Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Lány Megyei Bajnokság 2016/2017. tanév

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Lány

Megyei Bajnokság csoportbeosztás és mérkőzés időpontok

2016/2017. tanév

A verseny célja: A sportág népszerűsítése, a megyei döntőbe jutás eldöntése.

 

A verseny rendezője: A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület

 

A mérkőzések ideje: 2017. április – május.

 

A mérkőzések helye: A mérkőzések párosításánál elől álló iskolák tornatermei.

 

Résztvevők: Az Országos Versenykiírás „Általános szabályok” 4., 5. és 6. pontja szerint.

 

Csapatlétszám: 12 fő játékos + 2 fő kísérő (tanár vagy edző).

 

Lebonyolítás: A bajnokság kétfordulós körmérkőzéses rendszerben kerül lebonyolításra.

A mérkőzések 3 nyert játszmáig tartanak. Libero játékosok szerepeltetése engedélyezett.

 

Továbbjutás: A csoportok 1. és 2. helyezettjei bejutnak a megyei döntőbe, ahol keresztjáték, majd helyosztó mérkőzésekkel döntik el a végső sorrendet.

 

A megyei döntő tervezett időpontja: 2017. május 29 – június 2.

 

Igazolás: Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.

Bármely feltétel hiányában a csapatok, csapattagok nem vehetnek részt a versenyen.

 

Költségek: A játékvezetői díjat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület fizeti. Amennyiben a mérkőzés kezdő időpontjáig nem érkezik játékvezető, abban az esetben a hazai csapat testnevelője vezesse le a mérkőzést, ha a két iskola testnevelői másképpen nem állapodnak meg.

 

Egyéb: A csapatok egységes és számozott sportruházatban jelenjenek meg a mérkőzéseken.

Egyéb kérdésekben a MDSZ Versenykiírása és a Röplabdázás Hivatalos Játékszabályai a mérvadóak.

 

Jó versenyzést kíván a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület!

 

 

Kerekes Attila

Szakágvezető

 

Résztvevők és mérkőzés időpontok

 

A csoport: 1. Zrínyi Ilona Gimnázium – Miskolc

2. Berzeviczy Gergely Szakközépiskola – Miskolc

3. Ferenczi Sándor Szakközépiskola – Miskolc

4. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium– Kazincbarcika

 

Mérkőzések:

 

1. Szalézi – Berzeviczy 2017. április 20. 13.00

2. Zrínyi – Ferenczi 2017. április 21. 14.30

3. Berzeviczy – Zrínyi 2017. április 27. 14.45

4. Ferenczi – Szalézi 2017. április 28. 12.30

5. Szalézi – Zrínyi 2017. május 02. 13.00

6. Berzeviczy – Ferenczi 2017. május 04. 14.45

7. Berzeviczy – Szalézi 2017. május 11. 14.45

8. Ferenczi – Zrínyi 2017. május 12. 12.30

9. Szalézi – Ferenczi 2017. május 15. 13.00

10. Zrínyi – Berzeviczy 2017. május 16. 14.30

11. Ferenczi – Berzeviczy 2017. május 26. 12.30

12. Zrínyi – Szalézi 2017. május 26. 14.30

 

 

B csoport: 1. Herman Ottó Gimnázium – Miskolc

2. Avasi Gimnázium – Miskolc

3. Fráter György Katolikus Gimnázium – Miskolc

4. Eötvös József Gimnázium - Tiszaújváros

 

Mérkőzések:

 

1. Avasi – Fráter 2017. április 21. 15.00

2. Herman – Eötvös 2017. április 24. 14.30

3. Eötvös – Avasi 2017. április 26. 14.45

4. Fráter – Herman 2017. május 27. 14.45

5. Eötvös – Fráter 2017. május 03. 14.45

6. Herman – Avasi 2017. május 03. 16.00

7. Eötvös – Herman 2017. május 10. 14.45

8. Fráter – Avasi 2017. május 11. 14.45

9. Herman – Fráter 2017. május 15. 14.30

10. Avasi – Eötvös 2017. május 19. 15.00

11. Eötvös – Fráter 2017. május 24. 14.45

12. Avasi – Herman 2017. május 26. 15.00

 

Keresés

Partnerek