Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Leány Megyei Bajnokság 2015/2016. tanév

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA III. KORCSOPORT LEÁNY

MEGYEI BAJNOKSÁG versenykiírása

2015/2016. tanév

Módosítva: 2015. december 9-én!!!

 

A verseny célja: A diákolimpia III. korcsoportos megyei döntőbe jutás eldöntése

A verseny időpontja, helye: A csoportok felelősei által kerül kiírásra

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések, megyei elődöntő és megyei döntő körmérkőzés formájában.

 

Csoportbeosztás:

A csoport:

Felelős: Róth Zoltán

1. Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Abaújszántó

2.  Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika

 

B csoport:

Felelős: Kubinyi József

1.Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

2.  Általános és Alapfokú Művészeti Iskola,Pedagógiai Szakszolgálat Mezőkövesd

3. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

 

C csoport:

Felelős: Vanczák Attila

1. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd

2. Újváros téri Általános Iskola Ózd

3. Serényi László Általános Iskola Putnok

 

D csoport:

Felelős: Gönczy Zoltán

1. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak

2. Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Karcsa

3. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Művészeti Alapiskola Tokaj

 

E csoport:

Felelős: Diczházi Monika

1. Avastetői  Általános, Magyar - Angol Két Tannyelvű Iskola Miskolc

2. Szilágyi Dezső Általános és Magyar – Angol Két Tannyelvű Miskolc

 

F csoport:

Felelős:  Lengyel József

1. Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Bőcs

2. Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Felsőzsolca

3. Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Gesztely

 

Lebonyolítási rend:

A csoportmérkőzéseket két alaklommal kell lebonyolítani. Egy fordulót ősszel és egyet tavasszal.

Az ősz forduló lebonyolításának határideje: 2016. január 30.

A tavaszi forduló lebonyolításának időpontja: 2016. április 14.

A csoportmérkőzések helyszínét és időpontját a csoport felelőse jelöli ki.

A csoportmérkőzésekről a jegyzőkönyveket és a jelentést 2016. április 16-ig kell megküldeni Benőcs Dávid titkárnak.

 

Továbbjutás: Az A, E,F,  csoportok első helyezett csapata, a B, C, D,  csoportok 1. 2. helyezett csapata a megyei elődöntőbe jut.

 

Megyei elődöntő csoportbeosztása:

I. elődöntő: A I. helyezett; B I. helyezett; E I. helyezett

II. elődöntő: B II. helyezett; C I. helyezett; D II. helyezett

III. elődöntő: D I. helyezett; C II. helyezett; F I. helyezett

 

A megyei elődöntő helyszínei később kerülnek kijelölésre.

Minden egyéb tudnivalót a megyei és országos versenykiírás tartalmaz.

 

 

 

Miskolc, 2015. november 30.

 

Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

Keresés

Partnerek