Évadnyitó kajak-kenu verseny jegyzőkönyve, Miskolc, 2013. május 25.

Évadnyító kajak-kenu verseny

Jegyzőkönyv

Miskolc, 2013. május 25.

Helye: Miskolc, Csorba-telep
Technikai értekezlet: 2013. május 25. 08:00 Kajak-kenu Szövetség telephelye

Versenybíróság:

Elnök:  Nagy Sándor
Elnök  :           Tarcsafalvi József
Titkár:  Hatvani Éva
Jegyző:           Barkóczi Jánosné
Célbíróság vezetője:    Major László
Célbíró:           Major Lászlóné
Célbíró:        Krisztián Csilla
Célbíróság jegyzője:      Lovász Anikó
Időmérő:             Makatura Erzsébet
Időmérő:        Nagy Sándorné
Indító bíró:   Boda Zoltán
Előindító:                                                 Nits Anita  
Pályabíró:  Fehér Tibor
                    Suszter Imre
Forduló bíró:         Fenyvesi Gyula


Időjárás: Borult ég, szélcsend, eső várható

 

1. 09:30 Mk-1 törpe fiú /2004/ 500 m

1. Takács  Márton   TKKSE
2. Mertinkó Marcell  TVSE
3.  Fónagy  Zsombor  TKKSE
4. Juhász  Gergő   TVSE
5. Bolla  Bálint   MVSC
6. Ambrus Ádám   MVSC
7. Sztankovics  Zalán   MVSC
8. Mátyás  Boldizsár  TVSE

Lemondva: Jósvai Dominik MVSC

 

1/a. 09:35 Mk-1 törpe fiú /2005/ 500 m

1. Makrányi Gábor   TKKSE
2. Kórik  Ákos   TKKSE
3. Alattyáni  Ádám   TKKSE
4. Máté   Botond   TKKSE
5. Szatmári  Levente  MVSC

 

2. 09:40 Mk-1 törpe leány 500 m

1. Rakaczki Alexandra  MVSC
2. Ambrus Barbara  MVSC

 

3. 09:45 Mk-1 gyermek leány I. évfolyam /2002/ 2000 m

1. Marosi  Eszter   TKKSE
2. Makrányi Gréta   TKKSE
3. Horváth  Loretta   TKKSE
4. Bucsi  Dorina   TKKSE
5.  Kamenár  Nóra   Tokaj
6. Lack  Edina   TKKSE
7. Óvári  Lili   TKKSE
8. László  Bíborka  TVSE
9. Kuti   Kira   TKKSE

 

3/a. 09:50 Mk-1 gyermek leány I. évfolyam /2003/ 2000 m
1. Vitos   Zsófia   TKKSE
2.  Erős  Kinga   TVSE
3. Marosi  Panna   TKKSE
4. Bacsa   Rebeka  TVSE

 

4. 09:55 Mk-1 gyermek fiú  I. évfolyam/2002/ 2000  m

1.  Pribelszki Máté    TKKSE
2.  Molnár Máté    MVSC
3.  Alattyáni Márk    TKKSE
4.      Siha  Bálint   Tokaj
5. Veres  Balázs   TVSE
6.   Kálló  Péter   TVSE
7. Szarvák Gergő    TVSE
8. Orosz  Ákos   DKSC
 
Lemondva: Czibere Zsolt TVSE
         Lengyel Levente DKSC

 

4/a. 10:00 Mk-1 gyermek fiú  I. évfolyam/2003/ 2000  m

1. Balogh  Dénes   TKKSE
2.  Szathmári Gergely  MVSC
3. Pék-Szentgyörgyi Ádám  TKKSE
4. Erdős   Gábor   MVSC
5. Molnár  Márk   TKKSE
6. Süslecz Benedek  TVSE
7. Galgóczi Olivér   TVSE
8. Janecska Péter   TVSE
9. Kapusi  Dominik  TVSE
10. Kőszegi Ákos   TVSE

 

