Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport Fiú Megyei Döntő kiírása, Ózd, 2011. november 15.

Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport Fiú
Megyei Döntő versenykiírása 2011/2012. tanév
Ózd, 2011. november 15.

 

A verseny célja:   A megyei bajnoki cím eldöntése.
A verseny rendezője:  A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács

A verseny ideje:  2011. november 15. 10.00 óra
A verseny helye:  Ózd Városi Sportcsarnok
Versenybíróság elnöke:  Béres Csaba  Titkára: Ivády Csaba

Továbbjutó:  Az 1. helyezett csapat bejut az országos elődöntőbe, a 2. helyezett csapat selejtezőn vehet részt.  

Játékidő:     2x25 perc, 10 perc szünettel

Csapatlétszám:  12 fő játékos szerepeltethető, az a 12, akiket az első mérkőzés jegyzőkönyvébe írtak.

Labda:    3-mas méret

Igazolás:     A verseny helyszínén 9.00 órától.
Szükséges:  Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.  Bármely feltétel hiányában a csapatok, / csapattagok/ nem vehetnek részt a versenyen. TAJ kártya saját érdekében ajánlott.

Költségek: A játékvezetőket és a rendezés költségeit a Megyei DST fedezi, minden egyéb költség a csapatokat terheli.


Egyéb:  Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia 2011/2012. évi versenykiírása és a kézilabda szabályai a mérvadók.
A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelőséggel tartozik.
A csapatok kötelesek játékra alkalmas labdát és 2 egymástól eltérő egyöntetű sportmezt magukkal hozni.
     


Miskolc, 2011. november 9.


                                                                                                          Béres Csaba
                                                                                                     kézilabda szakágvez.
 
 

Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport Fiú
Megyei Döntő 2011/2012. tanév
Ózd, 2011. november 15.

Lebonyolítási rend


Résztvevő csapatok
(Az időrend tájékoztató jellegű)

1. Széchenyi Ózd
2. JAG Ózd
3. Szalézi Kazincbarcika
4. Szent László Mezőkövesd

 

Időrend:

10.00: 1. elődöntő: Széchenyi Ózd –  Szalézi Kazincbarcika  (X)

11.00: 2. elődöntő: JAG Ózd –  Szent László Mezőkövesd   (Y)

12.00: 3. helyért:  X vesztes – Y vesztes

13.00: Döntő:  X győztes – Y győztes

14.00: Eredményhirdetés

 

Keresés

Partnerek