Kézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Leány Megyei Bajnokság 2016/2017. tanév

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA IV. KORCSOPORT LEÁNY

MEGYEI BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

2016/2017. tanév

A verseny célja: A diákolimpia IV. korcsoportos megyei döntőbe jutás eldöntése

A verseny időpontja, helye: A csoportok felelősei által kerül kiírásra

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések, megyei elődöntő és megyei döntő körmérkőzés formájában.

 

Csoportbeosztás:

A csoport:

Felelős: Lengyel József

1. Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola

2.   II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj

3. Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Abaújszántó

4. Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gesztely

5. Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Felsőzsolca

 

B csoport:

Felelős: Kubinyi József

1.Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

2. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

3. Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat Mezőkövesd

4. Bükkábrányi Arany János Általános Iskola, Bükkábrány

5. Szent István Katolikus Általános Iskola Mezőkövesd

6. Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád

 

C csoport:

Felelős: Vanczák Attila

1. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd

2.  Serényi László Általános Iskola Putnok

3. Újváros téri Általános Iskola Ózd

4. Sajókazai Balassi Bálint Általános Iskola, Sajókaza

 

D csoport:

Felelős: Dr. Esztergomy Zoltánné

2. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak

3. Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Karcsa

4. Sárospatak ÁVG

 

E csoport:

Felelős: Diczházi Monika

1. Avastetői Általános, Magyar - Angol Két Tannyelvű Iskola Miskolc

2. Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc

3. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola Miskolc

4. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium

 

 

 

Lebonyolítási rend:

A csoportmérkőzéseket két alkalommal kell lebonyolítani.

Az első forduló lebonyolításának határideje: 2017. február 15.

A második forduló lebonyolításának időpontja: 2017.március 23.

A csoportmérkőzések helyszínét és időpontját a csoport felelőse jelöli ki. A csoportmérkőzésekről a jegyzőkönyveket és a jelentést 2017.március 25-ig kell megküldeni Benőcs Dávid titkárnak.

 

Továbbjutás:  „D” csoport első helyezett csapata, a C, ,E, csoportok 1. 2. helyezett csapatai és az A, B, csoportok 1.-3. helyezett csapatai jutnak a Megyei Elődöntőbe.

 

Megyei elődöntő csoportbeosztása:

I. elődöntő: A I. helyezett;  B II. helyezett; C II. helyezett, E I. helyezett

II. elődöntő: A II. helyezett;.B III.  helyezett; C I.; helyezett; D I. helyezett

III. elődöntő:  AIII. helyezett; B I. helyezett;.E II. helyezett

 

A megyei elődöntő győztes csapatai jutnak a megyei döntőbe.

A megyei elődöntő helyszínei később kerülnek kijelölésre.

 

Minden egyéb tudnivalót a megyei és országos versenykiírás tartalmaz.

 

 

Miskolc, 2016. december 20.

 

Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

Keresés

Partnerek