Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Lány Megyei Bajnokság 2015/2016. tanév

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Lány

Megyei Bajnokság csoportbeosztás és mérkőzés időpontok

2015/2016. tanév

A verseny célja: A sportág népszerűsítése, a megyei döntőbe jutás eldöntése.

 

A verseny rendezője: A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület

 

A mérkőzések ideje: 2016. április – május.

 

A mérkőzések helye: A mérkőzések párosításánál elől álló iskolák tornatermei.

 

Résztvevők: Az Országos Versenykiírás „Általános szabályok” 4., 5. és 6. pontja szerint.

 

Csapatlétszám: 12 fő játékos + 2 fő kísérő (tanár vagy edző).

 

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések kétfordulós bajnoki rendszerben kerülnek lebonyolításra.

A mérkőzések 3 nyert játszmáig tartanak. Libero játékosok szerepeltetése engedélyezett.

 

Továbbjutás: A csoportok 1. és 2. helyezettjei bejutnak a megyei döntőbe, a csoportok harmadik helyén végző iskolák a hatodik, a negyedik helyezettek a 7. helyért játszanak tovább.

A döntő tervezett időpontja: 2016. május 25-31.

 

Igazolás: Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.

Bármely feltétel hiányában a csapatok, csapattagok nem vehetnek részt a versenyen.

A csapatok testnevelői kötelesek leadni a Nevezési lapot és a tanulók diákigazolványait a mérkőzés kezdete előtt 15 perccel a jegyzőkönyvvezetői asztalon! A mérkőzést játszó csapatok testnevelői ekkor ellenőrizzék az ellenfél Nevezési lapját és diákigazolványait!

 

Költségek: A játékvezetői díjat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület fizeti. Amennyiben a mérkőzés kezdő időpontjáig nem érkezik játékvezető, abban az esetben a hazai csapat testnevelője vezesse le a mérkőzést, ha a két iskola testnevelői másképpen nem állapodnak meg.

 

Egyéb: A mérkőzés jegyzőkönyvét a testnevelők juttassák el a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesülethez, a mérkőzést követő harmadik munkanapig!

A hazai csapatok juttassák el a mérkőzés eredményét e-mail útján a szakágvezetőnek legkésőbb a mérkőzést követő munkanapon (Pl.: X iskola – Y iskola 3:1 92:76).

A mérkőzések időpontját a szakágvezető írásbeli engedélyével lehet módosítani, ezért a kérelmet – megfelelő indoklással – írásban kell benyújtani a mérkőzés kezdete előtt legkésőbb öt nappal ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. )!

A csapatok egységes és számozott sportruházatban jelenjenek meg a mérkőzéseken.

Egyéb kérdésekben a MDSZ Versenykiírása és a Röplabdázás Hivatalos Játékszabályai a mérvadóak.

 

Jó versenyzést kíván a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület!

 

 

Kerekes Attila

Szakágvezető

 

 

Csoportbeosztás és mérkőzés időpontok

 

A csoport: 1. Berzeviczy Gergely Szakközépiskola – Miskolc

2. Ferenczi Sándor Szakközépiskola – Miskolc

3. Lévay József Református Gimnázium – Miskolc

4. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium– Kazincbarcika

 

Mérkőzések:

2016. április 19. (kedd) 14.00 Szalézi – Berzeviczy

2016. április 21. (csütörtök) 13.00 Ferenczi – Lévay

2016. április 28. (csütörtök) 14.45 Lévay – Szalézi

2016. április 28. (csütörtök) 14.45 Berzeviczy – Ferenczi

2016. május 05. (csütörtök) 14.45 Lévay – Berzeviczy

2016. május 05. (csütörtök) 14.45 Szalézi – Ferenczi

2016. május 11. (szerda) 15.00 Lévay – Ferenczi

2016. május 12. (csütörtök) 14.45 Berzeviczy – Szalézi

2016. május 18. (szerda) 13.00 Szalézi – Lévay

2016. május 19. (csütörtök) 14.00 Ferenczi – Berzeviczy

2016. május 23. (hétfő) 14.00 Ferenczi – Szalézi

2016. május 23. (hétfő) 14.45 Berzeviczy – Lévay

 

 

B csoport: 1. Avasi Gimnázium – Miskolc

2. Eötvös József Gimnázium – Tiszaújváros

3. Herman Ottó Gimnázium – Miskolc

4. Zrínyi Ilona Gimnázium – Miskolc

 

Mérkőzések:

2016. április 18. (hétfő) 14.30 Herman – Avasi

2016. április 19. (kedd) 14.30 Zrínyi – Eötvös

2016. április 22. (péntek) 15.00 Avasi – Zrínyi

2016. április 25. (hétfő) 14.30 Herman – Zrínyi

2016. április 27. (szerda) 15.00 Eötvös – Herman

2016. április 29. (péntek) 15.00 Avasi – Eötvös

2016. május 04. (szerda) 15.00 Eötvös – Zrínyi

2016. május 06. (péntek) 15.00 Avasi – Herman

2016. május 09. (hétfő) 14.30 Herman – Eötvös

2016. május 10. (kedd) 14.30 Zrínyi – Avasi

2016. május 18. (szerda) 15.00 Eötvös – Avasi

2016. május 20. (péntek) 14.30 Zrínyi – Herman

Keresés

Partnerek