Kézilabda Diákolimpia 6. korcsoport Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2011. november 23.

Kézilabda Diákolimpia 6. korcsoport Leány
Megyei Döntő versenykiírása 2011/2012. tanév
Miskolc, 2011. november 23.

 

A verseny célja:   A megyei bajnoki cím eldöntése.
A verseny rendezője:  A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács

A verseny ideje:   2011. november 23. 9.00 óra
A verseny helye:   Miskolc Zrínyi Ilona Gimnázium (Miskolc, Nagyváthy u.)
A verseny elnöke: Solymosi Tamás szakágvezető

Továbbjutó:   az első helyezett csapat. A második helyezett csapat meghívást kérhet országos selejtezőre, amelyet a szakágvezetőnek kell jelezni.
Lebonyolítás:  Keresztjátékos rendszerben.

Játékidő:     2x25 perc, 5 perc szünettel

Csapatlétszám:   12 fő játékos szerepeltethető, az a 12, akiket az első mérkőzés jegyzőkönyvébe írtak.

Labda:    2-es méret

Igazolás:     8.00-8.30 óráig
Szükséges:   Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, /csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya saját érdekében ajánlott.
Technikai értekezlet:  8.45 órakor a helyszínen.

Költségek:   A játékvezetői díjakat és a rendezés költségeit a Megyei DST fedezi, minden egyéb költség a csapatokat terheli.

Egyéb:   Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia és a kézilabda szabályai a mérvadók.
A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelőséggel tartozik.
Játékvezetőket a Megyei Kézilabda Szövetség küldi.
    

Miskolc, 2011. november 18.


                                                                                                              Solymosi Tamás
                                                                                                            kézilabda szakágvez.

 
Kézilabda Diákolimpia 6. korcsoport Leány
Megyei Döntő lebonyolítási rendje
2011/2012. tanév

 

Csoportbeosztás:
A csoport   
1. Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc
2. Herman Ottó Gimnázium Miskolc

B csoport 
1. Szent László Gimnázium Mezőkövesd
2. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc
  

Lebonyolítás:

 9.00 óra   Zrínyi Miskolc – Fáy Miskolc                                                                        _____

10.00 óra   Szt. László Mezőkövesd – Herman Miskolc                                                   _____

11.00 óra  3-4. helyezésért: Vesztes 1 _______________ – Vesztes 2 ______________ _____

12.00 óra  1-2. helyezésért: Győztes 1 ______________ – Győztes 2 ______________  _____


13.00 óra  EREDMÉNYHIRDETÉS

 

Végeredmény                                                    Testnevelő



 

Miskolc, 2011. november 18.      

  

                                                                                              Solymosi Tamás
                                                                                           kézilabda szakágvez.

Keresés

Partnerek