TANAK atlétika megyei diákolimpiai bajnokság eredményei, Miskolc, 2013. október 10.

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó iskolák tanulóinak

Megyei Atlétika Diákolimpiai Bajnoksága III-IV. korcsoport

Miskolc, 2013. október 10.

 

FIÚ EREDMÉNYEK II-III. kcs.

100 m fiú II-III. kcs. Döntő

1. Erdei Nagy Patrik 2000 Alsózsolca Benedek Tagisk. 14,25

2. Klusóczki Zsolt Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 14,44

3. Horváth Adrián 2001 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 14,60

4. Horváth Martin 2001 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 18,41

5. Murányi János Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 20,16

100 m fiú II-III. kcs. I. if.

1. Klusóczki Zsolt Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 14,87

2. Erdei Nagy Patrik 2000 Alsózsolca Benedek Tagisk. 15,72

3. Szamkó Attila Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 17,10

4. Lázi Balázs 2002 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 17,17

5. Simon Alex 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 17,70

6. Lakatos Kristóf Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 18,06

100 m fiú II-III. kcs. II. if.  

1. Horváth Adrián 2001 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 16,28

2. Horváth Martin 2001 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 16,31

3. Murányi János Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 17,00

4. Glonczi Richárd Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 18,25

5. Horváth Erik 2001 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 19,65

300 m fiú II-III. kcs. 1 if. alapján

1. Szendrei Pál Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 0:48,81

2. Lakatos Antal Alsózsolca Benedek Tagisk. 0:51,37

3. Klusóczki Zsolt Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 0:53,34

4. Lázi Zoltán 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 0:54,97

5. Horváth Martin 2001 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 0:55,34

6. Horváth Adrián 2001 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 0:56,12

7. Oláh Roland 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 0:57,32

8. Lázi Attila Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 0:59,04

9. Lázi Balázs 2002 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:01,28

10. Szamkó Attila Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 1:02,88

11. Váradi Zsolt Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 1:04,88

12. Simon Alex Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 1:05,96

13. Murányi János Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:10,25

800 m fiú II-III. kcs. 1 if. Alapján

1. Gulyás József 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 2:56,94

2. Horváth Martin 2001 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 3:01,34

3. Csikó Károly 2002 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 3:07,00

4-5. Balog Máté 2002 Alsózsolca Benedek Tagisk. 3:12,00

4-5. Oláh Alex Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 3:12,00

6. Dudu Géza 2001 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 3:23,00

7. Kalocsai Gergő Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 3:25,00

8. Irhás István Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   5:04,12

Távolugrás  fiú II-III. kcs.

1. Szendrei Pál Patrik 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   4,32

2. Gulyás József 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   3,66

3. Erdei Nagy Patrik 2000 Alsózsolca Benedek Tagisk. 3,42

4. Simon Alex 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 3,35

5. Lázi Zoltán 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   3,31

6. Lakatos Kristóf Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 3,08

7. Lakatos Antal Alsózsolca Benedek Tagisk. 2,98

8. Szamkó Attila Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 2,80

9. Horváth Erik 2001 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 2,68

10. Balog Máté 2002 Alsózsolca Benedek Tagisk. 2,65

11. Váradi Zsolt Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 2,37

12. Glonczi Richárd Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 2,28

Kislabdahajítás fiú II-III. kcs.

1. Klusóczki Zsolt Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 47,3

2. Szendrei Pál Patrik 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   41,6

3. Erdei Nagy Patrik 2000 Alsózsolca Benedek Tagisk. 38,8

4. Lakatos Antal Alsózsolca Benedek Tagisk. 36,3

5. Gulyás József 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   36,0

6. Oláh Roland 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI   35,0

7. Horváth Martin 2001 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 34,3

8-9. Oláh Alex Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 32,6

8-9. Simon Alex 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 32,6

10-11. Balog Máté 2002 Alsózsolca Benedek Tagisk. 32,5

10-11. Glonczi Richárd Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 32,5

12. Lakatos Kristóf Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 32,4

13. Szamkó Attila Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 30,3

14. Horváth Erik 2001 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 28,3

15. Váradi Zsolt Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 26,0

 

 

LEÁNY EREDMÉNYEK II-III. kcs.

 

100 m leány II-III. kcs.  Döntő

1. Szendrei Dzsenifer 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 16,18

2. Balog Laura 2000 Alsózsolca Benedek Tagisk. 16,54

3. Horváth Mária 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 16,60

4. Horváth Dalma 2000 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 16,72

5. Balogh Dorina 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 17,50

300 m leány II-III. kcs. 1 if. alapján

1. Balog Irén 2001 Alsózsolca Benedek Tagisk. 0:57,35

2. Szendrei Dzsenifer 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 0:59,44

3. Szikora Barbara 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:19,59

 

800 m leány II-III. kcs. 1 if. alapján

1. Csikó Andrea 2003 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 3:48,12

2. Dudu Anna 2000 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 3:59,64

 

 

Távolugrás leány II-III. kcs.

1. Szendrei Dzsenifer 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 3,32

2. Horváth Mária 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,13

3. Balog Irén 2001 Alsózsolca Benedek Tagisk. 3,08

4. Balog Laura 2000 Alsózsolca Benedek Tagisk. 2,80

5. Horváth Dalma 2000 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 2,61

6. Balogh Dorina 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 2,19

Kislabdahajítás leány II-III. kcs.

