Labdarúgás Diákolimpia V-VI. korcsoport Leány Megyei Bajnokság, Miskolc, 2016. április 11.

LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIA V-VI. KORCSOPORT LEÁNY

MEGYEI BAJNOKSÁG KIÍRÁSA 2015/2016. TANÉV

Miskolc, 2016. április 11. Hétfő

A verseny célja:  

a versenyzési lehetősége biztosítása

a megyei bajnoki cím és a helyezések eldöntése.

A verseny rendezője: a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület.

 

A verseny ideje: 2016. április 11. 8.00 óra

A verseny helyszíne: Miskolc, DVTK műfüves pályáin

 

Résztvevők:

Az általános szabályok szerinti V-VI. kcsp. (-1996-1997-1998-1999-2000)

Az 1996-ben született tanulók csak abban az esetben versenyezhetnek, amennyiben az előző tanévben is az iskola tanulói voltak. Az 2001-ben született 9. évfolyamos tanulók felversenyezhetnek.

Csapatlétszám: 10 fő

 

Lebonyolítási rend:

A bajnokság lebonyolítási rendje:- csoporton belül körmérkőzések.

A megyei győztes csapat országos döntőbe jut.

 

Egyéb sportági rendelkezések:

40 x 20 m műfüves pályán

3 x 2 m-es kapukra

Játékidő: 2 x 10 perc (3 perc szünettel)

Csapatlétszám: 4+1 fő (5 játékos állandóan cserélhető oda-vissza)

Cipő: torna vagy gumi stoplis labdarúgó cipő

Labdaméret: 5-ös

Egyéb: Az országos kiírás szerint.

Büntetőterület: a kézilabda pálya, büntető területével megegyező.

Büntetőrúgás: 7 m-ről.

Pontrúgásnál a sorfal 3 m-re kell, hogy legyen.

Kapuskirúgásból, illetve középkezdésből közvetlenül gól nem érhető el.

A labda játékba hozás oldalról bedobással történik, ebből közvetlenül gól nem érhető el.

Piros lap. lásd orsz kiírás199old. ( piros lap esetén a mérkőzés végéig szóll a kiállítás, NEM helyetesíthető más játékossal sem )

 

Helyezések eldöntése: lásd országos versenykiírás 200. oldal.

 

Költségek: A játékvezetőket központilag fizetjük !

 

Miskolc, 2016. április

 

Sárréti Géza

Szakág vezető

 

LABDARÚGÁS KISPÁLYÁS DIÁKOLIMPIA LEÁNY

MEGYEI BAJNOKSÁG LEBONYOLÍTÁSI REND

Miskolc, 2016. április 11. Hétfő

 

2015. április. 11.Hétfő.8.00 óra

 

A csoport:

1. Miskolc Fáy

2. Miskolc SZC Baross

3. Miskolc Herman

4.Miskolc SZC Berzeviczy

5. Miskolc SZC Ferenczi

 

A csoport 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1

2

3

4

5

 

 

2016. április. 11. Hétfő 9.30 óra

 

B csoport:

1. Miskolc SZC Szemere

2. Miskolc SZC Szentpáli

3. Miskolc Földes

4.Miskolc Lévay

5.Miskolc SZC Fazola

 

B csoport 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1.

2. 

3. 

4

5

 

 

Körzeti bajnokság:

A két csoport győztes megyei döntőbe jut.

 

Körzeti bajnokság:

1. Kazincbarcika Irinyi

2. Ózdi SZC Surányi Kazincbarcika

3. Gomba Levente Putnok

4. Sárospatak Református

5. Szent János Edelény

6. Árpád Vezér Sárospatak

7. V István Sátoraljaújhely

 

2015. április. 11. péntek. 10.40 óra

 

Körzeti csoport 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1 .Kazincbarcika Irinyi

2 . Szent János Edelény

3. Gomba Levente Putnok

 

Körzeti csoport 1 2 3 4 Gól Pont Helyezés

1. S. patak Református

2. Kazincbarcika Surányi

3.Arpád Vezér S.patak

4. V István S.újhely

 

 

Sárréti Géza

Szakág vezető

 

Keresés

Partnerek