Kézilabda Diákolimpia Amatőr VI. korcsoport Fiú Megyei Bajnokság versenykiírása 2011/2012. tanév

Kézilabda Diákolimpia Amatőr VI. korcsoport Fiú
Megyei Bajnokság Csoportmérkőzései
2011/2012. tanév

 

A verseny célja:   A megyei bajnoki cím eldöntése.
A verseny rendezője:  A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács

A verseny ideje:   2011. november
A verseny helye:   Miskolc, Sárospatak

Továbbjutó:   Minden csoport 1-2. helyezettje. 
Lebonyolítás: A csoportmérkőzések körmérkőzéses rendszerben kerülnek megrendezésre.

Játékidő:     2x20 perc, 5 perc szünettel

Csapatlétszám:   Az előzetesen leadott és szövetség által igazolt 20 főből 14 fő játékos szerepeltethető, az a 14, akiket az első mérkőzés jegyzőkönyvébe írtak.

Labda:    3-as méret

Igazolás:     A mérkőzések előtt 30 perccel. 
Szükséges:   Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya saját érdekében ajánlott.

Költségek:   A csoportmérkőzéseken az elöl álló csapatok fizetik a játékvezetőket. 

Egyéb:   Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia és a kézilabda szabályai a mérvadók.
A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelőséggel tartozik.
Jegyzőkönyveket a Megyei DST. Címére kérem postafordultával küldeni.
Játékvezetőket a Megyei Kézilabda Szövetség küldi.
    

Miskolc, 2011. november 20.


                                                                                                                   Béres Csaba
                                                                                                               kézilabda szakágvez.

 

Kézilabda Diákolimpia Amatőr VI. korcsoport Fiú
Megyei Bajnokság Csoportmérkőzései
2011/2012. tanév

 

A csoport:
Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium   2011. november 30. 9.00 óra
1. Árpád Vezér Gimnázium Sárospatak
2. Tokaji Ferenc Gimnázium Tokaj
3. Földes Ferenc Gimnázium Miskolc         

Mérkőzések:
9.00 óra ÁVG Sárospatak – Tokaji Tokaj
10.00 óra Tokaji Tokaj – Földes Miskolc
11.00 óra Földes Miskolc – ÁVG Sárospatak


B csoport:
Miskolc, Herman Ottó Gimnázium    2011. november 23. 11.30 óra
1. Herman Ottó Gimnázium Miskolc        
2. Kós Károly Szakközépiskola Miskolc                      
3. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Miskolc   

Mérkőzések:
11.30 HOG Miskolc – Kós Miskolc
12.30 Kós Miskolc – Fényi Miskolc
13.30 Fényi Miskolc – HOG Miskolc


C csoport:
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok     2011. december 12. 9.00 óra
1. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika
2. Szentpáli István Szakközépiskola Miskolc
3. Széchenyi István Szakképző Iskola Mezőkövesd

Mérkőzések:
Szalézi Kazincbarcika – Szentpáli Miskolc
Szentpáli Miskolc – Széchenyi Mezőkövesd
Széchenyi Mezőkövesd – Szalézi Kazincbarcika


KÖZÉPDÖNTŐ csoportbeosztása:
I. csoport                                      II. csoport
A/1                                              B/1
B/2                                              A/2
C/1                                              C/2

 

                                                                                                    Béres Csaba
                                                                                               kézilabda szakágvez.

Keresés

Partnerek