Kosárlabda Diákolimpia IV. korcsoport Leány Megyei Bajnokság 2016/2017. tanév

KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA IV. KORCSOPORT LÁNY

MEGYEI BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

2016/2017. tanév

A verseny célja: A diákolimpia IV. korcsoportos megyei döntőbe jutás eldöntése

A verseny időpontja, helye: a csoportok felelősei által kerül kiírásra

Lebonyolítás:a csoportmérkőzések: körmérkőzéses; a megyei elődöntő: oda-visszavágós; míg a megyei döntő helyszíni sorsolást követően játék az 1-4, 2-3-as sorsolási tábla szerint, majd avesztesek a III. helyért, a győztesek az I. helyért játszanak.

Csoportbeosztás:

A. csoport:

 

1.Kazinczy Ferenc Magyar-AngolKét Tanítási Nyelvű Nyokt. Német Nemz.Á.I.      Sátoraljaújhely

2.  Árpád Vezér Gimnázium Sárospatak

3. Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Általános Iskola és AMI.

4. Ózd Vasvár úti Általános Iskola

5.Tiszaújváros Széchenyi István Általános Iskola

Lebonyolítási rend:

1. helyszín: Sátoraljaújhelyfelelős: dr. Esztergomi Zoltánné

1. Sátoraljaújhely-Sárospatak

2. Szirmabesenyő - Sátoraljaújhely

3. Sárospatak _ Szirmabesenyő

2. helyszín: Ózdfelelős: Vanczák Attila

1. Ózd- Sárospatak

2. Tiszaújváros - Ózd

3. Sárospatak - Tiszaújváros

3. helyszín: Szirmabesenyőfelelős: Lengyel József

1. Szirmabesenyő- Ózd

2. Tiszaújváros-Szirmabesenyő

3. Sátoraljaújhely - Tiszaújváros

4. Ózd - Sátoraljaújhely

Miskolc Város:

Felelős: Diczházi Monika

 

1. Szilágyi Dezső Általános Iskola

2. Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

3. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

4. Herman Ottó Gimnázium

5. Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

6. Diósgyőri Gimnázium

7. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Az utolsó forduló lebonyolításának határideje: 2017.március 14.

A csoportmérkőzések helyszínét és időpontját a csoport felelőse jelöli ki. A csoportmérkőzésekről a jegyzőkönyveket és a jelentést 2017. március 17-ig kell megküldeni Benőcs Dávid titkárnak.

Továbbjutás: ”A” csoport első helyezett csapata és a Miskolc város 1. helyezett csapata a megyei döntőbe jut.

Az ”A” csoport 2. helyezettje a Miskolc város 3. helyezettje ellen oda-visszavágó és a „A” csoport 3. helyezettje a Miskolc város 2. helyezettje ellen oda-visszavágós mérkőzésen dönti el a megyei döntőbe jutást.

 

Minden egyéb tudnivalót a megyei és országos versenykiírás tartalmaz.

 

 

Miskolc, 2016. december 19.

 

Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

Keresés

Partnerek