Amatőr Röplabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Leány Megyei Bajnokság 2015/2016. tanév

Amatőr Röplabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Leány

Megyei Bajnokság versenykiírása

2015/2016. tanév

A verseny célja: A sportág népszerűsítése, a megyei döntőbe jutás eldöntése.

 

A verseny rendezője: A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület

 

A mérkőzések ideje: 2015. december – 2016. március.

 

A mérkőzések helye: A mérkőzések párosításánál elől álló iskolák tornatermei.

 

Résztvevők: Az Országos Versenykiírás „Általános szabályok” 4., 5. és 6. pontja szerint.

 

Csapatlétszám:   12 fő játékos + 2 fő kísérő (tanár vagy edző).

 

Lebonyolítás: A csoportmérkőzések kétfordulós bajnoki rendszerben kerülnek lebonyolításra.

A mérkőzések 3 nyert játszmáig tartanak. Libero játékosok szerepeltetése engedélyezett.

 

Továbbjutás: A csoportok 1. és 2. helyezettjei bejutnak a megyei elődöntőbe, ahol oda – visszavágó mérkőzésen döntik el a megyei döntőbe jutást.

Az elődöntő mérkőzések beosztása: A1-B2; A2-B1; C1-D2; C2-D1.

Az elődöntő tervezett időpontja: 2016. február 15-25.

 

Igazolás:   Diákigazolvány, Internetes nevezési lap, orvosi igazolással és igazgatói aláírással, valamint személyi igazolvány vagy érvényes útlevél kötelező. A Nevezési lap esetében csak a szakágvezető aláírásával hitelesített, eredeti példány fogadható el a tanulók igazolásához.

Bármely feltétel hiányában a csapatok, csapattagok nem vehetnek részt a versenyen.

Az 1996-ban született, VI. korcsoportos tanuló diákolimpiai versenyeken csak abban az esetben indulhat, ha az előző tanévben is az iskola tanulója volt, és a 2015/2016. tanévben is az oktatási intézmény tanulója, amit az oktatási intézmény vezetőjének igazolnia kell. A csapatok testnevelői kötelesek leadni a Nevezési lapot és a tanulók diákigazolványait a mérkőzés kezdete előtt 15 perccel a jegyzőkönyvvezetői asztalon! A mérkőzést játszó csapatok testnevelői ekkor ellenőrizzék az ellenfél Nevezési lapját és diákigazolványait!

Vitás esetben kérjétek ki a szakágvezető véleményét.

 

Költségek: A játékvezetői díjat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület fizeti. Amennyiben a mérkőzés kezdő időpontjáig nem érkezik játékvezető, abban az esetben a hazai csapat testnevelője vezesse le a mérkőzést, ha a két iskola testnevelői másképpen nem állapodnak meg.

 

Egyéb: A mérkőzés jegyzőkönyvét a testnevelők juttassák el a szakágvezetőhöz, a mérkőzést követő munkanapon 14 óráig!

A hazai csapatok juttassák el a mérkőzés eredményét e-mail útján a szakágvezetőnek legkésőbb a mérkőzést követő munkanapon (Pl.: X iskola – Y iskola 3:1 92:76).

A mérkőzések időpontját a szakágvezető írásbeli engedélyével lehet módosítani, ezért a kérelmet – megfelelő indoklással – írásban kell benyújtani a mérkőzés kezdete előtt legkésőbb öt nappal ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. )!

A csapatok kötelesek egységes és számozott sportruházatban megjelenni a mérkőzéseken.

Egyéb kérdésekben a MDSZ Versenykiírása és a Röplabdázás Hivatalos Játékszabályai a mérvadóak.

A Megyei Döntő tervezett időpontja: 2016. március 7-11.

 

 

Jó versenyzést kíván a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület!

 

 

Miskolc, 2015. november 25.

