Őszi regionális erőemelő és fekvenyomó bajnokság eredményei, Tiszaújváros, 2012. november 3.

 

Őszi Regionális Erőemelő és Fekvenyomó Bajnokság

eredményei

Tiszaújváros, 2012. november 3.

 

 

Fekvenyomás, Női, Felnőtt „RAW”) (Versenyruházat) Abszolút eredmények

57 kg

I. Rékásiné Gőz Erika (HERCULES, Eger) 65 kg

 

Fekvenyomás, Női, (Versenyruházat nélkül)

57 kg

I. Rékásiné Gőz Erika (HERCULES, Eger) 52,5 kg

63 kg

II. Szankovics Tímea (Mád) 52,5 kg

52 kg

III. Péter Ilona (Eger) 30 kg

 

Fekvenyomás, Férfi „RAW” (Versenyruházat) Abszolút eredmények

I. Somodi Vince (Egyéni, Jászladány) 95 kg

I. Dobóczi Balázs (Egyéni, Jászberény) 135 kg

I. Béres Sándor (Kisvárda) 320 kg

I. Béres Sándor (Kisvárda) 320 kg (Masters)

II. Debus István (Wolf Gym Tiszaújváros ) 210 kg (Masters)

 

Fekvenyomás, Férfi

Ifjúsági

57 kg

I. Homoki Zoltán (Egyéni, Hejőpapi) 105 kg

II. Kalocsai Márk (Egyéni, Nyírparasznya) 95 kg

III. Sipos Martin (HEVES) 60 kg

66 kg

I. Gazda Gábor (Nyékládháza) 110 kg

II. Homoki Máté (Egyéni, Hejőpapi) 105 kg

III. Sneider Márk (HERCULES, Eger) 105 kg

IV. Apostol Zoltán (Egyéni, Hejőpapi) 100 kg

V. Konc Csaba (Egyéni, Tiszaújváros) 100 kg

VI. Juhász Zsolt (Mád) 95 kg

74 kg

I. Kalocsai Norbert (Egyéni, Nyírparasznya) 135 kg

II. Nagy Miklós Nándor (Egyéni, Mezőcsát) 110 kg

III. Battyányi László (Pover Word, Polgár) 110 kg

83 kg

I. Kalas Csaba (TIFIT SC, Tiszaújváros) 120 kg

93 kg

I. Nagy János Rajmund (Ózdi Súlyem. TK) 140 kg

II. Zsidek Bence (Kós Károly, Miskolc) 120 kg

III. Doboczi Richárd (Heves) 97,5 kg

 

 

 

 

Junior

66 kg

I. Sneider Márk (HERCULES, Eger) 105 kg

74 kg

I. Székelyhídi Bence (TIFIT SC, Tiszaújváros) 147,5 kg

II. Kurucz Márk (Kós Károly, Miskolc) 140 kg

III. Kalocsai Norbert (Egyéni, Nyírparasznya) 135 kg

83 kg

I. Czentye Péter (TIFIT SC, Tiszaújváros) 130 kg

93 kg

I. Horváth Bálint (Egyéni, Mezőcsát) 145 kg

II. Nagy János Rajmund (ÓZDI SE) 140 kg

III. Szabó Szilárd (TIFIT SC, Tiszaújváros) 135 kg

105 kg

I. Apostol Erik (Heves) 157,5 kg

II. Madarász Zsolt (Mád) 135 kg

120 kg

I. Takács Norbert (TIFIT SC, Tiszaújváros) 130 kg

59 kg

I. Tóth Papp Tamás (TIFIT SC, Tiszaújváros) 47,5 kg

 

Felnőtt

74 kg

I. Székelyhídi Bence (TIFIT SC, Tiszaújváros) 147,5 kg

83 kg

I. Czentye Péter (TIFIT SC, Tiszaújváros) 130 kg

II. Szőke Albert (TIFIT SC, Tiszaújváros) 105 kg

93 kg

I. Bulátkó Tamás (Kós Károly, Miskolc) 155 kg

II. Szabó Szilárd (TIFIT SC, Tiszaújváros) 135 kg

III. Petrin József (Power Word, Polgár) 135 kg

IV. Dr. Budai Balázs (TIFIT SC, Budapest) 135 kg

105 kg

I. Pándi Szabolcs (Egyéni) 180 kg

II. Kiss Tibor (Egyéni, Nyírtelek) 170 kg

III. id. Balogh Miklós (TIFIT SC, Tiszaújváros) 150 kg

120 kg

I. Bocz Tamás (Mátra SE) 215 kg

II. Csordás Szabolcs (TIFIT SC, Tiszaújváros) 190 kg

III. Takács Norbert (TIFIT SC, Tiszaújváros)   130 kg

+120 kg

I. Béres Sándor (Kisvárda) 250 kg

 

