TANAK atlétika megyei diákolimpia bajnokság eredményei, Miskolc, 2013. május 9.

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó iskolák tanulóinak
Megyei Atlétika Diákolimpiai Bajnoksága III-IV-V. korcsoport eredményei
Miskolc, 2013. május 9.

FIÚ EREDMÉNYEK II-III. kcs.    

    
100 m fiú II-III. kcs. Döntő     
1. Csízi Vendel  1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 14,49
2. Oláh Roland 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 15,69
3. Budai Lóránt 1999 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 15,71
4. Mata Ádám 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 16,22
5. Horváth Martin 2001 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 16,44
    
100 m fiú II-III. kcs. 1. if. alapján     
1. Csízi Vendel  1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 14,18
2. Budai Lóránt 1999 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 15,87
3. Lázi Balázs 2002 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 17,11
4. Szőke Károly 1999 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  17,68
5. Buriska Dávid 2001 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  18,25
6. Horváth Erik 2001 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  18,50
    
100 m fiú II-III. kcs. 2. if. alapján     
1. Oláh Roland 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 15,84
2. Mata Ádám 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 15,94
3. Horváth Martin 2001 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 16,06
4. Horváth Norbert 2003 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  17,22
5. Lakatos Adrián 2002 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  22,13
    
    
300 m fiú II-III. kcs. if. alapján     
1. Guba Alex 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 0:46,93
2. Lakatos Zsolt 1999 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 0:49,16
3. Horváth Alex 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 0:49,75
4. Guba Márk 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 0:51,06
5. Farkas Richárd 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 0:54,00
6. Toldi István  2000 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 0:59,84
7. Mata Dávid 2000 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 1:05,10
8. Kalocsai Gergő 2001 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 1:05,82
9. Szuhai Csaba 2001 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  1:15,81
DQ Gulyás József 2000 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI DQ
    
    
800 m fiú II-III. kcs.  if. alapján    
1. Váradi János 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 2:42,10
2. Horváth Zoltán  1999 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 2:52,13
3. Toldi Alex 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 2:52,80
4. Botos Milán  1999 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 2:53,68
5. Spekker Dániel  1999 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  3:15,09
6. Varga Tamás 2000 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 3:25,47
7. Dudu Géza 2001 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 3:28,18
    
    
Távolugrás  fiú II-III. kcs.    
1. Guba Alex 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 4,48
2. Váradi János 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 4,33
3. Guba Márk 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 4,17
4. Lakatos Zsolt 1999 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 3,78
5. Botos Milán  1999 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 3,76
6. Spekker Dáinel  1999 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  3,65
7. Lakatos Zoltán 2000 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 3,41
8. Mata Ádám  2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 3,32
9. Oláh Roland 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 3,18
10. Horváth Erik 2001 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  3,05
11. Horváth Norbert 2003 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  3,04
12. Buriska Dávid 2001 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  3,03
13. Lakatos Adrián 2002 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  2,99
14. Mata Dávid 2000 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 2,98
15. Szőke Károly 1999 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  2,95
16. Kalocsai Gergő 2001 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 2,76
    
    
Magasugrás fiú II-III. kcs.    
1. Guba Alex 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 1,30
2. Csízi Vendel 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 1,30
3. Horváth Alex 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 1,25
4. Farkas Richárd 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 1,25
5. Guba Márk 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 1,20
6. Mata Ádám  2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 1,10
7. Mata Dávid 2000 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 0,90
DQ Szuhai Csaba 2001 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  DQ
    

Kislabdahajítás fiú II-III. kcs.    
1. Horváth Zoltán  1999 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 50,0
2. Budai Lóránt 1999 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 45,5
3. Guba Alex 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 45,0
4. Csízi Vendel 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 43,5
5-6. Lakatos Zsolt 1999 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 40,0
5-6. Farkas Richárd 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 40,0
7. Horváth Norbert 2003 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  36,2
8. Oláh Roland 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 36,0
9. Váradi János 1999 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 35,9
10-11. Lázi Balázs 2002 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 34,0
10-11. Horváth Martin  2001 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 34,0
12. Szőke Károly 1999 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  33,7
13. Lakatos Adrián 2002 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  33,0
14. Spekker Dániel 1999 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  30,6
15. Buriska Dávid 2001 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  29,0
16. Horváth Erik 2001 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  27,0
17. Kalocsai Gergő 2001 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 26,5
18. Toldi Alex  1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 24,7
19. Dudu Géza 2001 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 20,4


LEÁNY EREDMÉNYEK II-III. kcs.     

