TANAK mezei futás megyei diákolimpiai bajnokság eredményei, Miskolc, 2013. április 25.

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó iskolák tanulóinak
Megyei Mezei Futás Diákolimpiai Bajnoksága eredményei II-III-IV-V. korcsoport
Miskolc - Népkert, 2013. április 25.

A versenyen 5 iskola tanulói közel 50 fővel vettek részt.


LEÁNY EREDMÉNYEK   

II. korcsoport Leány   
1. Szendrei Dzsenifer 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk. Tüskevár Tagisk.
2. Balogh Irén  2001 Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola
3. Horváth Elvira Regina 2002 Tiszalúc, Arany János Ált. Isk.
4. Gatyás Amanda 2002 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
      


III. korcsoport Leány   
1. Kovács Mária 1999 Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk. Tüskevár Tagisk.
2. Molnár Erzsébet 1999 Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk. Tüskevár Tagisk.
3. Barati Mária 1999 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
4. Majoros Márta 1999 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
5. Lakatos Patrícia 1999 Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk. Tüskevár Tagisk. 
   
   
IV. korcsoport Leány   
1. Bartus Renáta 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
2. Balogh Cintia 1998 Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola
3. Farkas Dzsenifer 1997 Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk. Tüskevár Tagisk.
4. Ricsák Csilla  Miskolc, Éltes Mátyás Ált. Isk. Tüskevár Tagisk.
5. Horváth Alexandra 1998 Tiszalúc, Arany János Ált. Isk.
6.  Szőke Szandra 1997 Tiszalúc, Arany János Ált. Isk. 
   
   
V. korcsoport Leány   
1. Krizsán Viola 1995 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
2. Ruszó Aranka 1995 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
3. Dudás Diána 1996 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
4. Nagy Klaudia 1995 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
5. Szabó Noémi  1994 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
6. Rontó Georgina 1996 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
kizárva Horváth Katalin  1990 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.

 

FIÚ EREDMÉNYEK   

II. korcsoport Fiú   
1. Mata Ádám 2001 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
2. Balogh Máté 2002 Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola
3. Lakatos Adrián 2002 Tiszalúc, Arany János Ált. Isk.
4. Horváth Norbert 2003 Tiszalúc, Arany János Ált. Isk.
5. Horváth Erik  2001 Tiszalúc, Arany János Ált. Isk. 
   
   
III. korcsoport Fiú   
1. Lakatos Zsolt 1999 Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola
2. Botos Milán  1999 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
3. Budai Lóránt 1999 Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola
4. Lakatos Antal 2000 Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola
5. Varga Tamás  2000 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
6. Szőke Károly 1999 Tiszalúc, Arany János Ált. Isk.
7. Lázi Zoltán  2000 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
   
   
IV. korcsoport Fiú   
1. Erdélyi Roland 1997 Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola
2. Kiss Dávid 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
3. Bódi Krisztofer 1998 Alsózsolca, 3. Sz. Tagiskola
4. Kanalas Erik 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
5. Tamás Ádám  1997 Miskolc, Éltes M. Ált. Isk. Tüskevár Tagiskola
6. Horváth Attila 1997 Miskolc, Éltes M. Ált. Isk. Tüskevár Tagiskola
7. Irhás Ignác 1998 Miskolc, Éltes Mátyás Óvoda, Ált. Isk. és EGYMI
8. Gallyas Gábor 1997 Tiszalúc, Arany János Ált. Isk. 
   
   
V. korcsoport Fiú   
1. Balogh Márk 1994 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
2. Bordás Károly 1996 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
3. Balogh Szilveszter 1996 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
4. Nagy Alex 1993 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
kizárva Czecze Milán  1992 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.
kizárva Balogh Ádám 1992 Miskolc, Martin János Szakképző Isk.


 

Keresés

Partnerek