Kézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Leány Megyei Bajnokság 2015/2016. tanév

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA IV. KORCSOPORT LEÁNY

MEGYEI BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

2015/2016. tanév

Módosítva: 2015. december 9-én!!!

 

 

A verseny célja: A diákolimpia IV. korcsoportos megyei döntőbe jutás eldöntése

A verseny időpontja, helye: A csoportok felelősei által kerül kiírásra

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések, megyei elődöntő és megyei döntő körmérkőzés formájában.

 

Csoportbeosztás:

A csoport:

Felelős: Róth Zoltán

1.  Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika

2. Tompa Mihály Református Általános Iskola Kazincbarcika

 

B csoport:

Felelős: Kubinyi József

1.Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

2. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

3. Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat Mezőkövesd

 

C csoport:

Felelős: Vanczák Attila

1. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd

2.  Serényi László Általános Iskola Putnok

3. Vasvári Úti Általános Iskola Ózd

 

D csoport:

Felelős: Gönczy Zoltán

1. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak

2. Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Karcsa

3. II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj

 

E csoport:

Felelős: Diczházi Monika

1. Avastetői Általános Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Miskolc

2. Herman Ottó Gimnázium Miskolc

3. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola Miskolc

 

F csoport:

Felelős: Demblovszky Gábor

1. Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Abaújszántó

2. Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Gesztely

3. Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszaújváros

 

Lebonyolítási rend:

A csoportmérkőzéseket két alaklommal kell lebonyolítani. Egy fordulót ősszel és egyet tavasszal.

Az ősz forduló lebonyolításának határideje: 2016. január 30.

A tavaszi forduló lebonyolításának határideje: 2016.április 06.

A csoportmérkőzések helyszínét és időpontját a csoport felelőse jelöli ki.

A csoportmérkőzésekről a jegyzőkönyveket és a jelentést 2016.április 11-ig kell megküldeni Benőcs Dávid titkárnak.

 

Továbbjutás: Az A  csoport első helyezett csapata, a B,D, C, ,E, F,  csoportok 1. 2. helyezett csapata a megyei elődöntőbe jut.

 

Megyei elődöntő csoportbeosztása:

I. elődöntő: B I. helyezett;  D II. helyezett; E II. helyezett, A I. helyezett

II. elődöntő: D I. helyezett;.F I.  helyezett; B II.; helyezett; C II. helyezett

III. elődöntő:  E I. helyezett; C I. helyezett;.F II. helyezett

 

A megyei elődöntő helyszínei később kerülnek kijelölésre.

A megyei elődöntő első helyezett csapatai jutnak a megyei döntőbe.

Minden egyéb tudnivalót a megyei és országos versenykiírás tartalmaz.

 

 

Miskolc, 2015. november 30.

 

Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

Keresés

Partnerek