Röplabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Fiú Amatőr Megyei Bajnokság kiírása 2011/2012. tanév

Röplabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Fiú Amatőr
Megyei Bajnokság versenykiírása
2011/2012. tanév

 

A verseny célja:   A megyei bajnokság lebonyolítása, a megyei döntőbe jutás eldöntése és a sportág népszerűsítése.
A verseny rendezője:  A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács.

A verseny ideje:   2012. január – március
A verseny helye:   A mérkőzések párosításánál az elöl álló iskolák csapatai a rendezők.

Résztvevők:    Az Országos Versenykiírás „Általános szabályok” 4., 5. és 6. pontja szerint.

Csapatlétszám:  12 fő játékos + 2 fő kísérő (tanár vagy edző).  Az előzetesen leadott és szövetség által igazolt 20 főből 12 fő játékos szerepeltethető.

Lebonyolítás:    A csoportmérkőzések kétfordulós bajnoki rendszerben kerül lebonyolításra. A mérkőzések 3 nyert játszmáig tartanak. Libero játékos(ok) szerepeltetése engedélyezett.

Továbbjutó: Mindkét csoport 1. és 2. helyezettje bejut a megyei döntőbe.

Igazolás:     A mérkőzések megkezdése előtt 30 perccel a helyszínen.
Szükséges:   Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya saját érdekében ajánlott.
 A csapatok testnevelői kötelesek leadni a Nevezési lapot és a tanulók diákigazolványait a mérkőzés kezdete előtt 15 perccel a jegyzőkönyvvezetői asztalon! A mérkőzést játszó csapatok testnevelői ekkor ellenőrizzék az ellenfél Nevezési lapját és diákigazolványait!

Költségek:   A játékvezetői díjat a hazai csapatok fizetik (1.400 Ft/mérkőzés).

Egyéb:   A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelőséggel tartozik.
A jegyzőkönyveket a Megyei DST címére a játékvezetők juttatják el.
A hazai csapatok kötelesek a mérkőzések eredményét e-mail útján eljuttatni a szakágvezetőnek legkésőbb a mérkőzést követő munkanapon (Pl.: X iskola – Y iskola 3:1 92:76).
Az esetleges mérkőzés időpont változtatást Szlovák Aurélnak kell jelezni (46/333-626) minimum 48 órával a kiírt mérkőzés kezdési időpontja előtt.
A csapatok kötelesek egységes és számozott sportruházatban megjelenni a mérkőzéseken.
Egyéb kérdésekben a MDSZ Versenykiírása és a Röplabdázás Hivatalos Játékszabályai a mérvadóak.

Miskolc, 2011. december 28.

                                                                                                               Kerekes Attila
                                                                                                                szakágvezető
 

Röplabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Fiú Amatőr
Megyei Bajnokság Csoportbeosztása
2011/2012. tanév

 

Csoportbeosztás és mérkőzésidőpontok
A csoport: 1. Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium – Kazincbarcika
                 2. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium – Kazincbarcika
                 3. Kandó Kálmán Szakközépiskola – Miskolc
                 4. Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon – Miskolc
  
Mérkőzések: 
1. forduló:  Szalézi – Kandó 2012. január 30. (hétfő) 14.00 óra
                  Kandó – Surányi 2012. január 31. (kedd) 15.00 óra Helye: Surányi
                  Surányi – Lévay 2012. február 2. (csütörtök) 15.00 óra
                  Lévay – Szalézi  2012. február 9. (csütörtök) 15.00 óra
                  Surányi – Szalézi 2012. február 14. (kedd) 15.00 óra
                  Kandó – Lévay 2012. február 16. (csütörtök) 15.00 óra Helye: Lévay
 
2. forduló:  Lévay – Surányi 2012. február 23. (csütörtök) 15.00 óra
                  Szalézi – Surányi 2012. február 24. (péntek) 14.00 óra
                  Surányi – Kandó 2012. február 28. (kedd) 15.00 óra
                  Szalézi – Lévay  2012. február 28. (kedd) 14.00 óra
                  Kandó – Szalézi 2012. február 29. (szerda) 14.00 óra Helye: Szalézi
                  Lévay – Kandó 2012. március 1. (csütörtök) 15.00 óra


B csoport: 1. Herman Ottó Gimnázium – Miskolc
                 2. Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium – Miskolc
                 3. Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola – Miskolc
                 4. Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium – Sárospatak

Mérkőzések: 
1. forduló:  Szentpáli – Árpád 2012. január 30. (hétfő) 14.00 óra
                  Herman – Árpád 2012. február 3. (péntek) 14.00 óra
                  Szemere – Szentpáli 2012. február 6. (hétfő) 14.00 óra
                  Herman – Szentpáli 2012. február 10. (péntek) 14.00 óra
                  Szemere – Herman 2012. február 13. (hétfő) 14.00 óra
                  Árpád – Szentpáli 2012. február 14. (kedd) 15.00 óra
  
  
2. forduló:  Herman – Szemere 2012. február 17. (péntek) 14.00 óra
                  Szemere – Árpád 2012. február 22. (szerda) 14.00 óra
                  Árpád – Szemere 2012. február 23. (csütörtök) 14.00 óra
                  Szentpáli – Herman 2012. február 27. (hétfő) 14.00 óra
                  Árpád – Herman 2012. március 2. (péntek) 14.00 óra
                  Szentpáli – Szemere 2012. március 5. (hétfő) 14.00 óra
  

Jó versenyzést kíván a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács!


Miskolc, 2011. december 27.


                                                                                                            Kerekes Attila
                                                                                                             szakágvezető

 

Keresés

Partnerek