 

Kerekes Attila

Szakágvezető

 

 

 

 

Amatőr Röplabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Leány

Megyei Bajnokság csoportbeosztás és mérkőzések időpontja

2015/2016. tanév

 

A csoport: 1. Herman Ottó Gimnázium – Miskolc

2. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium– Kazincbarcika

3. Zrínyi Ilona Gimnázium – Miskolc

4. Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola – Miskolc

 

Mérkőzések:

2015. december 2. (szerda) 13.00 Szalézi – Zrínyi

2015. december 2. (szerda) 14.30 Herman – Baross

2015. december 8. (kedd) 14.00 Baross – Szalézi

2015. december 11. (péntek) 14.30 Zrínyi – Herman

2015. december 15. (kedd) 14.00 Zrínyi – Baross

2015. december 16. (szerda) 14.30 Herman – Szalézi

2016. január 7. (csütörtök) 14.00 Baross – Herman

2016. január 12. (kedd) 14.30 Zrínyi – Szalézi

2016. január 19. (kedd) 13.00 Szalézi – Baross

2016. január 21. (csütörtök) 14.30 Herman – Zrínyi

2016. január 28. (csütörtök) 13.00 Szalézi – Herman

2016. február 2 (kedd) 14.00 Baross – Zrínyi

 

 

B csoport: 1. Berzeviczy Gergely Szakközépiskola – Miskolc

2. Avasi Gimnázium – Miskolc

3. Fazola Henrik Szakképző Iskola – Miskolc

4. Ferenczi Sándor Szakközépiskola – Miskolc

 

Mérkőzések:

2015. december 10. (csütörtök) 14.45 Berzeviczy – Ferenczi

2015. december 11. (péntek) 15.00 Avasi – Fazola

2015. december 14. (hétfő) 13.00 Ferenczi – Avasi

2015. december 15. (kedd) 14.00 Fazola – Berzeviczy

2016. január 6. (szerda) 14.00 Fazola – Ferenczi

2016. január 7. (csütörtök) 14.45 Berzeviczy – Avasi

2016. január 12. (kedd) 13.00 Ferenczi – Berzeviczy

2016. január 14. (csütörtök) 14.00 Fazola – Avasi

2016. január 21. (csütörtök) 14.45 Berzeviczy – Fazola

2016. február 22. (péntek) 15.00 Avasi – Ferenczi

2016. január 29. (péntek) 15.00 Avasi – Berzeviczy

2016. február 1. (hétfő) 13.00 Ferenczi – Fazola

 

 

C csoport: 1. Eötvös József Gimnázium – Tiszaújváros

2. Lévay József Református Gimnázium – Miskolc

3. Földes Ferenc Gimnázium – Miskolc

4. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola – Miskolc

 

Mérkőzések:

2015. december 2. (szerda) 15.00 Eötvös – Fáy

2015. december 10. (csütörtök) 14.45 Lévay – Földes

2015. december 17. (csütörtök) 14.00 Fáy – Lévay

2015. december 18. (péntek) 13.00 Földes – Eötvös

2016. január 6. (szerda) 14.00 Eötvös – Lévay

2016. január 8. (péntek) 13.00 Földes – Fáy

2016. január 14. (csütörtök) 14.00 Fáy – Eötvös

2016. január 15. (péntek) 13.00 Földes – Lévay

2016. január 20. (szerda) 15.00 Eötvös – Fazola

2016. február 21. (csütörtök) 14.45 Lévay – Fáy

2016. január 26. (kedd) 14.00 Fáy – Földes

2016. január 28. (csütörtök) 14.45 Lévay – Eötvös

 

 

D csoport: 1. Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola – Kazincbarcika

2. Diósgyőri Gimnázium – Miskolc

3. Szemere Bertalan Szakközépiskola – Miskolc

 

Mérkőzések:

2015. december 7. (hétfő) 14.00 Surányi – Diósgyőri

2015. december 17. (csütörtök) 16.30 Diósgyőri – Szemere

2016. január 8. (péntek) 12.30 Szemere – Surányi

2016. január 12. (kedd) 16.30 Diósgyőri – Surányi

2016. január 18. (hétfő) 12.30 Szemere – Diósgyőri

2016. január 25. (hétfő) 14.00 Surányi – Szemere

Keresés

Partnerek