5. 10:05 K-1 serdülő női VI. Évfolyam 4000 m

2. Soltész  Petra   TVSE

Nem jelent meg a rajtnál: Kertész Anna DKSC

Lemondva: Vámosi Betti Polgár
         Vámosi Réka Polgár

 

6. 10:10 C-1 U23    4000 m

Elmaradt

 

7. 10:15 Mk-1 gyermek leány II. évfolyam 2000 m

1. Szatmári Zita   MVSC
2. Gulyás  Fanni   TVSE
3. Czecze  Antónia  MVSC

Nem jelent meg a rajtnál:
Rácz  Boglárka  DKSC
Gál  Zsófia   DKSC
Drahos  Bianka   TKKSE
Gáspár  Emese   TKKSE
Meczkó Viktória  TKKSE


8. 10:20 C-1 férfi ifjúsági VII-VIII évfolyam 4000 m

1. Szabó  Dániel   MVSC
2. Viszlai  Miklós   DKSC
3. Kosárkó Bence   DKSC
4. Horváth Kristóf   DKSC

Nem jelent meg a rajtnál: Ambriskó Dániel DKSC

Lemondva:Lukács Marcell  DKSC

 

9. 10:25 Mk-1 gyermek fiú II. évfolyam 2000 m

1. Szűcs  Dániel   MVSC
2. Wasserman Máté   Tokaj
3. Angyal  Levente  DKSC
4. Garbacz Dávid   TKKSE
5. Kovács Marcell  TKKSE
6. Bíró  Márk   TKKSE
7. Máté  Kristóf   TKKSE
8. Urgyán Mihály   TKKSE
9.  Slyizs  Gábor   MVSC
10. Bacsa  Gábor   TVSE
11. Sándor  Richárd  TVSE
12. Dudás  Csongor  TVSE
13. Pásztor  Dániel   TVSE

Lemondva:  Májer  Sándor   Tokaj
  Lakomecz Viktor   TVSE
Ullaga  Rudolf   TVSE

 

10. 10:35 K-1 női ifjúsági VII-VIII .évf. 4000 m

Elmaradt

 

11. 10:45 C-1 serdülő  V. évfolyam  4000 m

1. Kiss Simon Csaba    DKSC
2. Csabai  Márk    DKSC
3. Csabai  Dávid    DKSC
4. Figeczki Péter    DKSC

Lemondva:  Belányi Benjámin  DKSC
Dojcsák Marcell  DKSC

 

12. 10:55 K-1 kölyök fiú III. Évfolyam 2000 m

Elmarad

 

13. 11:05 Mk-1 kölyök fiú III. Évfolyam 2000 m

1. Schadt  Martin   MVSC
2. Vass  Nikolasz  TVSE
3. Molnár  András   TVSE
4. Kálló  József   TVSE
5. Bolló  Bence   Tokaj
6. Bodnár  Bence   TVSE
7. Mándity Csaba   TVSE
8. Gál  Sándor   TVSE
9. Fekete  Zalán   TVSE
10. Földvári Szabolcs  MVSC
11. Lovász  Martin   TVSE
12. Markovics Gergő   TKKSE

Lemondva:  Vozár Vajk MVSC
Rimán Áron MVSC

 

14. 11:15 C-1 kölyök  fiú III. évfolyam 2000 m

1. Bellus  Kristóf   DKSC
2. Tóth  Krisztián  DKSC
3. Szegedi Kristóf   DKSC


 
15. 11:25 K-1 kölyök leány III. évfolyam 2000 m

1. Sárközi Kinga   DKSC
2. Posta  Réka   MVSC

Lemondva: Gábor Netta TVSE

 

16. 11:35 Mk-1 kölyök leány III. évfolyam 2000 m

1. Molnár  Gréta   MVSC
2. Pénzes  Emese   Tokaj
3. Darvas  Franciska  DKSC
4. Kiss  Réka   MVSC
5. Rakaczki Beatrix   MVSC
6. Sárga  Petra   TVSE

 

