34

7. Balogh Dénes TKKSE 12:37

8. Mizik Dominik TKKSE 12:39

9. Dékány Gergő KSI 12:44

10. Kotán Szabolcs Tokaj 18:12

11. Rau Zsolt KSI

12. Orosz Gergely MVSC

13. Mihály Roland TVSE

 

Sike Zsombor MVSC, Demján Botond MVSC, Kiss Ákos DKSC nem jelent meg a rajtnál

Lemondva: Galgóczi Olivér TKKSE, Bolla Bálint MVSC, Jósvai Dominik MVSC, Ambrus Ádám Zoltán DKSC

 

 

9. 10:15 MC-1 gyermek fiú II. évfolyam (2002) 2000 m

 

1. Pethő Zsombor DKSC 15:19

2. Berentés Szabolcs DKSC 15:56

3. Faller Bálint DKSC 16:16

4. Czeczán Tamás DKSC 17:28

 

 

10. 10:20 MC-1 gyermek fiú I. évfolyam (2003) 2000 m

 

1. Lasztóczky István DKSC 14:33

2. Kővári László DKSC 14:51

3. Héjas Gyula DKSC

4. Kovács Gergő DKSC

5. Hudák Zsombor DKSC

 

Lemondva: Tóth Áron DKSC

 

 

11. 10:28 K-1 Kölyök fiú IV. évfolyam 2000 m

 

1. Szántó Milán KSI

2. Gecsei Gergő KSI

3. Schadt Martin MVSC

4. Gál Sándor TVSE

5. Mándity Csaba TVSE

6. Molnár András TVSE

7. Bodnár Bence TVSE

8. Fekete Zoltán TVSE

9. Lovász Martin TVSE

 

Patai Péter Tokaj borult, Káló József TVSE nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Juhász Máté DKSC

 

 

12. 10:30 Mk-1 gyermek leány I. évfolyam (2003) 2000 m

 

1. Erős Kinga TKKSE

2. Nagy Anna TKKSE

3. Kanyó Viktória TKKSE

4. Kovács Emese TKKSE

5. Nagy Mirella TKKSE

6. Márton Tünde TVSE

 

Vitos Zsófia TKKSE nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Marosi Panna TKKSE, Bacsa Rebeka TVSE, Juhász Eszter DKSC, Seres Laura TVSE, Pénzes Gréta TVSE

 

 

13. 10:40 Mk-1 gyermek leány I. évfolyam (2004) 2000 m

 

1. Fodor Napsugár KSI 12:14

2. Rakaczki Alexandra MVSC 12:32

3. Sági Aliz KSI 12:39

4. Baglyos Lili DKSC 12:58

5. Tóth Petra TKKSE 13:45

6. Tóth Flóra TKKSE 13:50

7. Orosz Tímea MVSC 14:27

 

Lemondva: Tóth Eszter TVSE, Bíró Eszter TKKSE, Kovács Gréta TKKSE

 

 

14. 10:52 K-1 kölyök leány IV. évfolyam 2000 m

 

1. Sárközi Kinga MVSC 09:49

2. Sárga Petra TVSE 09:50

3. Pénzes Emese Tokaj 09:51

4. Molnár Gréta MVSC 10:06

5. Rakaczki Beatrix MVSC 11:16

6. Biczó Dalma TVSE 13:17

 

Dékány Vanda KSI borult, Darvas Franciska DKSC nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Posta Réka MVSC, Gábor Netta TVSE

 

 

15. 10:55 Mk-1 gyermek fiú I. évfolyam (2004) 2000 m

 

1. Berta Bence KSI 12:19

2. Bolla Bálint MVSC 12:37

3. Jósvai Dominik MVSC 12:48

4. Ambrus Ádám DKSC 13:00

5. Juhász Gergő TVSE 13:44

6. Kiss Ákos MVSC 15:00

 

Császár Dávid TVSE, Dudás Bence TVSE nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Mátyás Boldizsár TVSE, Mertinkó Marcell TVSE

 

 

16. 11:05 Mk-1 gyermek leány II. évfolyam (2002) 2000 m

 

1. Lack Edina TKKSE 11:48

2. Bucsi Dorina TKKSE 12:02

3. Makrányi Gréta TKKSE 12:36

4. Kamenár Nóra Tokaj 13:37

 