100 m leány II-III. kcs. A Döntő    
1. Kovács Mária 1999 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  16,10
2. Horváth Mária 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 16,81
3. Horváth Dalma 2000 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  17,18
4. Lakatos Patrícia 1999 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  17,56
    
100 m leány II-III. kcs. 1. ie.    
1. Kovács Mária 1999 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  16,20
2. Lakatos Patrícia 1999 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  17,13
3. Lakatos Mária 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 17,20
4. Csikó Andrea 2003 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 21,88
    
100 m leány II-III. kcs. 2. ie.    
1. Horváth Dalma 2000 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  16,72
2. Horváth Mária 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 16,94
3. Horváth Elvira 2002 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  17,69
4. Csemer Nikoletta 2002 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  18,19
    
    
300 m leány II-III. kcs. 1 if. alapján    
1. Barati Mária 1999 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 0:55,56
2.  Szendrei Dzsenifer 2001 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  1:00,47
3. Dandás Erika 2000 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  1:02,60
4. Horváth Barbara 2000 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  1:04,97
5. Balog Irén  2001 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 1:06,99
6. Toldi Irén  2002 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 1:07,42
    

800 m leány II-III. kcs. 1 if. alapján    
1.  Horváth Georgina 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 3:09,27
2. Molnár Erzsébet 1999 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  3:22,50
3. Majoros Márta 1999 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 3:31,22


Távolugrás leány II-III. kcs.    
1. Szendrei Dzsenifer 2001 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  3,59
2. Horváth Mária 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 3,21
3. Lakatos Patrícia 1999 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  2,98
4. Horváth Dalma 2000 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  2,98
5. Horváth Elvira 2002 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  2,37
    
    
Magasurgárs leány II-III. kcs.    
1. Majoros Márta 1999 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 1,10
2. Horváth Barbara 2000 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  0,95
    
    
Kislabdahajítás leány II-III. kcs.    
1. Lakatos Patrícia 1999 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  31,6
2. Szendrei Dzsenifer 2001 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  27,2
3. Horváth Dalma 2000 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  23,8
4. Horváth Georgina 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 23,4
5. Lakatos Mária 1999 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 23,2
6. Horváth Elvira 2002 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  20,3
7. Toldi Irén  2002 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 18,7
8. Csikó Andrea 2003 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 17,8


FIÚ EREDMÉNYEK IV. kcs.     
    
100 m fiú IV. kcs. Döntő    
1. Dócs Attila 1997 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 13,18
2. Szikora Mihály 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 13,78
3. Turró László 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 14,22
4. Galyas Gábor 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  14,63
    
100 m fiú IV. kcs. 1. ie.    
1. Dócs Attila 1997 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 13,13
2. Szikora Mihály 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 13,53
3. Horváth Miklós 1998 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 15,03
    
100 m fiú IV. kcs. 2. ie.    
1. Turró László 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 14,28
2. Galyas Gábor 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  14,78
3. Gaburi László 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  17,03
    
    
200 m fiú IV. kcs. 1 if. alapján    
1. Varga Károly 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 27,25
2. Erdélyi Roland 1997 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 29,47
3. Horváth Ferenc 1997 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 32,12
4. Horváth Miklós 1998 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 37,16
    
    
400 m fiú IV. kcs. 1 if. alapján     
1. Szűcs Sándor 1998 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 1:02,56
2. Tamás Ádám  1997 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  1:11,50
3. Tóth István 1998 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  1:14,55
4. Irhás Ignác 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 1:21,96
    
    
1500 m fiú IV. kcs.     
1. Kanalas Erik  1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 5:26,28
2. Balog Róbert 1998 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 5:31,25
3. Zemlényi Zoltán  1997 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 5:42,06
4. Farkas Barna 1997 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 5:45,50
    
    
Távolugrás  fiú IV. kcs.    
1. Erdélyi Roland 1997 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 5,23
2. Dócs Attila 1997 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 5,21
3. Varga Károly 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 5,04
4. Szikora Mihály 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 4,75
5. Horváth Roland 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  4,39
6. Turró László 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 4,37
7. Galyas Gábor 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  4,30
8. Balog Róbert 1998 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 4,27
9. Kanalas Erik 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 3,89
10. Horváth Ferenc 1997 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 3,32
    
    
Magasugrás  fiú IV. kcs.    
1. Szűcs Sándor 1998 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 1,44
2. Varga Károly 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 1,41
3. Tóth István  1998 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  1,38
    
    
Kislabdahajítás fiú IV. kcs.    
1. Erdélyi Roland 1997 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 61,0
2. Szikora Mihály 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 58,6
3. Dócs Attila 1997 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 56,5
4. Tóth István  1998 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  54,3
5. Farkas Barna 1997 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 48,7
6. Tamás Ádám  1997 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  47,8
7. Zemlényi Zoltán  1997 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 45,5
8. Horváth Roland 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  45,3
9. Gaburi László 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  43,0
10. Kanalas Erik 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 42,0
11. Galyas Gábor 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  40,7
12. Horváth Ferenc 1997 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 39,0
    
    
Súlylökés  fiú IV. kcs.    
1. Szikora Mihály 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 10,85
2. Tamás Ádám 1997 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  10,20
3. Turró Lásazló 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 8,49
4. Gaburi László 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  7,27


LEÁNY EREDMÉNYEK IV. kcs.     
    