1. Szikora Barbara 2000 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 30,7

2. Szendrei Dszenifer 2001 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 27,2

3. Horváth Dalma 2000 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 26,4

4. Balog Laura 2000 Alsózsolca Benedek Tagisk. 25,6

5. Balog Irén 2001 Alsózsolca Benedek Tagisk. 19,0

 

 

FIÚ EREDMÉNYEK IV. kcs.

100 m fiú IV. kcs. Döntő

1. Turró László 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 14,07

2. Soós Péter Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 14,22

3. Soós Imre Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 14,56

4. Horváth Miklós 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 14,58

5. Kiss Dávid 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 14,62

100 m fiú IV. kcs. 1. if.

1. Turró László 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 13,22

2. Kiss Dávid 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 14,00

3. Farkas Richárd 1999 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 15,84

4. Hankó Dávid 1999 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 15,91

5. Budai Lóránt 1999 Alsózsolca Benedek Tagisk. 16,00

100 m fiú IV. kcs. 2. if.

1. Horváth Miklós 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 14,22

2. Soós Imre Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 14,72

3. Soós Péter Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 14,81

4. Horváth Alex 1999 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 14,94

5. Szőke Károly 1999 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 18,85

200 m fiú IV. kcs. 1 if. alapján

1. Váradi Miklós 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 29,90

2. Horváth Dénes Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 30,34

3. Horváth Miklós 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 31,16

4. Kiss Dávid 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 31,59

5. Kuru Máté Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 32,00

6. Farkas Richárd 1999 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 32,25

7. Horváth Alex 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 35,75

400 m fiú IV. kcs. 1 if. alapján

1. Szűcs Sándor 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:02,66

2. Bódi Krisztofer 1998 Alsózsolca Benedek Tagisk. 1:09,47

3. Guba Márk 1999 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 1:11,47

4. Irhás Ignác 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:12,80

5. Botos Milán 1999 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:13,42

6. Varga Károly 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:22,00

7. Szabó Zoltán 1998 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 1:31,00

1500 m fiú IV. kcs.

1. Kanalas Erik 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 5:21,14

2. Horváth Levente 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 5:37,47

3. Váradi János 1999 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 5:44,27

4. Toldi Alex 1999 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 5:56,08

5. Lévai Márk 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 6:00,12

6. Kanalas Zoltán Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 6:35,96

7. Virág Márk Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 6:43,21

Távolugrás  fiú IV. kcs.

1. Varga Károly 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 5,20

2. Váradi János 1999 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 4,13

3. Guba Márk 1999 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 4,05

4. Soós Imre Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 3,94

5. Soós Péter Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 3,90

6. Kanalas Erik 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,85

7. Turró László 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,84

8. Horváth Dénes Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 3,74

9. Botos Milán 1999 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,69

10. Bódi Krisztofer 1998 Alsózsolca Benedek Tagisk. 3,56

11. Kiss Dávid 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,52

12. Budai Károly Alsózsolca Benedek Tagisk. 3,39

13. Kuru Máté Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,33

14. Szabó Zoltán 1998 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 3,25

15. Hankó Dávid 1999 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 3,23

16. Szőke Károly 1999 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 2,95

Kislabdahajítás fiú IV. kcs.

1. Szűcs Sándor 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 48,5

2. Horváth Dénes Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 48,1

3. Kanalas Erik 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 45,6

4-5. Horváth Alex 1999 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 45,0

4-5. Varga Károly 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 45,0

6. Farkas Richárd 1999 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 42,4

7. Hankó Dávid 1999 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 42,4

8. Váradi János 1999 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 40,9

9. Horváth Levente 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 40,8

10. Szőke Károly 1999 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 40,7

11. Kuru Máté Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 39,8

12. Guba Márk 1999 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 39,3

13. Bódi Krisztofer 1998 Alsózsolca Benedek Tagisk. 39,0

14. Soós Péter Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 38,0

15. Budai Lóránt 1999 Alsózsolca Benedek Tagisk. 36,6

16. Horváth Miklós 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 35,3

17. Soós Imre Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 34,4

18. Virág Márió Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 28,5

19. Szabó Zoltán 1998 Kurityán Ált. Isk. és Diákotthon 26,7

 

 

LEÁNY EREDMÉNYEK IV. kcs.

100 m leány IV. kcs.  Döntő

1. Kiss Anikó 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 15,69

2. Kovács Mária 1999 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 16,50

3. Sivák Regina Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 16,10

4. Horváth Alexandra 1998 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 20,44

200 m leány IV. kcs. 1 if. alapján

1. Kiss Anikó 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 34,16

2. Molnár Erzsébet 1999 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 35,12

3. Sivák Regina Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 35,82

400 m leány IV. kcs. 1 if. alapján

1. Lakatos Mária 1999 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 1:33,78

2. Bartus Renáta 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 1:36,00

1500 m leány IV. kcs. 1 if. alapján

1. Horváth Georgina 1999 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 6:43,00

2. Barati Mária 1999 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 6:53,53

Távolugrás leány IV. kcs.

1. Bartus Renáta 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI 2,97

2. Kovács Mária 1999 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 2,91

3. Horváth Alexandra 1998 Miskolc Éltes Mátyás Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk. 2,16

Kislabdahajítás leány IV. kcs.

1. Lakatos Mária 1999 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 27,3

2. Horváth Alexandra 1998 Tiszalúc Arany János Ált. Isk. 22,6

3. Kiss Anikó 1998 Tornanádaska Ált. Isk. és Diákotthon 21,4

Keresés

Partnerek