Masters

83 kg

I. Szőke Albert (TIFIT SC, Tiszaújváros) 105 kg

105 kg

I. id. Balogh Miklós (TIFIT SC, Tiszaújváros) 150 kg

120 kg

I. Béres Sándor (Kisvárda) 250 kg

 

 

 

Erőemelés Férfi „RAW” (Versenyruházat)

Ifjúsági

I. Gavaldik Zsolt (Egyéni, Jászladány) 630 kg

II. Somodi Vince (Egyéni, Jászladány) 445 kg

Junior

I. Borbély Sándor (Egyéni, Jászladány) 650 kg

 

Fekvenyomás, Női

Junior

47 kg

I. Balogh Rita (Mád) 187,5 kg

 

Fekvenyomás, Férfi

Ifjúsági

74 kg

I. Kalocsai Norbert (Egyéni, Nyírparasznya) 475 kg

II. Székelyhídi Bence (TIFIT SC, Tiszaújváros) 450,5 kg

III. Battyányi László (Power Word, Polgár) 420 kg

IV. Balogh Dávid (Power Word, Polgár) 340 kg

V. Fábián Mátyás (Power Word, Polgár) 275 kg

93 kg

I. Nagy János Rajmund (ÓZDI SE) 530 kg

II. Bakos Ákos (Wolf Gym Tiszaújváros) 290 kg

105 kg

I. Bodnár Dávid (Mád) 395 kg

+100 kg

I. Pajger Ádám (Mád) 425 kg

 

Junior

74 kg

I. Székelyhídi Bence (TIFIT SC, Tiszaújváros) 450,5 kg

83 kg

I. Czentye Péter (TIFIT SC, Tiszaújváros) 590 kg

105 kg

I. Burján Alex (Sajóörös) 570 kg

93 kg

I. Nagy János Rajmund (ÓZDI SE) 530 kg

II. Szabó Szilárd (TIFIT SC, Tiszaújváros) 375 kg

+100 kg

I. Juhász Péter (Mád) 625 kg

II. Takács Norbert (TIFIT SC, Tiszaújváros) 570 kg

 

Felnőtt

83 kg

I. Czentye Péter (TIFIT SC, Tiszaújváros) 590 kg

II. Szőke Albert (TIFIT SC, Tiszaújváros) 395 kg

74 kg

I. Apostol Csaba (Egyéni, Tiszaújváros) 335 kg

93 kg

I. Petrik József (Power Word, Polgár) 545 kg

II. dr. Budai Balázs (TIFIT SC, Budapest) 510 kg

III. Szabó Szilárd (TIFIT SC, Tiszaújváros) 375 kg

105 kg

I. id. Balogh Miklós (TIFIT SC, Tiszaújváros) 520 kg

120 kg

I. Csordás Szabolcs (TIFIT SC, Tiszaújváros) 740 kg

II. Takács Norbert (TIFIT SC, Tiszaújváros) 570 kg

 

Masters

83 kg

I. Szőke Albert (TIFIT SC, Tiszaújváros) 395 kg

105 kg

I. id. Balogh Miklós (TIFIT SC, Tiszaújváros) 520 kg

 

 

„PE” Teszt

Serdülő

I. Tóth Papp Tamás (Tiszaújváros) 200,26 pont

Ifjúsági

I. Ujj Bence (Tiszacsege) 270,34 pont

II. Balogh Gergő (Hejőpapi) 243,49 pont

III. Takács Péter (Ózdi Súlyemelő és Fitness Klub) 201,13 pont

Junior

I. Végh Sándor (Tiszacsege) 305,68 pont

II. Lőrincz Roland (Tiszacsege) 224,64 pont

III. Lőrinc Henrik (Tiszacsege) 212,31 pont

IV. Nagy János Rajmund (Ózdi Súlyemelő és Fitness Klub) 181,71 pont

V. Kurucz Márk (Kós Károly Miskolc) 180,65 pont

VI. Balthes József (Miskolc) 174,16 pont

VII. Székelyhídi Bence (Tiszaújváros) 153,8 pont

VIII. Szabó Szilárd (Tiszaújváros) 138,71 pont

Felnőtt

I. Soltész László (Tiszacsege) 293,55 pont

II. Tamás Attila (Miskolc) 184,96 pont

III. Szabó Zoltán (Tiszaújváros) 182,73 pont

IV. dr. Budai Balázs (Budapest) 159,52 pont

Masters

I. Szabó Zoltán (Tiszaújváros) 182,73 pont

 

 

Keresés

Partnerek