Megyei Fogyatékos Sportolók Szövetsége évzáró gálája

2011. december 19-én tartotta évzáró gálaünnepségét a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Fogyatékos Sportolók Szövetsége. Az ünnepséget megtisztelte jelenlétével a Megyei Sportszövetségek Képviselete alelnöke, Szaniszló Sándor úr.

A rendezvény hagyományosan a Fogyatékosok Világnapja környékén kerül lebonyolításra immár hosszú évek óta. Fontos, hogy a fogyatékkal élők érezzék, hogy a kiemelkedő teljesítményük elismerésre méltó.

Az ünnepségen táncbemutatót tartottak a miskolci 21. számú Általános Iskola növendékei és fellépett a miskolci Elvis és Marilyn Monroe is.

Az országos versenyeken 1-6., illetve a nemzetközi viszonylatban 1-8. helyezett sportolók és edzőik kerültek jutalmazásra:

Herman Ottó Általános Iskola és AMI 3. számú Tagiskola Alsózsolca
Csapat   labdarúgás    országos 2. helyezett
A csapat tagjai: Balog Dániel, Balog Géza, Erdélyi Roland, Vadász Róbert, Péter Rudolf, Erdei Nagy Patrik, Miklós Máté, Molnár Zsolt, Bódi Krisztofer, Rendes Roland
Bódi Vivien   asztalitenisz    országos 2. helyezett
Rendes Roland  400 m síkfutás   országos 2. helyezett
Erdélyi Roland  300 m síkfutás   országos 5. helyezett
Balog Géza   Távolugrás    országos 6. helyezett
Testnevelő: Nemes Zsolt


Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola és Diákotthon Kurityán
Kalocsai Olga  asztalitenisz     országos 1. helyezett
Horváth István  magasugrás    országos 5. helyezett
Testnevelő: Pozsonyi András


Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola és EGYMI Miskolc
Kerekes Mariann   Magasugrás, 100 m, távolugrás országos 3., 4. és 6. helyezett
Testnevelő: Filep István


Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Diákotthon Tornanádaska
Szűcs Sándor  800 m síkfutás   országos 3. helyezett
Csapat   kapkodd a lábad   országos 5. helyezett
A csapat tagjai: Horváth Alex, Horváth Martin, Horváth Adrián, Horváth Georgina, Toldi Alex, Lakatos Antal, Lakatos Zsolt, Farkas Richárd, Szőrös Roland, Szőrös Beáta
Testnevelő: Fehér János, Kovácsné Spisák Zsuzsanna


Erdélyi János Általános Iskola és Kollégium Sárospatak
Budai Péter   súlylökés    országos 6. helyezett
Testnevelő: Földházi László


Martin János Szakképző Iskola Miskolc
Szűcs Dorina  úszás     országos 1. helyezett
Ronyecz Dániel  úszás     országos 1. helyezett
Kvaszta Zoltán  úszás     országos 1. helyezett
Szigetvári Tamás  úszás      országos 1. helyezett
Tóth Zsuzsanna  úszás     országos 2. helyezett
Molnár Csaba  úszás     országos 2. helyezett
Vágó Roland  úszás     országos 2. helyezett
Szabó István   úszás      országos 3. helyezett
Pára Dániel   úszás      országos 3. helyezett
Horváth Laura  4x400 m váltó   országos 2. helyezett
Nagy Klaudia  4x400 m váltó   országos 2. helyezett
Krizsán Viola  4x400 m váltó 400 m síkfutás országos 2. és 2. helyezett
Testnevelő: Frigyik Erika, Lénárt György


Denevér SE Miskolc
Keresztesi Lajosné   teke     OB 1. helyezett
Orosz Béláné   teke      VB 8., OB 1. helyezett
Veres Imréné   teke      VB 8., OB 2. helyezett
Juhász Ferencné  teke      OB 4. helyezett
Sisenszki Péter   teke     VB 7., OB 1. helyezett
Csenger István  teke      OB 1. helyezett
Edző: Batki István és Nagy László


Kerék Világ SE Miskolc
Mézes János    kerekesszékes tenisz  nemzetközi páros 3. helyezett
Edző: Futó György


Miskolci Hallássérültek Egyesülete és Sport Klubja Miskolc
Budaházi Tiborné  bowling    OB csapat 3., egyéni 2. helyezett
Palcsó Katalin  bowling    OB csapat 3. helyezett
Béres Krisztián   bowling    OB csapat 3., egyéni 2. helyezett
Nyikes Gergely  bowling    OB csapat 3. helyezett
Edző: Veres Sándor, Lós András


A szövetség megköszönte azon intézményvezetők és sportegyesületi elnökök munkáját, akik egész évben összefogták és segítették a versenyek szervezését a sportolóik versenyeztetését:

Bodnár Ferencné (Alsózsolca, Herman Ottó Ált. Isk. 3. sz. Tagiskola) 
Rézsó Zsolt (Kurityán, Általános Iskola)
Radványi Tivadarné (Miskolc, Éltes M. Ált. Isk.)
Lénárt Györgyné (Martin János Szakképző Iskola)  
Kis Márta (Erdélyi János Általános Iskola és Kollégium Sárospatak)
Mészáros László (Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon Tornanádaska)
 Sisenszki Péter („DENEVÉR” SE)
 Braun János (Kerék Világ SE)
Papp Zoltán (MIHES)


 

Az elnökség munkája is elismerésre került:
Göndöcz István
Braun János
Fehér János
Nemes Zsolt
Papp Zoltán

További képek a galériában!

Keresés

Partnerek