Kézilabda Diákolimpia 5. kcs. Leány Megyei Bajnokság kiírása 2011/2012. tanév

Kézilabda Diákolimpia V. korcsoport Leány
Megyei Bajnokság versenykiírása
2011/2012. tanév

Módosítva: 2011. november 28.

 

A verseny célja:   A megyei bajnoki cím eldöntése.
A verseny rendezője:  A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács

A verseny ideje:   2011. december
A verseny helye:   lásd a csoport beosztásoknál. 

Továbbjutó:   minden csoport 1-2. helyezett csapatai. 
Lebonyolítás:  Körmérkőzéses rendszerben.

Játékidő:     2x20 perc, 5 perc szünettel

Csapatlétszám:   14 fő játékos szerepeltethető, az a 14, akiket az első mérkőzés jegyzőkönyvébe írtak.

Labda:    2-es méret

Igazolás:     a mérkőzések kezdete előtt 30 perccel.
Szükséges:   Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya saját érdekében ajánlott.
Technikai értekezlet:  8.45 órakor a helyszínen.

Költségek:   Minden csapat egy játékvezetői díjat fizet.

Egyéb:   Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia és a kézilabda szabályai a mérvadók.
A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelőséggel tartozik.
A jegyzőkönyveket a fordulót követő napon a Megyei DST. címére kérem küldeni.
Játékvezetőket a Megyei Kézilabda Szövetség küldi.
    

Miskolc, 2011. november 22.


                                                                                                       Solymosi Tamás
                                                                                                     kézilabda szakágvez.

 
Kézilabda Diákolimpia V. korcsoport Leány
Megyei Bajnokság versenykiírása
2011/2012. tanév

 

A csoport                                                                            
Ózd, Városi Sportcsarnok      2011. december 6. 9.00 óra
1. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika
2. Széchenyi István Szakközépiskola Ózd
3. Szent János Görögkatolikus Gimnázium Edelény

Mérkőzések:
9.00 óra Szalézi K.barcika – Széchenyi Ózd
11.00 óra Szt. János Edelény – Szalézi K.barcika
13.00 óra Szt. János Edelény – Széchenyi Ózd

B csoport
Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium     2011. december 8. 8.30 óra
1. Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc
2. Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium Miskolc
3. Diósgyőr-Vasgyári Szakközépiskola Miskolc

Mérkőzések:
8.30 Zrínyi Miskolc – Kossuth Evangélikus Miskolc
9.30 Diósgyőr-Vasgyári Miskolc – Zrínyi Miskolc
10.30 Diósgyőr-Vasgyári Miskolc – Evangélikus Miskolc


C csoport
Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium    2011. december 8. 10.00 óra
1. Tokaji Ferenc Gimnázium Tokaj
2. Herman Gimnázium Miskolc
3. Árpád Vezér Gimnázium Sárospatak

Mérkőzések:
10.00 óra Tokaji Tokaj – HOG Miskolc
11.00 óra ÁVG Sárospatak – Tokaji Tokaj
12.00 óra ÁVG Sárospatak – HOG Miskolc


D csoport
Miskolc, Egyetemi Körcsarnok      2011. december 9. 13.00 óra
1. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc
2. Diósgyőr-Vasgyári Szakközépiskola Miskolc
3. Földes Ferenc Gimnázium Miskolc

Mérkőzések:
13.00 óra Fáy Miskolc – Diósgyőr-Vasgyári Miskolc
14.00 óra  Földes Miskolc – Fáy Miskolc
15.00 óra Földes Miskolc – Diósgyőr-Vasgyári Miskolc


Miskolc, 2011. november 22.      
 
                                                                                                       Solymosi Tamás
                                                                                                     kézilabda szakágvez.

Keresés

Partnerek