Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Leány Megyei Bajnokság 2016/2017. tanév

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA III. KORCSOPORT LEÁNY

MEGYEI BAJNOKSÁG versenykiírása

2016/2017. tanév

A verseny célja: A diákolimpia III. korcsoportos megyei döntőbe jutás eldöntése

A verseny időpontja, helye: A csoportok felelősei által kerül kiírásra

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések, megyei elődöntő és megyei döntő körmérkőzés formájában.

 

Csoportbeosztás:

A csoport:

Felelős: Gönczy Zoltán

1. Karcsai Általános Iskola és AMI, Karcsa

2. II. Rákóczy Ferenc Általános Iskola, Sárospatak

 

B csoport:

Felelős: Kubinyi József

1.Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

2. Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád

3. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

 

C csoport:

Felelős: Vanczák Attila

1. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd

2. Újváros Téri Általános Iskola Ózd

3. Serényi László Általános Iskola Putnok

4. Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika

 

D csoport

Felelős: Lovas Ferenc

1. Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola

2. Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI, Szerencs

3. Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj

 

E csoport:

Felelős: Diczházi Monika

1. Avastetői  Általános, Magyar - Angol Két Tannyelvű Iskola Miskolc

2. Szilágyi Dezső Általános és Magyar – Angol Két Tannyelvű Miskolc

3. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium

4. Miskolci Herman Ottó Gimnázium

5. Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola

6. Miskolc- Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda

7. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda

8. Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola

 

F csoport:

Felelős:  Lengyel József

1. Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Bőcs

2. Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Felsőzsolca

3. Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és AMI, Abaújszántó

 

 

Lebonyolítási rend:

A csoportmérkőzéseket két alkalommal kell lebonyolítani.

Az első forduló lebonyolításának határideje: 2017. február 15.

A második forduló lebonyolításának időpontja: 2017.március 16.

A csoportmérkőzések helyszínét és időpontját a csoport felelőse jelöli ki. A csoportmérkőzésekről a jegyzőkönyveket és a jelentést 2017.március 18-ig kell megküldeni Benőcs Dávid titkárnak.

 

Továbbjutás:  Az A, B, D, F csoportokból az 1. helyezett csapatok, míg a C csoportból az 1-2. helyezett csapatok, és az E csoport 1-3. helyezett csapati jutnak tovább a Megyei Elődöntőbe.

 

Megyei elődöntő csoportbeosztása:

I. elődöntő: A I. helyezett; D I. helyezett; E I. helyezett

II. elődöntő: B I. helyezett; E II. helyezett; C II. helyezett

III. elődöntő: C I. helyezett; E III. helyezett; F I. helyezett

 

A megyei elődöntő győztes csapatai jutnak a megyei döntőbe.

A megyei elődöntő helyszínei később kerülnek kijelölésre.

 

Minden egyéb tudnivalót a megyei és országos versenykiírás tartalmaz.

 

 

 

Miskolc, 2016. december 20.

 

Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

Keresés

Partnerek