Balogh Réka TKKSE, Kuti Kira TKKSE, Pogonyi Ajsa TVSE nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Ilosvai Regina TVSE, Marosi Eszter TKKSE, Fekete Boglárka TVSE

 

 

17. 11:30 Mk-1 fiú előkészítő (2005) 500 m

 

1. Kórik Ákos TKKSE

2. Soltész Péter Tokaj

3. Nagy Dominik KSI

4. Szathmári Levente MVSC

5. Góg Benedek Tokaj

6. Mihály Máté TVSE

7. Várkonyi Bende Tokaj

8. Zarándi Csaba DKSC

 

Partizer Adrián DKSC, Mezei Balázs TVSE nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Csillik Kristóf TVSE, Juhász Kristóf  TVSE, Zachar Zsombor TVSE

 

 

18. 11:35 Mk-1 fiú előkészítő (2006) 500 m

 

1. Makrányi Gábor TKKSE 3:36

2. Nagy Ágoston KSI 3:50

3. Strígel Attila TVSE 4:11

 

Császár Milán TVSE nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Lehóczki Levente KSI

 

 

19. 11:40 Mk-1 leány előkészítő 500 m

 

1. Nagy Mira TKKSE

2. Wágner Anna KSI

3. Zárándi Nóra DKSC

4. Nagy Luca TKKSE

 

 

20. 11:45 K-1 serdülő fiú VI. évfolyam 500m

 

1. Béke Kornél TKKSE 2:13

2. Gömöri Dénes TVSE 2:18

3. Pócsi Alex TVSE 2:19

4. Földesi Kristóf DKSC 2:21

5. Kántor László TVSE 2:24

6. Pénzes Lóránt Tokaj 2:32

7. Újj Bercel DKSC 2:36

8. Kalmár Gábor KSI 2:45

9. Pribelszki Ádám TKKSE 3:03

 

Fedák Tamás DKSC, Szili Zoltán DKSC nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Mozgi Milán Tokaj

 

 

 

21. 11:50 K-1 serdülő fiú V. évfolyam 500 m I. Előfutam

 

1. Panyik Tamás MVSC

2. Molnár Martin Tokaj

3. Bolla Gergő MVSC

4. Szász Ákos DKSC

5. Mócz Márton DKSC

 

Bóta János TKKSE nem jelent meg a rajtnál

 

 

22. 11:55 K-1 serdülő fiú V. évfolyam 500 m II. Előfutam

 

1. Boós Péter Tokaj

2. Kapczár Ádám TVSE

3. Koncz István DKSC

4. Urbán Gellért MVSC

 

Encsi Gábor DKSC nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Kalmár Gábor KSI

 

 

23. 12:00 K-1 serdülő leány V-VI. évfolyam 500 m

 

1. Somodi Viktória TKKSE

2. Polgár Anna MVSC

 

Lemondva: Fekete Gabriella Tokaj, Nagy Panna Tokaj, Szabó Blanka Tokaj, Galgóczy Hanna TVSE

 

 

24. 12:05 C-1 serdülő fiú V. évfolyam 500 m

 

Elmaradt

 

 

 

 

25. 12:10 K-1 ffi-ifi VII-VIII. évfolyam 500 m

 

1. Koleszár Mátyás DKSC

2. Mészáros Imre TVSE

3. Bohán Bálint DKSC

 

Angyal Ádám DKSC, Kolozsvári István DKSC nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Gömöri Ádám TVSE, Nagy Róbert MVSC, Petrusovics Máté Tokaj

 

 

 

26. 12:15 K-1 női ifi VII-VIII. évfolyam 500 m

 

Elmaradt

 

 

27. 12:20 C-1 ffi-ifi VII-VIII. évfolyam 500 m

 

Elmaradt

 

 

28. 12:25 K-1 ffi Mesterek 500 m

 

Elmaradt

 

 

29. 12:30 K-1 serdülő fiú V. évfolyam 500 m Döntő

 

1. Molnár Martin Tokaj

2. Bolla Gergő MVSC

3. Panyik Tamás MVSC

4. Szász Ákos DKSC

5. Mócz Márton DKSC

6. Koncz István DKSC

7. Kapczár Ádám TVSE

8. Urbán Gellért MVSC

9. Boós Péter Tokaj

 

