Kézilabda Diákolimpia Amatőr 6. kcs. Leány Megyei Bajnokság kiírása 2011/2012. tanév

Kézilabda Diákolimpia Amatőr 6. korcsoport Leány
Megyei Bajnokság Csoportmérkőzései
2011/2012. tanév

 

A verseny célja:   A megyei bajnoki cím eldöntése.
A verseny rendezője:  A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács

A verseny ideje:   2011. december 13., 14., 15., 16.
A verseny helye:   A csoportbeosztások szerint.
Továbbjutó:   Minden csoport 1-2. helyezett
Lebonyolítás: A csoportmérkőzések körmérkőzéses rendszerben kerülnek megrendezésre.

Játékidő:     2x20 perc, 5 perc szünettel

Csapatlétszám:   Az előzetesen leadott és szövetség által igazolt 20 főből 14 fő játékos szerepeltethető, az a 14, akiket az első mérkőzés jegyzőkönyvébe írtak.

Labda:    2-es méret

Igazolás:     A mérkőzések előtt 30 perccel. 
Szükséges:   Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya saját érdekében ajánlott.

Költségek:   Minden csapat 1 játékvezetőt fizet.

Egyéb:   Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia és a kézilabda szabályai a mérvadók.
A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelőséggel tartozik.
A jegyzőkönyveket a fordulót követő napon a Megyei DST. címére kérem küldeni.
Játékvezetőket a Megyei Kézilabda Szövetség küldi.
    

Miskolc, 2011. november 21.


                                                                                                      Solymosi Tamás
                                                                                                   kézilabda szakágvez.


 
Kézilabda Diákolimpia Amatőr 6. korcsoport Leány
Megyei Bajnokság Csoportmérkőzései
2011/2012. tanév

 


A csoport     
Miskolc, Herman Ottó Gimnázium    2011. december 13. 9.00 óra
1. Herman Ottó Gimnázium Miskolc
2. Szalézi Szent Ferenc Kazincbarcika 
3. Szent János Görögkatolikus Gimnázium Edelény

Mérkőzések:
9.00 óra Herman Miskolc – Szalézi Kazincbarcika
10.00 óra Szent János Edelény – Herman Miskolc
11.00 óra Szent János Edelény – Szalézi Kazincbarcika  


B csoport    
Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium     2011. december 14. 9.00 óra
1. Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc                  
2  Lévay József Református Gimnázium Miskolc           
3. Surányi Endre Szakközépiskola Kazincbarcika
                  
Mérkőzések:
9.00 óra  Zrínyi Miskolc –  Lévay Miskolc
10.00 óra  Surányi Kazincbarcika –  Zrínyi Miskolc
11.00 óra  Surányi Kazincbarcika –  Lévay Miskolc


C csoport    
Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium    2011. december 15. 10.00 óra
1. Tokaji Ferenc Gimnázium Tokaj
2. Ferenczi Egészségügyi Szakközépiskola Miskolc
3. Árpád Vezér Gimnázium Sárospatak

Mérkőzések:
10.00 óra Tokaji Tokaj – Ferenczi Miskolc
11.00 óra ÁVG Sárospatak – Tokaji Tokaj
12.00 óra ÁVG Sárospatak – Ferenczi Miskolc


D csoport
Miskolc, Egyetemi Körcsarnok     2011. december 16. 13.00 óra
1. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc
2. Földes Ferenc Gimnázium Miskolc
3. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Miskolc

Mérkőzések:           
13.00 óra Fáy Miskolc – Földes Miskolc
14.00 óra Fényi Miskolc – Fáy Miskolc
15.00 óra Fényi Miskolc – Földes Miskolc

 

                                                                                                           Solymosi Tamás
                                                                                                               szakágvez.

Keresés

Partnerek