Teremlabdarúgás Diákolimpia IV. korcsoport Megyei Döntő kiírása, Miskolc, 2012. január 12.

Teremlabdarúgás (futsal) Diákolimpia IV. korcsoport
Megyei Döntő 2011/2012. tanév versenykiírása
Miskolc, 2012. január 12.

A verseny célja:  A megyei bajnoki cím eldöntése, valamint az országos döntőbe jutás kivívása.
A verseny rendezője: A BAZ Megyei DST.

Helyszín:   Miskolc Városi Szabadidőközpont Generali Aréna (Miskolc, Görgey A. u. 19.)
Ideje:    2012. január 12. (csütörtök) 11.30 óra

Elnök:   Füstös József
Titkár:   Réz Attila

Igazolás:   10.45 – 11.15 óráig
Internetes összesítő névsor, igazgató, orvosi aláírással és pecséttel, diákigazolvánnyal. A TAJ kártya, vagy annak fénymásolata ajánlott.

Résztvevők:  Általános szabályok szerint a IV. kcs. megyei elődöntők győztes csapatai.

Technikai értekezlet: 2012. január 12. 11.15 órától

Lebonyolítási rend:  Sorsolást követően az 1-4, 2-3 párosítás után a vesztesek a III., a győztesek az I. helyért játszanak.
Játékidő:   2x12 perc, 3 perc szünet.
Játéktér:   40x20 m kézilabdapálya, kézilabdakapu.
Szabályok:   Futsal szabályok (országos kiírás 96-97. oldal)
Csapatlétszám:  10 fő, 4+1 fő a pályán
Cserék:  Folyamatos. Amikor a lecserélt játékos saját térfelén elhagyja a játékteret, akkor léphet pályára a becserélt játékos a pályaelhagyási pont 3 m-es körzetében.

Mérkőzések:  A mérkőzések során, döntetlen esetén 3-3 hatméteres büntetőrúgással döntjük el a győztest.

Felszerelés:  A csapatok 2 eltérő színű mezt, legalább 1 futsal labdát kell hozzanak magukkal. Csak teremcipőben lehet játszani!

Egyéb:  A sportcsarnok rendjére és berendezésére mindenki köteles vigyázni. Az okozott kárért a csapatvezetők anyagi felelősséggel tartoznak. Az öltözőben hagyott értéktárgyakért felelősséget nem vállalunk.