NB III. Észak-Magyarországi Régió asztalitenisz bajnokság őszi sorsolása

    Az NB III. Észak-Magyarországi régió
             „B” csoportjának 2011/2012. évi őszi sorsolása

 

1. forduló  szeptember 03.


  Arló SE  -   Pataki Asztalitenisz SC        15 ó.
  Tiszaújváros II. -   Tiszaújváros I.          04. 10 ó.     
  Borsod Volán III. -   Tanoda SE
  Ózd II.  -   Sátoraljaújhely 
  Szerencs II. -   Miskolci Egyetemi AFC          15 ó.
                

 2. forduló szeptember 17.                                             6. forduló november  6.
 Tiszaújváros I.    -  Arló   15 ó.                                            Szerencs II.       -   Arló              15 ó.
 Tanoda    -   Tiszaújváros II.                                                Ózd II.               -    Tiszaújváros II.   
  Sátoraljaújhely   -   Borsod V. III.                                        Pataki ASC       -    Borsod V. III.                   
 MEAFC        -   Ózd II.                                                       MEAFC              -   Tiszaújváros I.     
 Szerencs II.        -  Pataki ASC         15 ó.                            Sátoraljaújhely   -   Tanoda           
 

 3. forduló október 1.                                                     7. forduló november 19.
 Arló                      -   Tanoda              15 ó.                       Arló                    -   Ózd II.                   15 ó.
Tiszaújváros II.    -   Sátoraljaújhely   02. 10 ó.                       Tiszaújváros II.  -    Borsod V. III.        20. 10 ó.
 Borsod V. III.        -  MEAFC                                               Tanoda              -    MEAFC
 Ózd II.                  -   Szerencs II.                                      Tiszaújváros I.   -    Szerencs II.           15 ó. 
 Pataki ASC          -   Tiszaújváros I.                                      Pataki ASC        -    Sátoraljaújhely

 
 4. forduló október 15.                                                   8. forduló november 26.
 Sátoraljaújhely     -  Arló                                                     Borsod V. III.      -  Arló                       
   MEAFC                -  Tiszaújváros II.                                   Tiszaújváros II.   -  Pataki ASC           27. 10 ó.
 Szerencs II.          -  Borsod V. III.      15 ó.                         Ózd II.                -  Tiszaújváros I.          
   Ózd II.                 -    Pataki ASC                                      Szerencs II.        -  Tanoda                 15 ó.
 Tanoda     -    Tiszaújváros I.                                              Sátoraljaújhely   -   MEAFC


 5. forduló október 29 .                                                  9. forduló december 03.
Arló                    -   MEAFC            15 ó.                             Arló                   -    Tiszaújváros II.     15 ó.
   Tiszaújváros II.  -   Szerencs II.      30. 10 ó.                      Tiszaújváros I.   -    Borsod V. III.        15 ó.          
 Borsod V. III.      -   Ózd II.                                                Tanoda              -   Ózd II.                
 Tiszaújváros I.   -   Sátoraljaújhely  15 ó.                               Sátoraljaújhely   -   Szerencs II.
   Pataki ASC        -   Tanoda                                               MEAFC              -    Pataki ASC               

 A külön időponttal nem jelzett mérkőzések szombaton 11 órakor kezdődnek!


 Miskolc, 2011  augusztus 15.

Keresés

Partnerek