Kézilabda Diákolimpia Amatőr VI. korcsoport Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2012. március 9.

Kézilabda Diákolimpia Amatőr 6. korcsoport Leány
Megyei Döntő versenykiírása 2011/2012. tanév
Miskolc, 2012. március 9.

 

A verseny célja:   A megyei bajnoki cím eldöntése, a sportág népszerűsítése
A verseny rendezője:  A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács

A verseny ideje:   2012. március 9. (péntek) 9.00 óra 
A verseny helye:   Herman Ottó Gimnázium Miskolc

Továbbjutó:   Az 1. helyezett csapat az országos döntőbe jut.
Lebonyolítás: A megyei elődöntőkben kialakult sorrend alapján keresztjátékos rendszerben A1-B2, B1-A2.

Játékidő:     2x20 perc, 5 perc szünettel

Csapatlétszám:   Az előzetesen leadott és szövetség által igazolt 20 főből 12 fő játékos szerepeltethető, az a 12, akiket az első mérkőzés jegyzőkönyvébe írtak.

Labda:    2-es méret

Igazolás:     A mérkőzések előtt 30 perccel. 
Szükséges:   Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya saját érdekében ajánlott.

Költségek:  A rendezés költségeit a Megyei Diáksport Tanács fedezi, minden egyéb költség a csapatokat terheli.

Egyéb:   Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia és a kézilabda szabályai a mérvadók.
A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelőséggel tartozik.
Játékvezetőket a Megyei Kézilabda Szövetség küldi.
    

Miskolc, 2012. február 27.


                                                      Solymosi Tamás
                                                      kézilabda szakágvez.


 
Kézilabda Diákolimpia Amatőr 6. korcsoport Leány
Megyei Döntő lebonyolítási rendje 2011/2012. tanév
Miskolc, 2012. március 9.


Csoportbeosztás  
A1 Herman Ottó Gimnázium Miskolc
A2 Árpád Vezér Gimnázium Sárospatak

B1 Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola
B2 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika 


Mérkőzések:  
9.00 óra  A1 Herman Miskolc  –  B2 Szalézi Kazincbarcika ______  (X)
11.00 óra  B1 Fáy Miskolc  – A2 ÁVG Sárospatak  ______  (Y)

3. helyért:
11.00 óra  Xvesztes ______________ – Yvesztes ______________ ______  

1. helyért:
12.00 óra  Xgyőztes ______________ – Ygyőztes ______________ ______  

13:200 óra Eredményhirdetés

 

Keresés

Partnerek