TANAK megyei atlétikai diákolimpia bajnokság eredményei, Miskolc, 2011. október 20.

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó iskolák tanulóinak
Megyei Atlétika Diákolimpiai Bajnoksága
II-III-IV-V. korcsoport
Miskolc, 2011. október 20.


FIÚ EREDMÉNYEK    


100 m fiú III. kcs. Döntő     
1. Túró László  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 14,52
2. Szikora Mihály  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,01
3. Hankó Dávid  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,16
4. Váradi Miklós  Miskolc Tüskevár Tagisk.  15,84
5. Guba Márk  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  15,98
6. Horváth Dénes  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  16,50
    
    
100 m fiú  III. kcs. 1 ief.     
1. Szikora Mihály  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,02
2. Hankó Dávid  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,24
3. Horváth Dénes  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  16,08
4. Lakatos Zsolt  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 16,81
5. Bódi Krisztofer  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 17,77
    
100 m fiú III. kcs. 2 ief.     
1. Túró László  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 14,44
2. Váradi Miklós  Miskolc Tüskevár Tagisk.  15,90
3. Guba Márk  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  15,96
4. Toldi Alex  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 16,35
    
    
300 m fiú III. kcs. 3 if. alapján     
1. Varga Károly  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 0:50,29
2. Horváth Miklós  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 0:52,54
3. Guba Alex  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  0:52,76
4. Kiss Dávid  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 0:55,70
5. Lakatos Antal  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 0:56,19
6. Horváth Alex  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 0:56,78
7. Balogh Róbert  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 0:58,60
8. Farkas Richárd  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 0:58,90
9. Tóth István  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 1:09,87
    
    
800 m fiú III. kcs. 1 if. Alapján    
1. Bódi Krisztofer  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 3:01,15
2. Balogh Róbert  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 3:03,06
3. Káló Krisztián  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  3:11,09
4. Lévai Márk  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 3:22,47
    
    
Távolugrás  fiú III. kcs.    
1. Varga Károly  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,90
2. Szikora Mihály  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,88
3. Guba Alex  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  3,68
4. Turró László  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,46
5. Váradi Miklós  Miskolc Tüskevár Tagisk.  3,36
6. Guba Márk  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  3,33
7. Hankó Dávid  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,30
8. Balogh Róbert  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 3,15
9. Bódi Krisztofer  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 3,13
10. Kiss Dávid  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,03
11. Horváth Dénes  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  3,00
    
    
Kislabdahajítás fiú III. kcs.    
1. Szikora Mihály  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 49,0
2. Tóth István  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 44,7
3. Varga Károly  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 41,3
4. Guba Alex  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  40,2
5. Hankó Dávid  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 40,0
6. Bódi Krisztofer  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 35,8
7. Balogh Róbert  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 34,9
8. Horváth Miklós  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 34,5
9. Horváth Alex  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 34,0
10. Farkas Richárd  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 33,6
11. Lévai Márk  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 33,1
12. Lakatos Antal  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 32,8
13. Horváth Dénes  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  32,8
14. Lakatos Zsolt   Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 32,6
15. Kánó Krisztián  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  32,4
16. Guba Márk  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  30,8
17. Kiss Dávid  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 29,6
18. Toldi Alex  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 28,5


LEÁNY EREDMÉNYEK    

100 m leány III. kcs. A Döntő    
1. Lakatos Klaudia  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 16,13
2. Kovács Mária  Miskolc Tüskevár Tagisk.  16,99
3. Horváth Beatrix  Miskolc Tüskevár Tagisk.  17,72
4. Horváth Mária  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 19,60
5. Rostás Vivien  Miskolc Tüskevár Tagisk.  20,91
    
    
300 m leány III. kcs. 1 if. alapján    
1. Bartus Renáta  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 0:58,47
2. Horváth Georgina  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 1:04,36
3. Lakatos Patrícia  Miskolc Tüskevár Tagisk.  1:09,69
    

800 m leány III. kcs. 1 if. alapján    
1. Majoros Márta  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 4:03,44


Távolugrás leány III. kcs.    
1. Lakatos Patrícia  Miskolc Tüskevár Tagisk.  3,06
2. Horváth Beatrix  Miskolc Tüskevár Tagisk.  2,89
3. Bartus Renáta  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 2,82
4. Majoros Márta  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 2,80
5. Horváth Mária  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 2,55
6. Rostás Vivien  Miskolc Tüskevár Tagisk.  2,08
    
    
Kislabdahajítás leány III. kcs.    
1. Lakatos Claudia  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 29,6
2. Lakatos Patrícia  Miskolc Tüskevár Tagisk.  24,2
3. Horváth Georgina  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 21,2
4. Horváth Beatrix  Miskolc Tüskevár Tagisk.  19,0
5. Rostás Vivien  Miskolc Tüskevár Tagisk.  14,5
    
