Kosárlabda Diákolimpia IV. korcsoport Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2012. március 7.

Kosárlabda Diákolimpia IV. korcsoport Leány
Megyei Döntő versenykiírása 2011/2012. tanév
Miskolc, 2012. március 7.

A verseny célja:   Megyei bajnoki cím eldöntése, a kosárlabda sportág népszerűsítése.
A verseny rendezője: A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kosárlabda Szövetség és a Fráter György Katolikus Gimnázium.

A verseny ideje:  2012. március 7. 9.00 óra
A verseny helye:  Miskolc Fráter György Katolikus Gimnázium tornacsarnoka (Miskolc, Városház tér 6.)

A versenybíróság elnöke: Sztrakovics István

Résztvevő csapatok:  1. Miskolc Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
                                  2. Miskolc Fráter György Katolikus Gimnázium
                                  3. Sajóvámos Arany János Általános Iskola
                                  4. Aszaló Göőz József Ált. Isk. – Miskolc Szilágyi Dezső Ált. Isk. győztese

Lebonyolítás: Irányított sorsolás szerint keresztjátékkal, majd a vesztesek a III. helyért, a győztesek az I. helyért mérkőznek.
A1 Miskolc Vörösmarty – AIII-BII elődöntő győztese
B1 Sajóvámos Arany – AII-BIII győztese Miskolc Fráter
A III. és IV. negyedben 20 pont feletti különbség esetén futóórával történik az időmérés, 40 pont fölötti különbség esetén a mérkőzés befejeződik.

Igazolás:   A verseny helyszínén 8.15 órától.
Szükséges:  diákigazolvány, Internetes nevezési lap orvosi igazolással és igazgatói aláírással. Bármely feltétel hiányában a csapatok, csapattagok nem vehetnek részt a megyei döntőn. TAJ kártya ajánlott.

Technikai értekezlet:   A verseny helyszínén 8.35 órától.

Díjazás:    Az 1-3. helyezett érem, 1-4 helyezett oklevél díjazásban részesül.

Költségek: A rendezés költségét a megyei DST, a részvétel költségét a csapatok fedezik.

Sportági rendelkezések:  Lásd országos versenykiírás 70. oldal 9. pont

Egyéb: A csapatok kötelesek 2 egymástól eltérő színű mezgarnitúrát és játéklabdát hozni.
Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia és a kosárlabda szabályai a mérvadók.
A csapatok által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelősséggel tartozik. Az öltözőben hagyott értéktárgyakért anyagi felelősséget nem vállalunk.