Kézilabda Diákolimpia IV. korcsoport Fiú Megyei Bajnokság 2015/2016. tanév

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA IV. KORCSOPORT FIÚ

MEGYEI BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA

2015/2016. tanév

Módosítva: 2015. december 9-én!!!

 

 

A verseny célja: A diákolimpia IV. korcsoportos megyei döntőbe jutás eldöntése

A verseny időpontja, helye: A csoportok felelősei által kerül kiírásra

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések, megyei elődöntő és megyei döntő körmérkőzés formájában.

 

Csoportbeosztás:

A csoport:

Felelős: Róth Zoltán

1. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika

2.  Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika

3. Tompa Mihály Református Általános Iskola Kazincbarcika

 

B csoport:

Felelős: Kubinyi József

1. Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

2. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

 

C csoport:

Felelős: Vanczák Attila

1. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd

2.  Újváros téri Általános Iskola Ózd

3. Vasvári úti Általános Iskola Ózd

 

D csoport:

Felelős: Gönczy Zoltán

1. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak

2. Árpád Vezér Gimnázium Sárospatak

 

E csoport:

Felelős: Diczházi Monika

1. Komlóstetői Általános Iskola Miskolc

2. Herman Ottó Gimnázium Miskolc

3. Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola Miskolc

4. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola Miskolc

5. Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Miskolc

 

F csoport:

Felelős: Lovas Ferenc

1. Klapka György Általános Iskola Tarcal

2. ÁMK Arany János Általános Iskola Tiszalúc

3. Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Gesztely

 

G csoport:

Felelős: Fedor Árpád

1. Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola Edelény

2. Kossuth Lajos Általános Iskola Kurityán

 

Lebonyolítási rend:

A csoportmérkőzéseket két alaklommal kell lebonyolítani. Egy fordulót ősszel és egyet tavasszal.

Az ősz forduló lebonyolításának határideje: 2016. január 30.

A tavaszi forduló lebonyolításának határideje: 2016.április 06.

A csoportmérkőzések helyszínét és időpontját a csoport felelőse jelöli ki.

A csoportmérkőzésekről a jegyzőkönyveket és a jelentést 2016.április 11-ig kell megküldeni Benőcs Dávid titkárnak.

 

Továbbjutás: B, D,F,G csoportok első helyezett csapata, az A, C, E ,  csoportok 1. 2. helyezett csapata a megyei elődöntőbe jut.

 

Megyei elődöntő csoportbeosztása:

I. elődöntő: A I. helyezett;  B I. helyezett; E II. helyezett

II. elődöntő: A II. helyezett;.D I.  helyezett; E I. helyezett, C II. helyezett

III. elődöntő: C I. helyezett; F I. helyezett;.G I. helyezett

 

A megyei elődöntő helyszínei később kerülnek kijelölésre.

Minden egyéb tudnivalót a megyei és országos versenykiírás tartalmaz.

 

 

Miskolc, 2015. november 30.

 

 

Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

Keresés

Partnerek