Röplabda diákolimpia V., VI. korcsoport és Amatőr V-VI. korcsoport megyei bajnokság csoportbeosztása 2012/2013. tanév

RÖPLABDA Diákolimpia V., VI. és Amatőr V-VI. korcsoport
Megyei Bajnokság nevezései, csoportbeosztásai
2012/2013. tanév


Tisztelt Kollégák!

A középiskolás röplabda megyei bajnokság gördülékeny megrendezése érdekében kérlek benneteket, hogy a hazai mérkőzéseitek időpontjait 2012. október 1-ig juttassátok el hozzám a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. e-mail címre!
Együttműködéseteket előre is köszönöm! Kerekes Attila

VI. korcsoport:
Fiú: 
Kazincbarcika Szalézi    
Kazincbarcika Surányi      
Miskolc Szemere        
Miskolc Kandó         

Leány: 
A csoport: 
Miskolc Lévay
Miskolc HOG
Miskolc Diósgyőri
Mezőkövesd Szt. László

B csoport: 
Miskolc Fáy  
Miskolc Berzeviczy
Tiszaújváros Eötvös

C csoport: 
Kazincbarcika Szalézi
Miskolc Szemere
Miskolc Zrínyi
Miskolc Ferenczi

A leányoknál a csoportok első helyezettjei bejutnak a megyei döntőbe, a második helyezettek közül a megyei elődöntő mérkőzések győztese jut be a döntőbe.


V. korcsoport
Fiú:
Kazincbarcika Szalézi  

Leány: 
A csoport: 
Miskolc HOG
Kazincbarcika Szalézi    
Miskolc Berzeviczy
Miskolc Diósgyőri

B csoport: 
Miskolc Fáy
Miskolc Lévay
Miskolc Ferenczi

A leányoknál a csoportok első és második helyezettjei jutnak be a megyei döntőbe.


Amatőr V-VI. korcsoport:
Fiú: 
A csoport:
Miskolc HOG    
Miskolc Szemere
Sárospatak ÁVG
Miskolc Földes

B csoport: 
Kazincbarcika Szalézi
Miskolc Andrássy
Miskolc Kandó
Miskolc Lévay
   
A megyei döntőbe a csoportok első és második helyezett csapatai jutnak be.

Leány:
A csoport: 
Miskolc Földes  
Tiszaújváros Eötvös
Miskolc Szemere
Miskolc Gábor Á.   

B csoport: 
Mezőkövesd Szt. László
Miskolc HOG
Miskolc Zrínyi
Miskolc Diósgyőri

C csoport:
Miskolc Lévay     
Miskolc Fáy
Miskolc Berzeviczy
Sárospatak ÁVG

D csoport:
Kazincbarcika Szalézi
Miskolc Ferenczi
Miskolc Avasi
Miskolc Fráter

A csoportok első és második helyezettjei bejutnak a megyei elődöntőbe, ahol az alábbiak szerint, kuparendszerű lebonyolítással (oda és visszavágó mérkőzések) döntik el, hogy melyikük jut be a megyei döntőbe.

Megyei elődöntő párosítása: 
A csoport 1. helyezettje – B csoport 2. helyezettje,
B csoport 1. helyezettje – A csoport 2. helyezettje,
C csoport 1. helyezettje – D csoport 2. helyezettje,
D csoport 1. helyezettje – C csoport 2. helyezettje.

Mindenkinek jó szereplést kívánok! 
   

Kerekes Attila
szakágvezető

Keresés

Partnerek