100 m leány IV. kcs.  Döntő    
1. Kiss Anikó 1998 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 15,81
2. Szőke Szandra 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  17,05
3. Horváth Alexandra 1998 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  18,41
    
    
200 m leány IV. kcs. 1 if. alapján    
1.  Kiss Anikó 1998 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 34,56
2. Horváth Beáta 1997 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 36,50
3. Farkas Dzsenifer 1997 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  36,69
    
    
400 m leány IV. kcs. 1 if. alapján    
1.  Bartus Renáta 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 1:19,12
2. Balog Cintia 1998 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 1:19,25
    
    
Távolugrás leány IV. kcs.     
1. Farkas Dzsenifer 1997 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  3,05
2. Balog Cintia 1998 Alsózsolca, 3. Számú Tagiskola 3,04
3. Horváth Beáta 1997 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 2,80
    
    
Magasugrás leány IV. kcs.     
1. Bartus Renáta 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 1,05
2. Horváth Beáta 1997 Kurityán Ált. Isk. Előkészítő Szakisk. és Diákotthon 0,85
    
    
Kislabdahajítás leány IV. kcs.    
1. Horváth Alexandra 1998 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  25,8
2. Szőke Szandra 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  25,1
3. Kiss Anikó 1998 Tornanádaska, Ált. Isk., Diákotthon és Gyermekotthon 15,2
    
    
Súlylökés leány IV. kcs.     
1. Rostás Vivien 1998 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  5,63
2. Farkas Dzsenifer 1997 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  5,04
3. Szőke Szandra 1997 Tiszalúc, ÁMK Arany János Ált. Isk.  4,99
4. Horváth Zsuzsa  Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  4,57
    

    
FIÚ EREDMÉNYEK V. kcs.     
    
100 m fiú V. kcs. Döntő    
1. Balogh Márk 1994 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 13,20
2. Lakatos Ernő  1996 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  14,25
    
    
200 m fiú V. kcs. 1 if. alapján    
1. Horváth Mihály  1996 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  28,78
2. Darányi Dávid 1996 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 34,25
    
    
400 m fiú V. kcs. 1 if. alapján     
1. Kanalas Gábor 1995 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 1:04,56
DQ Czecze Milán  1992 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 1:03,97
    
    
1500 m fiú V. kcs. 1 if. alapján     
1. Nagy Alex 1993 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 6:23,75
    
    
Távolugrás  fiú V. kcs.    
1. Horváth Mihály  1996 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  5,23
2. Lakatos Ernő  1996 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  4,98
3. Kanalas Gábor 1995 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 4,55
4. Nagy Alex 1993 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 4,41
DQ Czecze Milán  1992 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 5,10
    
    
Kislabdahajítás fiú V. kcs.    
1. Balogh Márk 1994 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 64,2
2. Horváth Mihály 1996 Sárospatak, Erdélyi János Ált. Isk. és Koll.  60,6
3. Lakatos Ernő  1996 Miskolc, Éltes M. Ó. Ált. Isk. és EGYMI Tüskevár Tagisk.  58,0
    
    
Súlylökés  fiú V. kcs.    
1. Balogh Márk 1994 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 12,58
2. Kanalas Gábor 1995 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda Ált. Isk. és EGYMI 8,59
    
    

LEÁNY EREDMÉNYEK V. kcs.     
    
100 m leány V. kcs.  Döntő    
DQ Horváth Katalin  1990 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 15,85
    
    
200 m leány V. kcs.  Döntő    
1. Dudás Diána 1996 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 36,82
2. Szabó Noémi  1994 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 45,59
DQ Ruszó Katalin   Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 37,78
    
    
400 m leány V. kcs.  Döntő    
1. Nagy Klaudia 1995 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 1:29,84
    
    
1500 m fiú V. kcs. 1 if. alapján     
1. Krizsán Viola 1995 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 7:26,58
    
    
Távolugrás leány V. kcs.     
1. Nagy Klaudia 1995 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 3,05
    
    
Kislabdahajítás leány V. kcs.    
1. Szabó Noémi 1994 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 30,5
2. Dudás Diána 1996 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 22,3
DQ Szőlősi Katalin  1992 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 37,5
DQ Ruszó Katalin   Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 24,6
DQ Horváth Katalin  1990 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 36,7
    
    
Súlylökés leány V. kcs.     
DQ Szőlősi Katalin  1992 Miskolc, Martin János Szakképző Iskola 6,88
    
    

Keresés

Partnerek