Kézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Fiú Megyei Bajnokság 2016/2017. tanév

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA IV. KORCSOPORT FIÚ

MEGYEI BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

2016/2017. tanév

A verseny célja: A diákolimpia IV. korcsoportos megyei döntőbe jutás eldöntése

A verseny időpontja, helye: A csoportok felelősei által kerül kiírásra

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések, megyei elődöntő és megyei döntő körmérkőzés formájában.

 

Csoportbeosztás:

A csoport:

Felelős: Róth Zoltán

1. Borsodi Általános Iskola, Edelény

2.  Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika

 

B csoport:

Felelős: Kubinyi József

1. Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

2. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

3. Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád

4. Mezőkövesd ÁIAMI

5. Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd

 

C csoport:

Felelős: Vanczák Attila

1. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd

2.  Újváros téri Általános Iskola Ózd

3. Vasvári úti Általános Iskola Ózd

 

D csoport:

Felelős: Lovas Ferenc

1. Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola

2. Árpád Vezér Gimnázium Sárospatak

3. Tarcali Klapka György Általános Iskola, Tarcal

4. Tiszalúci ÁMK Arany János Általános Iskola, Tiszalúc

5..Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gesztely

 

 

E csoport:

Felelős: Diczházi Monika

1. Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

2. Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc

3. Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola Miskolc

4. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola Miskolc

5. Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Miskolc

 

 

Lebonyolítási rend:

A csoportmérkőzéseket két alkalommal kell lebonyolítani.

Az első forduló lebonyolításának határideje: 2017. február 15.

A második forduló lebonyolításának időpontja: 2017.március 23.

A csoportmérkőzések helyszínét és időpontját a csoport felelőse jelöli ki. A csoportmérkőzésekről a jegyzőkönyveket és a jelentést 2017.március 25-ig kell megküldeni Benőcs Dávid titkárnak.

 

Továbbjutás:  B, C,D,E csoportok 1.-2. helyezettjei, és az A csoport 1. helyezett csapatai jutnak tovább a Megyei Elődöntőbe.

 

 

Megyei elődöntő csoportbeosztása:

I. elődöntő: A I. helyezett; C I. helyezett; D II. helyezett

II. elődöntő: E I helyezett C II. elyezett; B II. helyezett

III. elődöntő: B I. helyezett; D I. helyezett;.E II. helyezett

 

A megyei elődöntő győztes csapatai jutnak a megyei döntőbe.

A megyei elődöntő helyszínei később kerülnek kijelölésre.

 

Minden egyéb tudnivalót a megyei és országos versenykiírás tartalmaz.

 

 

Miskolc, 2016.december 20.

 

 

Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

 

Keresés

Partnerek