TANAK atlétika megyei diák bajnokság jegyzőkönyve, 2012. május 3.

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó iskolák tanulóinak
Megyei Atlétika Diákolimpiai Bajnokság jegyzőkönyve II-III-IV-V. korcsoport
Miskolc, 2012. május 3.


FIÚ EREDMÉNYEK    


100 m fiú II-III. kcs. Döntő     
1. Turró László  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk.  14,16
2. Szikora Mihály  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk.  15,14
3. Toldi Alex  Tornanádaska Ált. Isk.  15,59
4. Bódi Krisztofer  Alsózsolca 3. Sz. Tagisk.  15,94
5. Szőke Károly  Tiszalúc Arany János ÁMK 18,53
    
    
300 m fiú II-III. kcs. 1 if. alapján     
1. Varga Károly  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  0:46,34
2. Horváth Miklós  Tornanádaska, Ált. Isk.  0:50,66
3. Horváth Alex  Tornanádaska, Ált. Isk.  0:52,38
4. Guba Márk  Kurityán, Ált. Isk.  0:53,11
5. Horváth Dénes  Kurityán, Ált. Isk.  0:54,87
6. Gulyás József  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  0:57,34
    
    
800 m fiú II-III. kcs. 1 if. Alapján    
1. Kiss Dávid  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  2:44,85
2. Bódi Krisztofer  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  2:49,59
3. Oláh Roland  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  3:14,38
4. Botos Milán   Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  3:16,72
DQ Gulyás József  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  DQ

    
    
Magasugrás fiú II-III. kcs.    
1. Varga Károly  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  128
2. Kiss Dávid  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  110
3. Guba Márk  Kurityán, Ált. Isk.  105
    
    
Távolugrás  fiú II-III. kcs.    
1. Szikora Mihály   Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  4,30
2. Turró László  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  4,10
3. Tóth István   Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  4,03
4. Guba Márk  Kurityán, Ált. Isk.  3,96
5. Varga Károly  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  3,94
6. Horváth Dénes  Kurityán, Ált. Isk.  3,15
7. Szőke Károly  Tiszalúc, Arany János ÁMK 2,66
    
    
Kislabdahajítás fiú II-III. kcs.    
1. Szikora Mihály  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  60,2
2. Tóth István   Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  51,5
3. Horváth Dénes  Kurityán, Ált. Isk.  44,3
4. Horváth Alex  Tornanádaska, Ált. Isk.  40,8
5. Bódi Krisztofer  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  40,7
6. Horváth Miklós  Tornanádaska, Ált. Isk.  38,5
7. Toldi Alex  Tornanádaska, Ált. Isk.  33,4
8. Szőke Károly  Tiszalúc, Arany János ÁMK 33,0


100 m fiú IV. kcs. Döntő    
1. Balog Dániel  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  14,16
2. Csákány Tibor  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  14,25
3. Kiss Róbert  Tiszalúc, Arany János ÁMK 14,84
4. Horváth Roland  Tornanádaska, Ált. Isk.  15,22
    
100 m fiú IV. kcs.  I. ief.    
1. Kiss Róbert  Tiszalúc, Arany János ÁMK 14,10
2. Horváth Roland  Tornanádaska, Ált. Isk.  14,12
3. Galyas Gábor  Tiszalúc, Arany János ÁMK 15,88
    
100 m fiú IV. kcs. II. ief.    
1. Balog Dániel  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  13,90
2. Csákány Tibor  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  14,10
3. Váradi Ottó  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  17,62
    
    
200 m fiú IV. kcs. 1 if. alapján    
1. Horváth Roland  Tornanádaska, Ált. Isk.  30,84
2. Lakatos Richárd  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  31,72
    
    
400 m fiú IV. kcs. 1 if. alapján     
1. Tamás Ádám  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  1:14,22
    
    
800 m fiú IV. kcs.     
1. Balogh Szilveszter  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  2:29,56
2. Erdélyi Roland  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  2:31,41
3. Kánó Árpád  Kurityán, Ált. Isk.  2:48,59
4. Farkas Barnabás  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  3:19,22
5. Molnár István   Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  3:21,66
    
    
Magasugrás  fiú IV. kcs.    
1. Pál Máté  Kurityán, Ált. Isk.  135
2-3. Csákány Tibor  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  120
2-3. Káló Árpád  Kurityán, Ált. Isk.  120
    

