TANAK Atlétika diákolimpiai megyei bajnokság eredményei, Miskolc, 2014. szeptember 24.

TANAK Atlétika diákolimpiai megyei bajnokság

eredményei 2014/2015. tanév

Miskolc, 2014. szeptember 24.

 

FIÚ EREDMÉNYEK II-III. kcs.

2001-2002

100 m fiú II-III. kcs. Döntő

1. Galamb Miklós Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 14,15

2. Moszkál Dezső Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 14,44

3. Lázi András Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 15,07

4. Oláh Roland Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,47

100 m fiú II-III. kcs. if.

1. Galamb Miklós Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 14,25

2. Moszkál Dezső Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 14,28

3. Lázi András Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 14,96

4. Oláh Roland Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,02

5. Radics Bence Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,16

6. Horváth Adrián Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 15,25

7. Bódi Róbert Alsózsolca Benedek Tagisk. 15,62

8. Lázi Balázs Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 16,19

9. Horváth Martin Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 16,40

10. Kurti János Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 18,88

11. Barna Dávid Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 19,37

12. Lázi Attila Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 20,40

300 m fiú II-III. kcs. 1 if. alapján

1. Pókos József Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 0:50,09

2. Virág Krisztofer Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 0:52,19

3. Horváth Adrián Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 0:53,68

4. Horváth Martin Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 0:53,84

5. Lázi Balázs Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 0:56,70

6. Kun János Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:09,34

7. Lázi Attila Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:11,85

8. Barna Dávid Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:13,13

800 m fiú II-III. kcs. 1 if. Alapján

1. Oláh Alex Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 2:57,15

2. Balogh Máté Alsózsolca Benedek Tagisk. 3:05,17

3. Csikó Károly Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 3:09,41

4. Csikó András Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 3:16,69

5. Váradi Zsolt Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 3:22,97

6. Dudu Géza Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 3:25,03

7. Budai Sándor Alsózsolca Benedek Tagisk. 3:30,15

Távolugrás  fiú II-III. kcs.

1. Oláh Roland Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   3,94

2. Galamb Miklós Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 3,89

3. Lázi András Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 3,77

4. Pókos József Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 3,74

5. Virág Krisztofer Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 3,72

6. Oláh Alex Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 3,63

7. Balogh Máté Alsózsolca Benedek Tagisk. 3,24

8. Váradi Zsolt Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 3,19

9-10. Moszkál Dezső Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   3,05

9-10. Bódi Róbert Alsózsolca Benedek Tagisk. 3,05

11. Budai Sándor Alsózsolca Benedek Tagisk. 2,33

Kislabdahajítás fiú II-III. kcs.

1. Horváth Adrián Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 42,6

2. Balogh Máté Alsózsolca Benedek Tagisk. 42,1

3. Lázi Balázs Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 41,2

4. Virág Krisztofer Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 40,7

5. Jala Miklós Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 40,6

6. Oláh Roland Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   40,1

7. Simon Alex Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 38,8

8. Horváth Martin Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 38,3

9. Pókos József Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 36,2

10. Budai Sándor Alsózsolca Benedek Tagisk. 34,6

11. Radics Barna Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   33,9

12. Lázi András Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 33,8

13. Lázi Attila Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 25,6

14. Csikó András Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 25,5

15. Váradi Zsolt Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 25,0

16. Csikó Károly Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 24,8

17. Bódi Róbert Alsózsolca Benedek Tagisk. 24,0

18. Kuku János Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 23,7

 

 

LEÁNY EREDMÉNYEK II-III. kcs.

2001-2002

 

100 m leány II-III. kcs.  Döntő

1. Szendrei Dzsenifer Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 16,09

2. Horváth Mária Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 16,25

3. Rontó Angelika Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 16,69

4. Lázár Tünde Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 18,28

5. Kiss Szabrina Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 19,37

6. Rontó Dzsenifer Alsózsolca Benedek Tagisk. 19,53

300 m leány II-III. kcs. 1 if. alapján

1. Lázi Angéla Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 1:06,84

2. Kiss Szabrina Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:18,53

 

800 m leány II-III. kcs. 1 if. alapján

1. Rontó Dzsenifer Alsózsolca Benedek Tagisk. 3:31,00

 

 

Távolugrás leány II-III. kcs.

1. Szendrei Dzsenifer Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 3,48

2-3. Rontó Angéla Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 3,24

2-3. Horváth Mária Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,24

4. Lázár Tünde Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 2,87

5. Lázi Angéla Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 2,84

6. Rontó Dzsenifer Alsózsolca Benedek Tagisk. 2,06

Kislabdahajítás leány II-III. kcs.