    
FIÚ EREDMÉNYEK    
    
100 m fiú IV. kcs. Döntő    
1. Szamkó Miklós  Miskolc Tüskevár Tagisk.  14,57
2. Balogh Szilveszter  Miskolc Tüskevár Tagisk.  14,92
3. Horváth Roland  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 15,02
4. Erdélyi Roland  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 15,40
5. Kiss Róbert  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  15,47
6. Horváth Attila  Miskolc Tüskevár Tagisk.  15,52
    
100 m fiú IV. kcs.  I. ief.    
1. Szamkó Miklós  Miskolc Tüskevár Tagisk.  14,56
2. Horváth Roland  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 15,14
3. Erdélyi Roland  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 15,50
4. Horváth Attila  Miskolc Tüskevár Tagisk.  15,58
5. Gallyas Gábor  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  16,20
6. Horváth Zoltán  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  17,92
    
100 m fiú IV. kcs. II. ief.    
1. Balogh Szilveszter  Miskolc Tüskevár Tagisk.  14,87
2. Kiss Róbert  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  15,53
3. Horváth István  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  16,09
4. Kállai László  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  17,70
5. Gaburi László  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  17,72
    
    
200 m fiú IV. kcs. 3 if. alapján    
1. Budai Richárd  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 28,69
2. Miklós Máté  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 28,91
3. Erdei Róbert  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  29,56
4. Tamás Ádám  Miskolc Tüskevár Tagisk.  32,56
5. Lakatos Richárd  Miskolc Tüskevár Tagisk.  32,59
6. Csákány Tibor  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 33,06
7. Horváth Roland  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 33,48
8. Fekete Dávid  Miskolc Tüskevár Tagisk.  34,83
    
    
400 m fiú IV. kcs. 4 if. alapján     
1. Miklós Máté  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 1:11,84
2. Ruszkai Attila  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:17,97
3. Horváth István  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  1:18,28
4. Kanalas Alex  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:23,07
5. Balogh Dávid  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 1:42,94
    
    
800 m fiú IV. kcs.     
1. Miklós Máté  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 2:45,67
2. Erdélyi Roland  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 2:49,81
3. Pál István  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  3:09,02
4. Horváth Milán  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3:33,35
    
    
Távolugrás  fiú IV. kcs.    
1. Horváth Mihály  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 4,68
2. Kiss Róbert  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  4,50
3. Miklós Máté  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 4,29
4. Balogh Szilveszter  Miskolc Tüskevár Tagisk.  3,93
5. Horváth István  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  3,83
6. Erdélyi Roland  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 3,82
7. Fekete Dávid  Miskolc Tüskevár Tagisk.  3,63
8. Csákány Tibor  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,47
9. Horváth Attila  Miskolc Tüskevár Tagisk.  3,42
10. Gaburi László  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  3,25
11. Lakatos Richárd  Miskolc Tüskevár Tagisk.  3,20
12. Kanalas Alex  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 2,90
13. Ruszkai Attila  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 0,00
    
    
Súlylökés  fiú IV. kcs.    
1. Miklós Máté  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 11,10
2. Stramkó Zsolt  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 10,34
3. Tamás Ádám  Miskolc Tüskevár Tagisk.  10,22
4. Budai Richárd  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 10,20
5. Erdei Róbert  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  10,00
6. Erdélyi Roland  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 9,65
7. Szamkó Miklós  Miskolc Tüskevár Tagisk.  8,55
    
    
Kislabdahajítás fiú IV. kcs.    
1. Horváth Mihály  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 59,00
2. Miklós Máté  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 52,00
3. Erdélyi Roland  Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola 50,20
4. Tamás Ádám  Miskolc Tüskevár Tagisk.  49,50
5. Szamkó Miklós  Miskolc Tüskevár Tagisk.  48,20
6. Horváth Roland  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 47,00
7. Horváth Zoltán  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  43,00
8. Lakatos Richárd  Miskolc Tüskevár Tagisk.  41,00
9. Ruszkai Attila  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 40,00
10. Kanalas Alex  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 39,00
11. Csákány Tibor  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 39,00
12. Galyas Gábor István  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  38,60
13. Gaburi László  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  37,40
14. Kiss Róbert  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  36,00
15. Kállai László   Miskolc Martin János Szakképző Isk.  35,70
16. Horváth Attila  Miskolc Tüskevár Tagisk.  35,50
17. Sramkó Zsolt  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 29,50
18. Pál István  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  29,20
19. Horváth István  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  28,00
20. Balogh Dávid  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 20,00
    
    
LEÁNY EREDMÉNYEK    
    
100 m leány IV. kcs.  Döntő    
1. Kerekes Mariann  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  15,34
    
    
200 m leány 3 if. alapján    
1. Horváth Fanni  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 38,07
    
    
Távolugrás leány    
1. Kerekes Mariann  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  3,38
2. Horváth Barbara  Miskolc Tüskevár Tagisk.  2,07
    