    
Távolugrás  fiú IV. kcs.    
1. Horváth Mihály  Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  5,15
2. Kiss Róbert  Tiszalúc, Arany János ÁMK 4,62
3. Erdélyi Roland  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  4,54
4. Balog Dániel  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  4,43
5. Káló Árpád  Kurityán, Ált. Isk.  4,41
6. Pál Máté  Kurityán, Ált. Isk.  4,40
7. Csákány Tibor  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  4,26
8. Balogh Szilveszter  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  3,90
9. Galyas Gábor  Tiszalúc, Arany János ÁMK 3,83
10. Horváth Zoltán   Tiszalúc, Arany János ÁMK 3,64
11. Lakatos Richárd  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  3,52
12. Molnár István   Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  3,49
13. Farkas Barnabás  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  3,36
14. Váradi Ottó  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  3,00

    
    
Kislabdahajítás fiú IV. kcs.    
1. Horváth Mihály  Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  61,0
2. Erdélyi Roland  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  55,3
3. Balog Dániel  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  53,8
4. Horváth Roland  Tornanádaska, Ált. Isk.  49,6
5. Tamás Ádám   Miskolc, Tüskevár Tagisk.  49,4
6. Balogh Szilveszter  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  46,3
7. Horváth Zoltán   Tiszalúc, Arany János ÁMK 43,3
8. Galyas Gábor  Tiszalúc, Arany János ÁMK 41,2
9. Lakatos Richárd  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  37,8
10. Váradi Ottó   Miskolc, Tüskevár Tagisk.  36,0
11. Sramkó Zsolt  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  35,2
12. Molnár István   Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  33,1

    
    
Súlylökés  fiú IV. kcs.    
1. Horváth Mihály   Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  11,10
2. Tamás Ádám  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  10,20
3. Sramkó Zsolt  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  8,68
4. Kiss Róbert  Tiszalúc, Arany János ÁMK 7,87
5. Farkas Barnabás  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  6,40
    
    
100 m fiú V. kcs. Döntő    
1. Budai Péter  Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  12,90
2. Lakatos Ernő   Miskolc, Tüskevár Tagisk.  13,11
3. Horváth Gergő  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  15,93
    
    
200 m fiú V. kcs. 1 if. alapján    
1. Rendes Roland  Miskolc, Martin János SzKI 29,37
2. Orosz Zsolt  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  33,97
3. Rendes Roland  Miskolc, Martin János SzKI 34,38
    
    
400 m fiú V. kcs. 1 if. alapján     
1. Balogh Márk   Miskolc, Martin János SzKI  1:03,65
2. Rendes Roland  Miskolc, Martin János SzKI  1:06,96
    
    
800 m fiú V. kcs.     
1. Rendes Roland  Miskolc, Martin János SzKI  2:27,31
2. Mundér Károly  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  2:27,41
3. Horváth Balázs  Kurityán, Ált. Isk.  2:54,31
    
    
Magasugrás  fiú V. kcs.    
1. Dervarics Richárd  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  120
    
    
Távolugrás  fiú V. kcs.    
1. Balogh Márk  Miskolc, Martin János SzKI 5,41
2. Lakatos Ernő   Miskolc, Tüskevár Tagisk.  4,80
3. Rendes Roland   Miskolc, Martin János SzKI  4,56
4. Horváth Ádám   Tiszalúc, Arany János ÁMK 4,33
5. Orosz Zsolt  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  3,62
    
    
Súlylökés  fiú V. kcs.    
1. Balogh Márk  Miskolc, Martin János SzKI  13,40
2. Horváth Ádám   Tiszalúc, Arany János ÁMK 10,80
3. Horváth Gergő  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  10,20
4. Budai Péter  Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  10,05
5. Mundér Károly  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  9,90

    
    
LEÁNY EREDMÉNYEK    

100 m leány II-III. kcs. A Döntő    
1. Kovács Mária  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  15,97
2. Horváth Beatrix  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  16,28
3. Lakatos Patrícia  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  18,60
4. Horváth Mária   Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  20,94

    
    
300 m leány II-III. kcs. 1 if. alapján    
1. Majoros Márta  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  1:02,97
2. Molnár Erzsébet  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  1:06,03
3. Majoros Márta  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  1:07,72
    

800 m leány II-III. kcs. 1 if. alapján    
1.  Barati Mária  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  3:39,29
2. Bagonyi Viktória  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  3:48,38
3. Rendes Annamária  Miskolc, Tüskevár Ált. Isk.  5:07,39
DQ Lakatos Zsófia  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  DQ


