TANAK labdarúgás és atlétika országos diákolimpiai bajnokság, Zánka, 2013. május 23-26.

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó iskolák tanulóinak
Országos Diákolimpiai Bajnoksága III-IV. korcsoport
Zánka, 2013. május 23-26.

Megyei eredmények:
Labdarúgás: 1. Alsózsolca, Herman Ottó Általános Iskola 3. számú Tagiskola

Atlétika:
III. korcsoport fiú:
100 m: 5. Csízi Vendel (Kurityán, Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon) 14,3
300 m: 6. Guba Alex (Kurityán, Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon) 49,7
800 m: 3. Váradi János (Kurityán, Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon)2:45,6
Magasugrás: 2. Guba Alex (Kurityán, Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon) 1,40
Távolugrás: 3. Guba Alex (Kurityán, Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon) 4,69
Kislabdahajítás: 9. Budai Lóránt (Alsózsolca, Herman Ottó Általános Iskola 3. számú Tagiskola) 48,04

III. korcsoport leány:
100 m: 9. Kovács Mária (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.) 16,5
300 m: 6. Barati Mária (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI) 58,4
800 m: 3. Horváth Georgina (Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon) 3:15,2
Magasugrás: 2. Majoros Márta (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI) 1,20
Távolugrás: 14. Szendrei Dzsenifer (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.) 3,45
Kislabdahajítás: 4. Lakatos Patrícia (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.) 35,60

IV. korcsoport fiú:
100 m: 5. Dócs Attila (Alsózsolca, Herman Ottó Általános Iskola 3. számú Tagiskola) 13,0
200 m: 8. Varga Károly (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI) 28,4
400 m: 8. Szűcs Sándor (Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon) 1:07,1
1500 m: 6. Kanalas Erik (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI) 5:33,6
Svédváltó: 8. BAZ megye (Csízi Vendel, Varga Károly, Váradi János, Szűcs Sándor) 2:50,8
Magasugrás: 6. Szűcs Sándor (Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon) 1,45
Távolugrás: 11. Erdélyi Roland (Alsózsolca, Herman Ottó Általános Iskola 3. számú Tagiskola) 4,58
Súlylökés: 3. Szikora Mihály (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI) 10,37
Kislabdahajítás: 4. Erdélyi Roland (Alsózsolca, Herman Ottó Általános Iskola 3. számú Tagiskola) 64,82

IV. korcsoport leány:
100 m: 6. Kiss Anikó (Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon) 16,3
200 m: 6. Kiss Anikó (Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon) 35,1
400 m: 3. Bartus Renáta (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI) 1:20,9
Svédváltó: 7. BAZ megye (Kovács Mária, Kiss Anikó, Barati Mária, Bartus Renáta) 3:35,3
Magasugrás: 5. Bartus Renáta (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI) 1,10
Súlylökés: 7. Rostás Vivien (Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.) 5,89
Kislabdahajítás: 13. Horváth Alexandra (Tiszalúc ÁMK Arany János Ált. Isk.) 25,99


Miskolc, 2013. május 26.

Göndöcz István
Elnök

 

Keresés

Partnerek