Kézilabda Diákolimpia Amatőr VI. korcsoport Fiú Megyei Bajnokság 2015/2016. tanév

Kézilabda Diákolimpia Amatőr VI. korcsoport Fiú

Megyei Bajnokság versenykiírása

2015/2016. tanév

A verseny célja: A megyei bajnoki cím eldöntése.

A verseny rendezője: A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület és a helyszínt biztosító iskolák.

 

A verseny ideje: 2016.03.02. és 2016.03.03.

A verseny helye: Miskolc Herman O. Gimnázium,/Sárospatak Árpád Vezér Gimn.

 

Továbbjutó: A csoport 1-2 helyezettje

Lebonyolítás: Csoportokon belüli körmérkőzéses rendszerben.

 

Játékidő: 2x20 perc, 5 perc szünettel

 

Csapatlétszám: 14 fő játékos szerepeltethető, az a 14, akiket az első mérkőzés jegyzőkönyvébe írtak.

 

Labda: 3-as méret

 

Igazolás:   A verseny kezdete előtt 30 perccel.

Szükséges: Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező.

A Nevezési lap esetében csak a szakágvezető aláírásával hitelesített, eredeti példány fogadható el a tanulók igazolásához. Bármely feltétel hiányában a csapat, csapattagok nem vehetnek részt a versenyen.

Az 1996-es születésű, VI. korcsoportos tanuló diákolimpiai versenyeken csak abban az esetben indulhat, ha az előző tanévben is az iskola tanulója volt, és a 2015/2016. tanévben is az oktatási intézmény tanulója, amit az oktatási intézmény vezetőjének igazolnia kell.

A csapatok testnevelői kötelesek leadni a Nevezési lapot és a tanulók diákigazolványait a mérkőzés kezdete előtt 15 perccel a jegyzőkönyvvezetői asztalon! A mérkőzést játszó csapatok testnevelői ekkor ellenőrizzék az ellenfél Nevezési lapját és diákigazolványait!

 

Költségek: DSB.fizeti  játékvezetőt .

 

Egyéb: Minden egyéb kérdésben a Diákolimpia és a kézilabda szabályai a mérvadók.

A csapat által a helyszínen okozott mindennemű kárért a csapatvezető anyagi felelősséggel tartozik.

 

Miskolc, 2016.02.22.

 

Béres Csaba

kézilabda szakágvez.

 

Kézilabda Diákolimpia Amatőr VI. korcsoport Fiú

Megyei Bajnokság lebonyolítási rendje

2015/2016. tanév

 

A. csoport:

Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium

2016.03.03. csütörtök 10.00.

 

Csapatok:

1. Sárospatak Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium (ÁVG)

2. Szent János Görög katolikus Gimnázium és Szakképző iskola Edelény

3. Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium

 

Mérkőzések:

10.00 Sárospatak ÁVG – Surányi

11.00 ÁVG- Szent János Edelény

12.00.  Surányi - Szent János Edelény

 

Csoportból az első 2. helyezet, bejut a keresztjátékos megyei döntőbe!

 

B. csoport:

Miskolc Herman Ottó Gimnázium tornacsarnoka

2016.03.02.szerda 9.00.

 

Csapatok:

1. Miskolc Herman Ottó Gimnázium

2. Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola

3. Kazincbarcika Szalézi Szent Ferenc Gimn.

4. Miskolc Földes Ferenc Gimnázium

 

Mivel a „B” csoport mérőzései egy nap lesznek megrendezve,(csapatonként 3 mérkőzés) javaslom a 2x15 perces játékidőt,5 perc szünettel! Kérem a csapatvezetőket, egyeztessenek ezzel kapcsolatban, a 9.00-or kezdődő technikai értekezleten!

 

Mérkőzések:

9.30:Herman-Földes

10.15.:Bláthy – Szalézi

11.00.:Szalézi – Herman

11.45.:Földes- Bláthy

12.30.:Herman-Földes

13.15:Bláthy-Szalézi

 

 

Csoportból az első 2. helyezet, bejut a keresztjátékos megyei döntőbe!

 

 

Keresés

Partnerek