TANAK úszás megyei diákolimpia eredményei, Miskolc, 2014. június 5.

FOGYATÉKKAL ÉLŐK
BORSOD- ABAÚJ- ZEMPLÉN MEGYEI DIÁKOLIMPIÁJA
2013/2014 tanév eredmények
Miskolc, 2014. június 5.


III. korcsoport leány
50 m mell
1 Kerékgyártó Dóra  Martin Szakképző
2. Lakatos Leila Martin Szakképző
3. Szűcs Noémi  Martin Szakképző
4.Harasti Anett  Martin Szakképző
5. Molnár Erzsébet  Tüskevár
6. Balogh Dána  Tüskevár
7. Kóródi Larina  Martin Szakképző

50 m szabad stílus 
1. Szűcs Noémi  Martin Szakképző
2. Lakatos Leila  Martin Szakképző
3. Haraszti Anett  Martin Szakképző
4. Balogh Dorina Tüskevár
5. Kóródi Larina  Martin Szakképző
6. Molnár Erzsébet  Tüskevár

III. korcsoport fiú
50 m mell
1. Ruszó Antal Éltes
2. Váradi Géza  Éltes
3. Zsák János  Éltes
4. Ruszó Antal  Tüskevár
5. Váradi Miklós  Tüskevár
6. Németh Tibor Tüskevár

50 m szabad stílus
1. Lázi Zoltán  Tüskevár
2. Kiss Dávid  Tüskevár
3. Varga Tamás  Éltes
4. Kassai Róber Tüskevár
5. Horváth Attila Tüskevár
6. Fekete Dávid  Tüskevár
7. Renák Martin  Tüskevár

IV. korcsoport fiú
50 m fiú mell
1. SzemereBalázs   Martin Szakképző
2. Mattyi Dávid Martin Szakképző
3. Broda László Martin Szakképző
4. Umheizer Dániel Martin Szakképző
5. Balogh Szilveszter Martin Szakképző
6. Horváth Ádám Martin Szakképző
7. Ronyecz Dániel Martin Szakképző

50 m fiú szabad stílus
1. Pára Dániel Martin Szakképző
2. Úlyhelyi Csongor Martin Szakképző
3. Klész Dávid Martin Szakképző
4. Virágh Attila Martin Szakképző
5. Zsigmond Roland Martin Szakképző
6. Horváth Ádám Martin Szakképző
7. Horváth Csaba Martin Szakképző

IV. korcsoport leány
50 m mell
1. Kalocsai Nóra  Martin Szakképző
2. Petróczki Erzsébet Martin Szakképző
3. Szűcs Viktória Martin Szakképző
4. Berta Szilvis Martin Szakképző
5. Oláh Anita Martin Szakképző

50 m szabad stílus
1- Petróczki Erzsébet Martin Szakképző
2- Mogyoró Katalin Martin Szakképző
3- Virág Ibolya Martin Szakképző
4- Mikli Zsanett Martin Szakképző
5- Nagy Edina Martin Szakképző

V. korcsoport fiú
50 m mell
1. Kovács Bence Martin Szakképző
2. Sándor Péter Martin Szakképző
3. Guba István Martin Szakképző
4. Kacsándi Ákos Martin Szakképző
5. Bacsó András Martin Szakképző
6. Kristóf Péter Martin Szakképző
7. Bordás János Martin Szakképző

50 m szabad stílus
1. Guba István Martin Szakképző
2. Kovács Bence Martin Szakképző
3. Szabó Tibor Martin Szakképző
4. Obróczki Péter Martin Szakképző
5. Bordás János Martin Szakképző
6. Kristóf Péter Martin Szakképző
7. Bacsó András Martin Szakképző

 


V. korcsoport leány
50 m mell
1. Nagy Krisztina Martin Szakképző
2. Balogh Adrienn Martin Szakképző
3. Dudás Diána Martin Szakképző
4. Sós Ágnes Martin Szakképző
5. Sveicer Vanda Martin Szakképző
6. Ruszó Irén Martin Szakképző

50 m szabad stílus
1. Balogh Adrienn Martin Szakképző
2. Dudás Diána Martin Szakképző
3. Nagy Krisztina Martin Szakképző
4. Sveicer Vanda Martin Szakképző
5. Sós Ágnes Martin Szakképző
6. Ruszó Irén Martin Szakképző

Keresés

Partnerek