Magasugrás leány II-III. kcs.    
1. Majoros Márta  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  110
2. Szendrei Dzsenifer  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  85
    
    
Távolugrás leány II-III. kcs.    
1. Lakatos Patrícia  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  3,25
2. Bagonyi Viktória  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  3,25
3. Horváth Beatrix  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  3,06
4. Szendrei Dzsenifer  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  2,90
5. Molnár Erzsébet  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  2,85
6. Lakatos Zsófia  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  2,64
7. Kovács Mária  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  2,63
8. Horváth Mária  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  2,62
9. Rostás Vivien   Miskolc, Tüskevár Tagisk.  2,60
    
    
Kislabdahajítás leány II-III. kcs.    
1. Lakatos Patrícia  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  29,3
2. Lakatos Zsófia  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  24,7
3. Bagonyi Viktória  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  20,6
4. Molnár Erzsébet  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  20,3
5. Rostás Vivien   Miskolc, Tüskevár Tagisk.  18,4


    
    
100 m leány IV. kcs.  Döntő    
1. Kerekes Mariann  Miskolc, Martin J. SzKI 15,16
2. Kiss Mariann  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  17,50
3. Toldi Margaréta  Tornanádaska, Ált. Isk.  17,87
    
    
200 m leány IV. 1 if. alapján    
1.  Horváth Fanni  Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  35,81
2. Farkas Dzsennifer  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  36,03
3. Rontó Georgina  Alsózsolca, 3. Sz. Tagisk.  44,95
    
    
400 m leány IV. 1 if. alapján    
1.  Farkas Patrícia  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  1:24,34
2. Darók Csilla  Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  1:53,31
    
    
800 m leány IV. 1 if. alapján    
1.  Balogh Nikoletta  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  4:28,12
    
    
Magasugrás IV. leány    
1. Darók Csilla  Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  115
2. Kalocsai Olga  Kurityán, Ált. Isk.  100

    
    
Távolugrás IV. leány    
1. Kerekes Mariann  Miskolc, Martin János SzKI  3,63
2.  Darók Csilla  Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  3,50
3. Farkas Dzsenifer  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  2,70

    
    
Kislabdahajítás leány IV. kcs.    
1. Horváth Fanni  Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk.  37,4
2. Farkas Patrícia  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  34,6
3. Horváth Cintia  Tiszalúc, Arany János ÁMK 30,4
4. Szőke Szandra   Tiszalúc, Arany János ÁMK 27,8
5. Farkas Dzsenifer  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  25,2
6. Toldi Margaréta  Tornanádaska, Ált. Isk.  22,6
7. Mogyoró Katalin   Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  21,0
    
    
Súlylökés  leány IV. kcs.    
1. Farkas Patrícia  Miskolc, Tüskevár Tagisk.  7,00
2. Mogyoró Katalin   Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  6,60
3. Kalocsai Olga  Kurityán, Ált. Isk.  5,85

    
    
100 m leány V. kcs.  Döntő    
1. Horváth Laura  Miskolc, Martin János SzKI 15,31
2. Krizsán Viola  Miskolc, Martin János SzKI 15,78
3. Szikora Szandra  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  16,84
4. Botos Evelin   Miskolc, Tüskevár Tagisk.  18,03
    
    
200 m leány 1 if. alapján V. kcs.   
1. Horváth Laura  Miskolc, Martin János SzKI  34,84
2. Nagy Klaudia  Miskolc, Martin János SzKI  36,50
    
    
400 m leány V. kcs. 1 if. alapján    
1. Krizsán Viola  Miskolc, Martin János SzKI  1:16,38
    
    
800 m leány V. kcs. 1 if. alapján    
1. Nagy Klaudia  Miskolc, Martin János SzKI  3:28,25
DQ Balogh Jennifer  Sátoraljaújhely, Deák Ferenc Ált. Isk.  DQ
    
    
Magasugrás leány V. kcs.   
1. Szikora Szandra  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  95
    
    
Távolugrás leány V. kcs.    
1. Horváth Laura  Miskolc, Martin János SzKI  3,46
2. Botos Evelin   Miskolc, Tüskevár Tagisk.  2,40
    
    
Súlylökés  leány    
1. Szikora Szandra  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  7,40
2. Lázi Alexandra  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk.  6,60
3. Szőllősi Katalin   Miskolc, Martin János SzKI  6,00
4. Balogh Jennifer  Sátoraljaújhely, Deák Úti Ált. Isk.  4,90
    
    

Keresés

Partnerek