TANAK úszás diákolimpiai megyei bajnokság versenyeredményei, Miskolc, 2012. december 5.

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó iskolák tanulóinak
Megyei Úszás Diákolimpiai Bajnoksága III-IV-V. korcsoport
Verseny jegyzőkönyve, Miskolc, 2012. december 5.

 

Helyszín: Kemény Dénes Sportuszoda Miskolc

Időpont: 2012. december 5.

 


50 m mellúszás. férfi


III. korcsoport 2. kategória

1. Váradi Géza Tüskevár Ált. Isk
2. Horváth Zoltán  Tüskevár Ált. Isk
3.   Simon Alex  Tüskevár Ált. Isk

IV. korcsoport 2. kategória

      1    Ruszó Antal  Tüskevár Ált. Isk
      2.   Szamkó Miklós  Tüskevár Ált. Isk
      3.   Váradi Géza       Tüskevár Ált. Isk


V. Korcsoport 2. kategória

      1. Láng Dániel   Martin János Szakiskola 
      2. Kvaszta Zoltán  Martin János Szakiskola 
      3. Újhelyi Csongor  Martin János Szakiskola 

V. Korcsoport 3. Kategória

1. Vágó Roland  Martin János Szakiskola 
2. Pára Dániel  Martin János Szakiskola 
3. Szádeczki László  Martin János Szakiskola 


V. Korcsoport 1. kategória

1. Broda László  Martin János Szakiskola 
2. Völgyesi Balázs  Martin János Szakiskola 
3. Bahor Alex   Martin János Szakiskola 


V. Korcsoport 6. kategória

     1.     Kristóf Péter  Martin János Szakiskola 
     2.     Kelemen Viktor   Martin János Szakiskola 
     3.   Matyi Tibor   Martin János Szakiskola 


50 m mellúszás női:

 

V. Korcsoport  1. kategória

1. Lakatos Leila   Martin János Szakiskola
2. Haraszti Anett  Martin János Szakiskola
3. Tóth Zsuzsanna  Martin János Szakiskola

 

V. Korcsoport  2.. kategória

1. Szűcs Dorina  Martin János Szakiskola
2. Nagy Krisztina  Martin János Szakiskola
3. Tálas Lilla  Martin János Szakiskola

 

50 m szabadstílus  férfi


III. korcsoport 2. kategória

1.  Horváth Zoltán  Tüskevár Ált. Isk
2.  Váradi Géza Tüskevár Ált. Isk
3.  Simon Alex  Tüskevár Ált. Isk


IV. korcsoport 2. kategória

     1.   Ruszó Antal  Tüskevár Ált. Isk
     2.   Szamkó Miklós  Tüskevár Ált. Isk
     3.  Váradi Géza       Tüskevár Ált. Isk


V. Korcsoport 2. kategória

      1. Láng Dániel   Martin János Szakiskola 
      2. Kvaszta Zoltán  Martin János Szakiskola 
      3. Újhelyi Csongor  Martin János Szakiskola

 

V. Korcsoport 3. Kategória

    1.  Pára Dániel  Martin János Szakiskola 
    2.  Vágó Roland  Martin János Szakiskola 
    3.  Szádeczki László  Martin János Szakiskola 


V. Korcsoport 1. kategória

    1.  Szemere Balázs Martin jános Szakiskola
    2  .Broda László  Martin János Szakiskola 
    3.  Völgyesi Balázs  Martin János Szakiskola 


V. Korcsoport 6. kategória

     1.     Kristóf Péter  Martin János Szakiskola 
     2.     Kelemen Viktor   Martin János Szakiskola 
     3.     Pintér Máté     Martin János Szakiskola 


50 m szabadstílus  női


V. Korcsoport  1. kategória

    1.  Haraszti Anett  Martin János Szakiskola
    2.  Lakatos Leila   Martin János Szakiskola
    3.  Tóth Zsuzsanna  Martin János Szakiskola

 

V. Korcsoport  2.. kategória

   1.  Szűcs Dorina  Martin János Szakiskola
   2.  Nagy Krisztina  Martin János Szakiskola
   3.  Tálas Lilla  Martin János Szakiskola

 

V. Korcsoport 6. kategória

1. Kiss Eszter  Martin János Szakiskola
2. Petróczki Erzsébet  Martin János Szakiskola
3. Kovács Zófia   Martin János Szakiskola

Keresés

Partnerek