1. Szendrei Dzsenifer Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 29,0

2. Csikó Andrea Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 27,0

3-4. Rontó Angéla Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 26,0

3-4. Lázi Angéla Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 26,0

5. Kiss Szabina Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 16,8

6. Rontó Dzsenifer Alsózsolca Benedek Tagisk. 12,6

 

FIÚ EREDMÉNYEK IV. kcs.

1999-2000

100 m fiú IV. kcs. Döntő

1. Erdei Nagy Patrik Alsózsolca Benedek Tagisk. 13,13

2. Guba Márk Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 13,41

3. Hankó Dávid Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 14,56

4. Váradi Géza Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 15,22

5. Szendrei Pál Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,47

100 m fiú IV. kcs. 1. if.

1. Erdei Nagy Patrik Alsózsolca Benedek Tagisk. 13,28

2-3. Guba Márk Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 13,41

2-3. Szendrei Pál Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 13,41

4. Hankó Dávid Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 13,79

5. Váradi Géza Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 14,12

6. Lázi Zoltán Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 14,34

7. Lengyel István Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,00

200 m fiú IV. kcs. 1 if. alapján

1. Lakatos Zsolt Alsózsolca Benedek Tagisk. 26,31

2. Hankó Dávid Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 28,54

3. Lázi Zoltán Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 29,00

4. Toldi István Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 29,24

5. Szamkó Attila Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 31,06

6. Radics Barna Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 32,18

7. Lengyel István Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 33,94

400 m fiú IV. kcs. 1 if. alapján

1. Erdei Nagy Patrik Alsózsolca Benedek Tagisk. 1:05,39

2. Toldi Alex Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:07,34

3. Lázi Zoltán Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 1:09,12

4. Botos Milán Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:11,06

5. Virág Márió Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 1:19,75

6. Balogh Zsolt Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:28,06

7. Irhós István Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:29,80

1500 m fiú IV. kcs.

1. Gulyás József Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 6:33,25

2. Csikó Nándor Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 6:38,79

VK. Horváth Levente Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 5:33,19

Távolugrás  fiú IV. kcs.

1. Erdei Nagy Patrik Alsózsolca Benedek Tagisk. 4,78

2. Guba Márk Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 4,65

3. Szendrei Pál Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 4,44

4. Lakatos Zsolt Alsózsolca Benedek Tagisk. 4,36

5. Váradi Géza Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 4,32

6. Lázi Zoltán Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 4,27

7-8. Hankó Dávid Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 4,04

7-8. Gulyás József Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 4,04

9. Horváth Levente Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,97

10. Botos Milán Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,90

11. Lengyel István Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,88

12. Szamkó Attila Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 3,42

13. Virág Márió Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 3,11

14. Irhás István Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 2,79

Kislabdahajítás fiú IV. kcs.

1. Horváth Alex Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 51,1

2. Váradi Géza Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 48,8

3. Gulyás József Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 48,7

4. Horváth Géza Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 48,0

5. Hankó Dávid Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 47,9

6. Horváth Levente Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 47,2

7. Guba Márk Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 47,0

8-9. Lázi Zoltán Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 44,7

8-9. Lengyel István Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 44,7

10. Szendrei Pál Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 38,8

11. Toldi Alex Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 38,0

12. Szamkó Attila Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 37,0

13. Irhás István Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 35,9

14. Virág Márió Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 29,7

Súlylökés fiú IV. kcs.

1. Horváth Géza Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 9,10

2. Hankó Dávid Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 8,50

3. Botos Milán Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 8,15

4. Váradi Géza Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 7,80

5. Gulyás József Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 7,48

6. Lázi Zoltán Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 7,34

7. Lengyel István Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 6,75

8. Radics Barna Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 6,60

VK. Horváth Levente Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 8,37

LEÁNY EREDMÉNYEK IV. kcs.

1999-2000

100 m leány IV. kcs.  Döntő

1. Sivák Regina Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,30

2. Molnár Erzsébet Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 16,50

200 m leány IV. kcs. 1 if. alapján

1. Sivák Regina Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 33,63

2. Balogh Dorina Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 38,25

3. Bartalovics Éva Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 44,50

400 m leány IV. kcs. 1 if. alapján

1. Barati Mária Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:19,59

2. Horváth Georgina Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:26,06

3. Tamás Kamilla Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:30,96

4. Dudu Anna Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:38,88

5. Molnár Henrietta Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:52,50

1500 m leány IV. kcs. 1 if. alapján

1. Farkas Dominika Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 8:03,03

Távolugrás leány IV. kcs.

1. Farkas Dominika Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 2,62

Kislabdahajítás leány IV. kcs.

1. Tamás Kamilla Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 35,9

2. Balogh Dorina Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 26,5

Súlylökés leány IV. kcs.

1. Molnár Erzsébet Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 5,80

2. Jakocska Mariann Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,40

Keresés

Partnerek