TANAK úszás megyei diákolimpiai eredményei, Miskolc, 2011. december 17.

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó iskolák tanulóinak
Megyei Úszás Diákolimpiai Bajnoksága eredményei
I-II-III-IV-V. korcsoport - Miskolc, 2011. december 17.

 


2011. december 17-én rendezte meg a Megyei Fogyatékos Sportolók Szövetsége a Megyei Úszás Diákolimpia Bajnokságát Miskolcon a dr. Kemény Dénes Városi Sportuszodában, ahol a következő eredmények születtek:

Fiúk:
V. korcsoport 50 m mellúszás 1. kategória:
1. Láng Dániel (Miskolc Martin J. SzKI) 0:53,00
2. Vágó Roland (Miskolc Martin J. SzKI) 0:56,00
3. Szigetvári Tamás (Miskolc Martin J. SzKI) 1:14,00

V. korcsoport 50 m mellúszás 3. kategória:
1. Ronyecz Dániel (Miskolc Martin J. SzKI) 1:00,00
2. Szabó István (Miskolc Martin J. SzKI)1:03,00
3. Pára Dániel (Miskolc Martin J. SzKI) 1:39,00

V. korcsoport 50 m mellúszás 6. kategória:
1. Kvaszta Zoltán (Miskolc Martin J. SzKI) 1:09,00
2. Molnár Csaba (Miskolc Martin J. SzKI) 1:10,00
3. Szádeczki László (Miskolc Martin J. SzKI) 1:14,00
4. Matyi Dávid (Miskolc Martin J. SzKI) 1:28,00
5. Újhelyi Csongor (Miskolc Martin J. SzKI) 1:32,00

IV. korcsoport 50 m mellúszás 2. kategória:
1. Szikora Mihály (Miskolc Éltes M. Ált. Isk.) 0:59,00
2. Suhanyecz Ferenc (Miskolc Éltes M. Ált. Isk.) 1:08,00
3. Majoros Lajos (Miskolc Éltes M. Ált. Isk.) 1:13,00
4. Pocsai Martin (Miskolc Tüskevár Tagisk.) 1:20,00

V. korcsoport 50 m gyorsúszás 1. kategória:
1. Láng Dániel (Miskolc Martin J. SzKI) 0:46,00
2. Vágó Roland (Miskolc Martin J. SzKI) 0:52,00
3. Szigetvári Tamás (Miskolc Martin J. SzKI) 0:59,00

V. korcsoport 50 m gyorsúszás 3. kategória:
1. Ronyecz Dániel (Miskolc Martin J. SzKI) 1:00,00
2. Szabó István (Miskolc Martin J. SzKI) 1:02,00
3. Pára Dániel Martin (Miskolc Martin J. SzKI) 1:10,00

V. korcsoport 50 m gyorsúszás 6. kategória:
1. Molnár Csaba (Miskolc Martin J. SzKI) 0:47,00
2. Matyi Dávid (Miskolc Martin J. SzKI) 0:57,00
3. Szádeczki László (Miskolc Martin J. SzKI) 1:06,00
4. Kvaszta Zoltán (Miskolc Martin J. SzKI) 1:20,00

IV. korcsoport 50 m gyorsúszás 2. kategória:
1. Szikora Mihály (Miskolc Éltes M. Ált. Isk.) 0:49,00
2. Suhanyecz Ferenc (Miskolc Éltes M. Ált. Isk.) 1:00,00
3. Majoros Lajos (Miskolc Éltes M. Ált. Isk.) 1:10,00

V. korcsoport 4x50 m váltó 1. kategória:
1. Miskolc Martin J. SzKI 5:02,00

V. korcsoport 4x50 m váltó 2. kategória:
1. Miskolc Martin J. SzKI 5:11,00

IV. korcsoport 4x50 m váltó 2. kategória:
1. Miskolc Martin J. SzKI 5:26,00

 

Leányok:
V. korcsoport 50 m mellúszás 1. kategória:
1. Tóth Zszsanna (Miskolc Martin J. SzKI) 1:42,00
2. Lakatos Leila (Miskolc Martin J. SzKI) 1:43,00
3. Nagy Krisztina (Miskolc Martin J. SzKI) 1:58,00

V. korcsoport 50 m mellúszás 2. kategória:
1. Lázár Zsuzsanna (Miskolc Martin J. SzKI) 1:00,00
2. Szűcs Dorina (Miskolc Martin J. SzKI) 1:48,00
3. Kovács Katalin (Miskolc Martin J. SzKI) 2:29,00
4. Hegedűs Mónika (Miskolc Martin J. SzKI) 2:40,00

V. korcsoport 50 m gyorsúszás 1. kategória:
1. Lakatos Leila (Miskolc Martin J. SzKI) 1:19,00
2. Tóth Zsuzsanna (Miskolc Martin J. SzKI) 1:28,00
3. Nagy Krisztina (Miskolc Martin J. SzKI) 1:33,00

V. korcsoport 50 m gyorsúszás 2. kategória:
1. Lázár Zsuzsa (Miskolc Martin J. SzKI) 0:57,00
2. Szűcs Dorina (Miskolc Martin J. SzKI) 1:28,00
3. Hegedűs Mónika (Miskolc Martin J. SzKI) 2:11,00

V. korcsoport 4x50 m váltó 1. kategória:
1. Miskolc Martin J. SzKI 5:22,00


Keresés

Partnerek