17. 11:45 Pc-2  I – II. III. évfolyam  2000 m

1. Szemán Péter – Ujj Balázs III. DKSC
2. Vizi Gábor – Mérész Bence III. DKSC
3. Oláh Dominik – Kövári László I-II. DKSC
4. Kovács Kornél – Pető Zsombor I.II. DKSC

 

18. 11:55 Mc-1 I – II. évfolyam  2000 m

1. Mester  Soma   DKSC
2. Kövári  Levente  DKSC
3. Mikula  Zsolt   DKSC

Törölve:Mosonyi Benett   DKSC
  Mérész Bence   DKSC

 

19. 12:05 C-1 férfi mesterek   4000 m

1. Kamenár Ferenc   Tokaj
2. Liksai  Péter   Tokaj
3. Molnár  Géza   DKSC

Lemondva:Vass György  Tokaj

 

20. 12:15 Mk-1 kölyök leány IV. évfolyam  4000 m

1. Nagy  Panna   Tokaj
2. Galgóczy Hanna   TVSE
3. Képes  Dorottya  Tokaj
4. Fekete  Gabriella  Tokaj

Lemondva:Bokori Sára   TVSE

 

21. 12:25 K-1 kölyök leány IV. évfolyam  4000 m

1. Somodi Viktória  TKKSE

Bólya kihagyás miatt kizárva: Polgár Anna  MVSC
Nem jelent meg a rajtnál:   Orosz Adrienn DKSC

 

22. 12:35 K-1 kölyök  fiú  IV. évfolyam  4000 m

1. Szász  Ákos   DKSC
2. Molnár  Martin   Tokaj
3. Erős  Patrick   TVSE
4. Panyik  Tamás   MVSC
5. Gyurkó Richárd  TKKSE
6. Vitos  Ádám   TKKSE
7. Encsi  Gábor   DKSC
8. Urbán  Gellért   MVSC
9. Bolla   Gergely  MVSC
10. Kovács Erik   DKSC
11. Boós  Péter   Tokaj

Lemondva:  Bódi Roland   MVSC
Mócz Márton   DKSC

Nem jelent meg a rajtnál: Ferencz Dániel  Polgár
      Kapczár Ádám  TVSE

 

23. 12:45 K-1 férfi ifjúsági VII-VIII évfolyam 4000 m
1. Petrusovics Máté   Tokaj
2. Angyal  Ádám   DKSC
3. Mészáros Imre   TVSE
4. Kacsa  János   Polgár
5. Horváth Kornél   Polgár

Lemondva:  Gömör Ádám TVSE

Puskás  Árpád   Polgár
Lörincz Tibor   TVSE
Juhász  Dániel   Tokaj
Bodnár  Richárd  TVSE

Nem jelent meg a rajtnál: Kolozsvári István  DKSC

 

24. 12:55 K-1 felnőtt férfi  4000 m

1. Nagy  Szabolcs  TKKSE
2. Velenszki Tamás   TKKSE
3. Nagy  Norbert  TKKSE

Lemondva: Nagy Róbert   MVSC

 

25. 13:05 K-1 serdülő   fiú V. évfolyam  4000 m

1.       Mozgi             Milán    Tokaj
2.     Béke               Kornél    TKKSE
3.     Szili                Zoltán    DKSC
4.       Földesi           Kristóf    DKSC
5.       Mannheim      Krisztián  TKKSE
6.       Nagyházi        Dániel    TKKSE
7.       Pénzes            Lóránt    Tokaj
8.     Kántor            László    TVSE
9.       Mándity         Péter    TVSE
10.     Gáspár            Etele    TKKSE
     
Lemondva: Pócsi     Alex    TVSE
                   Gömöri  Dénes    TVSE
                   Ujj         Bercell    DKSC

Nem jelent meg a rajtnál: Fedák   Tamás DKSC

 

26.      13:15   Ic-4   fiú-lány                                                   2000 m

1.        Lasztóczki István – Kovács Gergely – Tóth Áron – Mosóczki Richárd DKSC
2.        Festő Vanda – Solcz Patrik – Héjas Gyula – Csorba Mihály  DKSC

 

Keresés

Partnerek