    
Súlylökés  leány    
1. Mogyoró Katalin  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 8,00
2. Kalocsai Olga  Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotth.  7,94
3. Horváth Barabara  Miskolc Tüskevár Tagisk.  6,30
    
    
Kislabdahajítás leány IV. kcs.    
1. Horváth Fanni  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 33,50
2. Mida Andrea  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 31,30
3. Szőke Szandra  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  24,60
4. Horváth Barbara  Miskolc Tüskevár Tagisk.  22,70
5. Mogyoró Katalin  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 17,70
    
    
FIÚ EREDMÉNYEK    
    
100 m fiú V. kcs. Döntő    
1. Balogh Márk  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  13,25
2. Budai Péter  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 13,41
3. Lakatos Ernő  Miskolc Tüskevár Tagisk.  13,85
4. Miklós János  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 14,12
5. Horváth Tibor  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 14,20
6. Molnár Zsolt  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  14,28
    
100 m fiú V. kcs.  I. ief.    
1. Budai Péter  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 13,67
2. Lakatos Ernő  Miskolc Tüskevár Tagisk.  14,02
3. Miklós János  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 14,23
4. Molnár Zsolt  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  14,32
    
100 m fiú V. kcs. II. ief.    
1. Balogh Márk  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  13,27
2. Horváth Tibor  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 14,27
3. Balogh Csaba  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 14,66
4. Mata Zoltán  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 14,85
    
    
200 m fiú V. kcs. 3 if. alapján    
1. Horváth Csaba  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  27,12
2. Balogh Csaba  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 30,16
3. Mata Jenő  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 30,50
4. Miklós János  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 30,56
    
    
400 m fiú V. kcs. 4 if. alapján     
1. Rendes Roland  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  1:03,35
2. Fóris Géza  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 1:06,58
3. Miklós János  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 1:06,94
4. Molnár Zsolt  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  1:08,93
5. Horváth Tibor  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 1:09,48
6. Balogh Csaba  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 1:14,62
7. Erdei Nagy Dániel  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 1:18,15
8. Lakatos Ernő  Miskolc Tüskevár Tagisk.  1:19,00
    
    
800 m fiú V. kcs.     
1. Frank Jonatán  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 2:30,16
2. Horváth Csaba  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  2:36,06
3. Balogh Csaba  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 2:49,53
4. Mata Jenő  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 2:55,02
    
    
Távolugrás  fiú V. kcs.    
1. Balogh Márk  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  5,24
2. Rendes Roland  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  4,08
3. Horváth Tibor  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 3,90
4. Horváth Ádám  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  3,85
5. Erdei Nagy Dániel  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 3,76
6. Miklós János  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 3,76
7. Bartus László  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  3,62
8. Balogh Csaba  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 3,47
    
    
Súlylökés  fiú V. kcs.    
1. Balogh Márk  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  14,00
2. Erdei Nagy Dániel  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 12,50
3. Budai Péter  Sárospatak Erdélyi János Ált. Isk.és Kollégium 12,12
4. Horváth Ádám  Tiszalúc Arany János Ált. Isk.  11,95
5. Fóris Géza  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 11,75
6. Rendes Roland  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  11,18
7. Horváth Tibor  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 10,65
8. Bartus László  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  10,50
9. Balogh Csaba  Alsózsolca, dr. Ámbédkar Gimn., Szakképző Isk. 9,70
    
    
LEÁNY EREDMÉNYEK    
    
100 m leány V. kcs.  Döntő    
1. Krizsán Viola  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  15,65
2. Horváth Laura  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  16,33
3. Szikora Szandra  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 17,66
4. Lakatos Katalin  Tornanádaska Ált. Isk. Diákotthon és Gyermekotth. 18,78
5. Balogh Anita  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 19,00
6. Vasszegedi Erzsébet  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  21,88
    
    
200 m leány 3 if. alapján    
1. Kovács Judit  Miskolc Tüskevár Tagisk.  37,16
2. Nagy Klaudia  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  38,28
    
    
400 m leány V. kcs. 3 if. alapján    
1. Krizsán Viola  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  1:15,79
2. Horváth Laura  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  1:23,16
3. Vasszegedi Erzsébet  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  1:51,93
    
    
Távolugrás leány    
1. Horváth Laura  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  3,40
2. Szikora Szandra  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,16
3. Nagy Klaudia  Miskolc Martin János Szakképző Isk.  3,04
4. Kovács Judit   Miskolc Tüskevár Tagisk.  2,40
5. Botos Evelin  Miskolc Tüskevár Tagisk.  0,00
    
    
Súlylökés  leány    
1. Szikora Szandra  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 9,25
2. Balogh Anita  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 8,47
3. Lázi Szandra  Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 8,40
4. Rontó Erzsébet  Miskolc Tüskevár Tagisk.  7,53
    

    

Keresés

Partnerek