 

30. 12:35 K-1 ffi U23 500 m

 

1. Lőrincz Tibor TVSE

2. Mészáros Imre TVSE

 

Bodnár Richárd TVSE, Gömöri Ádám TVSE nem jelent meg a rajtnál

 

 

 

 

31. 12:40 C-1 ffi Masters 500 m

 

1. Kamenár Ferenc Tokaj

2. Nagy Sándor DKSC

 

Lemondva: Vass György Tokaj, Liksai Péter Tokaj

 

 

 

32. 13:10 K-1 serdülő fiú VI. évfolyam 1000 m

 

1. Béke Kornél TKKSE

2. Pócsi Alex TVSE

3. Gömöri Dénes TVSE

4. Kántor László TVSE

5. Földesi Kristóf DKSC

6. Pénzes Lóránt Tokaj

7. Újj Bercel DKSC

8. Pribelszki Ádám TKKSE

 

Fedák Tamás DKSC, Szili Zoltán DKSC nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Mozgi Milán Tokaj

 

 

33. 13:15 K-1 serdülő fiú V. évfolyam 1000 m I. Előfutam

 

1. Szász Ákos DKSC

2. Molnár Martin Tokaj

3. Panyik Tamás MVSC

4. Bolla Gergő MVSC

5. Urbán Gellért MVSC

6. Mócz Márton DKSC

 

Bóta János TKKSE nem jelent meg a rajtnál

 

 

34. 13:20 K-1 serdülő fiú V. évfolyam 1000 m II. Előfutam

 

1. Koncz István DKSC

2. Boós Péter Tokaj

3. Kapczár Ádám TVSE

 

Encsi Gábor DKSC nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva:  Kalmár Gábor KSI

 

 

 

 

35. 13:25 K-1 serdülő leány V-VI. évfolyam 1000 m

 

1. Somodi Viktória TKKSE

2. Polgár Anna MVSC

 

Lemondva: Fekete Gabriella Tokaj, Nagy Panna Tokaj, Szabó Bianka Tokaj, Galgóczy Hanna TVSE

 

 

36. 13:30 C-1 serdülő fiú V. évfolyam 1000 m

 

Elmaradt

 

 

37. 13:35 K-1 ffi-ifi VII-VIII. évfolyam 1000 m

 

1. Mészáros Imre TVSE

2. Bohán Bálint DKSC

 

Koleszár Mátyás DKSC, Angyal Ádám DKSC, Kolozsvári István DKSC nem jelent meg a rajtnál

 

Lemondva: Gömöri Ádám TVSE, Nagy Róbert MVSC, Petrusovics Máté Tokaj

 

 

38. 13:40 K-1 Női ifi VII-VIII. évfolyam 1000 m

 

Elmaradt

 

 

39. 13:45 C-1 ffi-ifi VII-VIII. évfolyam 1000 m

 

Elmaradt

 

 

40. 13:50 K-1 ffi Mesterek 1000 m

 

Elmaradt

 

 

41. 14:00 K-1  serdülő fiú V. évfolyam 1000 m Döntő

 

1. Molnár Martin Tokaj

2. Panyik Tamás MVSC

3. Kapczár Ádám TVSE

4. Bolla Gergő MVSC

5. Szász Ákos DKSC

6. Koncz István DKSC

7. Boós Péter Tokaj

8. Urbán Gellért MVSC

 

42. 14:05 K-1 ffi U23 1000 m

 

1. Lőrincz Tibor TVSE

2. Mészáros Imre TVSE

 

Bodnár Richárd TVSE, Gömöri Ádám TVSE nem jelent meg a rajtnál

 

 

 

43. 14:10 C-1 ffi Masters 1000 m

 

1. Kamenár Ferenc Tokaj

2. Nagy Sándor DKSC

 

Lemondva: Vass György Tokaj, Liksai Péter Tokaj

 

 

 

Pontverseny: 1. DKSC 251 pont

2. TKKSE 248 pont

3. TVSE 167 pont

4.MVSC 151 pont

5. Tokaj 106 pont

6. KSI SE 100 pont

 

Versenybíróság

Keresés

Partnerek