Floorball Diákolimpia I., II., III., IV., V-VI. korcsoportos Fiú Megyei Döntő menetrendje, Miskolc, 2016. november 17.

Floorball Diákolimpia I., II., III., IV., V-VI. korcsoportos Fiú

Megyei Döntő Menetrendje 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. november 17.

A B C

8:00 8:10 Pollack - Jókai III. Bársony - Diós Ref III. Arany - Herman III.

8:10 8:20 Fényi - Görgely III. Fráter - Színyei III. Szabó - Vörös B III.

8:20 8:30 Pollack - Szent Imre III. Bársony - Vörös A III. Arany - Szabó III.

8:30 8:40 Fényi - Jókai III. Fráter - Diós Ref III. Herman - Vörös B III.

8:40 8:50 Pollack - Görgely III. Bársony - Színyei III. Arany - Vörös B III.

8:50 9:00 Jókai - Szent Imre III. Diós Ref - Vörös A III. Herman - Szabó III.

9:00 9:10 Pollack - Fényi III. Bársony - Fráter III. Arany - Jókai IV.

9:10 9:20 Szent Imre - Görgely III. Vörös A - Színyei III. Diós Ref - Diós Gimi IV.

9:20 9:30 Fényi - Szent Imre III. Fráter - Vörös A III. Földes B - Weöres IV.

9:30 9:40 Jókai - Görgely III. Diós Ref - Színyei III. Fráter - Szent Erzs IV.

9:42 9:52 A1. - B1. III. Petőfi - Herman IV. Arany - Vörös A IV.

9:54 10:04 A1. - C1. III. Földes A - Gyarmati IV. Petőfi - Avastető IV.

10:06 10:16 B1. - C1. III. Földes B - Jókai IV. Fráter - Diós Gimi IV.

10:20 10:30 Földes A - Herman IV. Arany - Weöres IV. Diós Ref - Vörös B IV.

10:30 10:40 Petőfi - Gyarmati IV. Jókai - Vörös A IV. Diós Ref - Szent Erzs IV.

10:40 10:50 Herman - Avastető IV. Arany - Földes B IV. Diós Gimi - Vörös B IV.

10:50 11:00 Petőfi - Földes A IV. Vörös A - Weöres IV. Diós Ref - Fráter IV.

11:00 11:10 Avastető - Gyarmati IV. Földes B - Vörös A IV. Vörös B - Szent Erzs IV.

11:10 11:20 Földes A - Avastető IV. Jókai - Weöres IV. Fráter - Vörös B IV.

11:20 11:30 Herman - Gyarmati IV. Diós Gimi - Szent Erzs IV.

11:32 11:42 A1. - B1. IV. Aggteleki - Diós Ref. II. Pollack - Szabó II.

11:44 11:54 A1. - C1. IV. Vörös A - Bolyky II. Vörös B - Szent Erzs II.

11:56 12:06 B1. - C1. IV. Aggteleki - Vörös A II. Pollack - Vörös B II.

12:10 12:20 Diós Ref. - Bolyky II. Szabó - Szent Erzs II. Arany - Szent Imre II.

12:20 12:30 Aggteleki - Bolyky II. Pollack - Szent Erzs II. Arany - Szirma II.

12:30 12:40 Diós Ref. - Vörös A II. Szabó - Vörös B II. Szent Imre - Szirma II.

12:42 12:52 A1. - B1. II. Vörös A - Arany I. Vörös B - Pollack I.

12:54 13:04 A1. - C1. II. Vörös A - Színyei I. Vörös B - Szent Erzs I.

13:06 13:16 B1. - C1. I. Arany - Színyei I. Pollack - Szent Erzs I.

13:20 13:30 Szent Imre - Szirma I. Diós Gimi Surányi V-VI. Berzeviczy Földes A V-VI.

13:30 13:40 Szent Imre - Bolyky I. Bláthy Baross V-VI. Avasi Kós V-VI.

13:40 13:50 Szirma - Bolyky I. Szalézi Andrássy A V-VI. Fáy Herman V-VI.

13:52 14:02 A1. - B1. I. Diós Gimi Földes B V-VI. Berzeviczy Fényi V-VI.

14:04 14:14 A1. - C1. I. Bláthy Andrássy B V-VI. Avasi Fráter V-VI.

14:16 14:26 B1. - C1. I. Szalézi Fáy V-VI. Andrássy A Herman V-VI.

14:30 14:40 Surányi Földes B V-VI. Földes A Fényi V-VI. Baross Andrássy B V-VI.

14:40 14:50 Kós Fráter V-VI. Szalézi Herman V-VI. Andrássy A Fáy V-VI.

14:52 15:02 A1. - C1. V-VI. B1. - E1. V-VI.

15:04 15:14 A1. - D1. V-VI. B1. - C1. V-VI.

15:16 15:26 A1. - E1. V-VI. C1. - D1. V-VI.

15:28 15:38 A1. - B1. V-VI. D1. - E1. V-VI.

15:40 15:50 B1. - D1. V-VI. C1. - E1. V-VI.

Keresés

Partnerek