Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Fiú Megyei Bajnokság 2015/2016. tanév

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA III. KORCSOPORT FIÚ

MEGYEI BAJNOKSÁG kiírása

2015/2016. tanév

Módosítva: 2015. december 9-én!!

 

A verseny célja: A diákolimpia III. korcsoportos megyei döntőbe jutás eldöntése

A verseny időpontja, helye: A csoportok felelősei által kerül kiírásra

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések, megyei elődöntő és megyei döntő körmérkőzés formájában.

 

Csoportbeosztás:

A csoport:

Felelős: Róth Zoltán

1.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola Edelény

2.  Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika

3. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Sárospatak

 

B csoport:

Felelős: Kubinyi József

1.Kossuth Lajos Általános Iskola  Mezőkeresztes

2. Általános és Alapfokú Művészeti Iskola,Pedagógiai Szakszolgálat Mezőkövesd

3. Szent István Katolikus Általános Iskola Mezőkövesd

 

C csoport:

Felelős: Vanczák Attila

1. Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd

2. Újváros téri Általános Iskola Ózd

3. Vasvári Úti Általános Iskola, Ózd

 

D csoport:

Felelős: Diczházi Monika

1. Komlóstetői Általános Iskola  Miskolc

2. Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda Miskolc

3. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Miskolc

4. Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Miskolc

 

E csoport:

Felelős: Lovas Ferenc

1. Tarcali Klapka György Általános Iskola, Tarcal

2. Tiszalúci ÁMK Arany János Általános Iskola, Tiszalúc

3. Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gesztely

 

 

Lebonyolítási rend:

A csoportmérkőzéseket két alkalommal kell lebonyolítani. Egy fordulót ősszel és egyet tavasszal.

Az ősz forduló lebonyolításának határideje: 2016. január 30.

A tavaszi forduló lebonyolításának időpontja: 2016.április 14.

A csoportmérkőzések helyszínét és időpontját a csoport felelőse jelöli ki. A csoportmérkőzésekről a jegyzőkönyveket és a jelentést 2016.április 16-ig kell megküldeni Benőcs Dávid titkárnak.

 

Továbbjutás: A, B,C , D, csoportok 1-2 helyezett csapatai, valamin t az E csoport 1 helyezett csapata megyei elődöntőbe jut.

 

Megyei elődöntő csoportbeosztása:

I. elődöntő: AI. DII, BII,

II. elődöntő: BI, DI, CII,

III. elődöntő: CI, EI, AII,

 

A megyei elődöntő győztes csapatai jutnak a megyei döntőbe.

A megyei elődöntő helyszínei később kerülnek kijelölésre.

 

Minden egyéb tudnivalót a megyei és országos versenykiírás tartalmaz.

 

 

Miskolc, 2015. november 30.

 

 

Benőcs Dávid

Megyei DSSZE titkár

Keresés

Partnerek