Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Fiú Megyei Bajnokság 2016/2017. tanév

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA III. KORCSOPORT FIÚ

MEGYEI BAJNOKSÁG kiírása

2016/2017. tanév

A verseny célja: A diákolimpia III. korcsoportos megyei döntőbe jutás eldöntése

A verseny időpontja, helye: A csoportok felelősei által kerül kiírásra

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések, megyei elődöntő és megyei döntő körmérkőzés formájában.

 

Csoportbeosztás:

A csoport:

Felelős: Róth Zoltán

1.Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gesztely

2.  Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika

3. Görgely Artúr Általános Iskola és AMI, Onga

 

 

B csoport:

Felelős: Kubinyi József

1.Arany János Általános Iskola, Mezőnagymihály

2. Általános és Alapfokú Művészeti Iskola,Pedagógiai Szakszolgálat Mezőkövesd

3. Szent István Katolikus Általános Iskola Mezőkövesd

4. Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola, Mezőnyárád

 

 

C csoport:

Felelős: Vanczák Attila

1. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd

2. Újváros téri Általános Iskola Ózd

3. Vasvári Úti Általános Iskola, Ózd

 

D csoport:

Felelős: Diczházi Monika

1. Miskolci Herman Ottó Gimnázium

2. Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda Miskolc

3. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Miskolc

4. Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Miskolc

5. Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

 

E csoport:

Felelős: Lovas Ferenc

1. Tarcali Klapka György Általános Iskola, Tarcal

2. Tiszalúci ÁMK Arany János Általános Iskola, Tiszalúc

3. II. Rákóczy Ferenc Általános Iskola, Sárospatak

 

Lebonyolítási rend:

A csoportmérkőzéseket két alkalommal kell lebonyolítani.

Az első forduló lebonyolításának határideje: 2017. február 15.

A második forduló lebonyolításának időpontja: 2017.március 16.

A csoportmérkőzések helyszínét és időpontját a csoport felelőse jelöli ki. A csoportmérkőzésekről a jegyzőkönyveket és a jelentést 2017.március 18-ig kell megküldeni Benőcs Dávid titkárnak.

 

Továbbjutás: A, B,C , D, és E csoportok 1-2 helyezett csapatai a megyei elődöntőbe jutnak.

 

 

Megyei elődöntő csoportbeosztása:

I. elődöntő: AI. DI, BII.

II. elődöntő: BI, EI, CII, DII.

III. elődöntő: CI, AII, EII.

 

A megyei elődöntő győztes csapatai jutnak a megyei döntőbe.

A megyei elődöntő helyszínei később kerülnek kijelölésre.

 

Minden egyéb tudnivalót a megyei és országos versenykiírás tartalmaz.

 

 

Miskolc, 2016. december 20

 

 

Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

Keresés

Partnerek