TANAK mezei futás megyei diákolimpia bajnokság eredményei, Miskolc, 2012. április 18.

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó iskolák tanulóinak
Megyei Mezei Futás Diákolimpiai Bajnoksága II-III-IV-V. korcsoport eredményei
Miskolc, 2012. április 18.


FIÚ EREDMÉNYEK


II. korcsoport Fiú   
1. Gulyás József 2000 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
2. Varga Tamás 2000 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
3. Kerényi Tamás 2002 Tüskevár Tagiskola Miskolc
4. Lázi Zoltán  2000 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
5. Rontó Dezső 2000 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
6. Moszkál Dezső 2001 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
7. Lakatos Roland 2001 Tüskevár Tagiskola Miskolc
8. Tóth János 2000 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
9.  Mézes Péter 2000 Tüskevár Tagiskola Miskolc
   
   
III. korcsoport Fiú   
1. Kiss Dávid 1998 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
2. Szikora Mihály 1998 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
3. Bódi Krisztofer 1998 3. Számú Tagiskola Alsózsolca
4. Budai Zsolt 1998 3. Számú Tagiskola Alsózsolca
5. Botos Milán 1999 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
6. Irhás Ignác 1998 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
7. Horváth Géza 1999 Tüskevár Tagiskola Miskolc
8. Váradi Géza 1999 Tüskevár Tagiskola Miskolc
9. Varga Károly 1998 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
10. Tóth Zoltán  1999 Tüskevár Tagiskola Miskolc
11. Nagy Norbert 1999 Tüskevár Tagiskola Miskolc
   
   
IV. korcsoport Fiú   
1. Balogh Szilveszter 1996 Tüskevár Tagiskola Miskolc
2. Erdélyi Roland 1997 3. Számú Tagiskola Alsózsolca
3. Tamás Ádám  1997 Tüskevár Tagiskola Miskolc
4. Zsák Zoltán  1997 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
5. Csákány Tibor 1996 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
6. Horváth Attila 1997 Tüskevár Tagiskola Miskolc
7. Lakatos Richárd 1996 Tüskevár Tagiskola Miskolc
8. Darányi Dávid 1996 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
9. Váradi Ottó  1997 Tüskevár Tagiskola Miskolc
10. Irhás József 1996 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
11. Szamkó Miklós 1997 Tüskevár Tagiskola Miskolc
   
   
V. korcsoport Fiú   
1. Lakatos Ernő 1994 Tüskevár Tagiskola Miskolc
2. Orosz Zsolt 1994 Tüskevár Tagiskola Miskolc


LEÁNY EREDMÉNYEK   

II. korcsoport Leány   
1. Szendrei Dzsenifer 2001 Tüskevár Tagiskola Miskolc
2. Horváth Mária 2001 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
3. Kótai Vanessza 2000 Tüskevár Tagiskola Miskolc
4. Farkas Dominika 2000 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
5. Balogh Valéria 2000 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
6. Gatyás Amanda 2002 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
7.  Bertalovics Éva 2000 Tüskevár Tagiskola Miskolc
   
   
III. korcsoport Leány   
1. Barati Mária 1999 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
2. Lakatos Patrícia 1999 Tüskevár Tagiskola Miskolc
3. Majoros Márta 1999 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
4. Molnár Erzsébet  1999 Tüskevár Tagiskola Miskolc
5. Rendes Annamária 1998 Tüskevár Tagiskola Miskolc
6. Rostás Vivien 1998 Tüskevár Tagiskola Miskolc
7. Horváth Beatrix 1998 Tüskevár Tagiskola Miskolc
   
   
IV. korcsoport Leány   
1. Farkas Patrícia 1997 Tüskevár Tagiskola Miskolc
2. Balogh Hermina 1996 Tüskevár Tagiskola Miskolc
3. Rontó Georgina 1996 3. Számú Tagiskola Alsózsolca
4. Balogh Nikolett 1997 Éltes Mátyás Ált. Isk. Miskolc
5. Horváth Barbara 1996 Tüskevár Tagiskola Miskolc
6.  Farkas Dzsenifer 1997 Tüskevár Tagiskola Miskolc
7. Váradi Dorina 1997 Tüskevár Tagiskola Miskolc
   
   
V. korcsoport Leány   
1. Botos Evelin  1994 Tüskevár Tagiskola Miskolc

Keresés

Partnerek